Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Varroc: cena Rising Star pro Vitamvásovou

Ocenění Rising Star 2019 od Automotive News Europe získala Zuzana Vitamvásová, HR ředitelka pro Evropu společnosti Varroc Lighting Systems.

Cenu získala za vynikající manažerské schopnosti na poli personálního řízení, kterými významně přispěla k růstu a rozvoji evropského zastoupení společnosti Varroc. Stala se tak první ženou z České republiky, která ocenění získala.

Zuzana Vitamvásová ze své kanceláře v Šenově u Nového Jičína zodpovídá za personální řízení a management v osmi lokacích společnosti v Evropě. Kromě řízení je její prioritou mentorování a koučování HR manažerů. Na své pozici má také odpovědnost za zavedení a dodržování všech strategických a operativních disciplín v HR. Zároveň plní roli strategického HR business partnera pro evropské vedení firmy Varroc.

„Zuzana je jedním z největších talentů společnosti Varroc,“ říká Jackie Chizuk, Chief HR Officer skupiny Varroc Group a Senior Vice President HR, Komunikace a EHS Varroc Lighting Systems.

„Evropské lokace společnosti Varroc procházejí prudkým růstem a zásadní roli v rozvoji hraje právě oddělení lidských zdrojů, které je klíčovým partnerem pro zakládání nových lokací. Zuzana má v tomto procesu hlavní roli a ocenění Rising Star si plně zaslouží,“ dodává k ocenění Jackie Chizuk.

Zuzana Vitamvásová pracuje ve společnosti Varroc téměř sedm let a za tu dobu prošla v rámci společnosti řadou pozic včetně Manažerky odměňování a HR manažerky pro sdílené služby. Vystudovala práva a business management.

Ceny Automotive News Europe Rising Stars jsou udělovány špičkovým talentům, kteří působí ve středním a vyšším managementu v jednotlivých oblastech automobilového průmyslu.

Zdroj: Varroc
10.červen 2019