Kategorie
Značky
Regiony
 
 

V Brně bude Fleetové pondělí

Odborná a společenská akce „Fleetové pondělí na Autosalonu“ se koná 8. dubna 2013 na Výstavišti v Brně.

Fleetové pondělí bude oficiální doprovodnou akcí nejvýznamnější tuzemské motoristické výstavy. Akci pořádá časopis FLEET firemní automobily ve spolupráci s Výstavištěm Brno.

„Abychom Fleetové pondělí odlišili od našich hlavních sezonních akcí – Dnů s Fleetem – zvolili jsme poněkud odlišný formát, založený na volnější, názornější a hravější prezentaci problematiky fleet managementu. Sedm klíčových témat fleet managementu, jako je financování, pojištění, servis, telematika a další, bude symbolizovat Fleet Village, sedm typizovaných stánků, na nichž budou daná témata prezentovat hostům v menších skupinkách odborníci a zástupci partnerů. Věříme, že v této neformální atmosféře se zrodí mnoho zajímavých myšlenek, nápadů i obchodních kontaktů,“ říká šéfredaktor časopisu FLEET Richard Plos. „Je to koncept, který upřednostňuje kvalitu před kvantitou, a chceme ho nabídnout těm, kdo chtějí jít stejnou cestou,“ dodává ředitel vydavatelství Club 91 s.r.o. Martin Mensa.

Akce je určena firemním manažerům s kompetencí pořizování a správy vozových parků. Účast podléhá registraci a je zdarma. Žádost o účast je možné zaslat e-mailem na adresu: info@ifleet.cz, obratem bude potvrzena. Akce se koná ve dvou totožných blocích, dopoledne a odpoledne. Zájemci si tedy mohou vybrat, v jakém čase akci absolvují. Registraci je možné provést i na místě akce u info stánku. 

5.duben 2013