Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Užitkové volkswageny s 5letou zárukou

Volkswagen Užitkové vozy poskytuje pro téměř všechny modely značky zvýhodněnou nabídku pětileté záruky výrobce s omezením na 200 000 km. Pro modely Caddy, T6.1 a Amarok se prodloužená záruka dodává za akční ceny. Výhody prodlouřžené záruky přiblížil šéf značky Jakub Šebesta.

Modely Crafter mají velkorysé záruční krytí již v ceně. Aktuálně lze výhodně pořídit rovněž poslední skladové vozy Caddy 4 včetně záruky na dobu čtyř let s limitem jednoho milionu kilometrů.

„Mimořádně kvalitní a spolehlivé lehké užitkové vozy Volkswagen jsou vždy sázkou na jistotu a s naší letošní akční nabídkou pětiletých záruk pro většinu modelů to platí dvojnásob,“ říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika.

„O tři roky prodloužená záruka nabízí stejný rozsah plnění jako základní dvouletá záruka výrobce. Pro zákazníky to znamená ještě větší pocit jistoty a delší ochranu před případnými nečekanými výdaji, což se pozitivně projeví na straně celkových nákladů.“

Aktuální akční nabídka pro zákazníky značky Volkswagen Užitkové vozy zahrnuje prodlouženou záruku na 2+3 roky s limitem 200 000 km pro téměř všechny modely lehkých užitkových vozů Volkswagen. Oproti standardně dodávané záruce na 2+2 roky/200 000 km tak získá zákazník o rok delší garanci.

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro model Crafter, obdrží prodlouženou pětiletou záruku v ceně vozu. Pro vozy Caddy páté generace stojí rok záruky navíc pouhých 5 000 Kč bez DPH, zatímco u modelů T6.1 a Amarok se za prodlouženou záruku na 2+3 roky, resp. 200 000 km, připlácí akčních 10 000 Kč bez DPH.

Zdroj: VW Užitkové
16.březen 2021