Kategorie
Značky
Regiony
 
 

V Brně dnes končí autosalon 2007

Posledním dnem dnes končí na brněnském výstavišti veletrh Autosalon. Uplynulé tři dny byly věnovány veřejnosti a odborným konferencím.

V pondělí uspořádala Česká automobilová společnost ve spolupráci se Sdružením AP  konferenci na téma likvidace autovraků. Uskutečnila se také Mezinárodní konference na téma “Bezpečnost silniční dopravy” pořádaná pod záštitou člena Výboru pro dopravu Evropského parlamentu Petra Duchoně.  Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel České republiky (SAČR) a AUTOSERVIS AKADEMIE zase vyhlásily autoservis roku.
V úterý poak následoval Druhý ročník mezinárodní konference se zaměřením na využití alternativních druhů pohonu motorových vozidel a seminář na téma nové technologie pro zvyšování bezpečnosti silniční dopravy. Ve středu se pak konal 8. ročník mezinárodní konference obsahově zaměřený na logistiku a informační technologie v automobilovém průmyslu. Pořádaly jej AIMTEC Consulting s. r. o. ve spolupráci s Veletrhy Brno, a.s., Odette Česká republika a Sdružením automobilového průmyslu ČR.

23.červen 2007