Kategorie
Značky
Regiony
 
 

V Brně proběhlo forum Unie elektromobility V Brně proběhlo forum Unie elektromobility

Dnem věnovaným alternativním pohonům byl na AUTOSALONU  BRNO pátek 5. dubna. Odborný program pro tento den zajistila Unie elektromobility.

Alternativní pohony na sebe poutají stále větší pozornost a jednu z nejvýznamnějších pozic mezi nimi zaujímají elektromobily. Prosazování jejich použití a další rozvoj infrastruktury dobíjecích stanic jsou jedním z hlavních cílů Unie elektromobility, která byla partnerem pátečního Dne alternativních pohonů a garantem odborného programu pro tento den. Unie elektromobility se představila také vlastním stánkem, na které budou vystaveny sériově vyráběné elektromobily. Foto je ze čtvrteční tiskové konference.

Dnem věnovaným alternativním pohonům byl na AUTOSALONU BRNO pátek 5. dubna. Odborný program pro tento den zajistila Unie elektromobility.

Alternativní pohony na sebe poutají stále větší pozornost a jednu z nejvýznamnějších pozic mezi nimi zaujímají elektromobily. Prosazování jejich použití a další rozvoj infrastruktury dobíjecích stanic jsou jedním z hlavních cílů Unie elektromobility, která byla partnerem pátečního Dne alternativních pohonů a garantem odborného programu pro tento den.
Unie elektromobility se představila také vlastním stánkem, na které budou vystaveny sériově vyráběné elektromobily. Foto je ze čtvrteční tiskové konference.
7.duben 2013