Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Ve Veletržním paláci bude WE LIKE IT 2013

Ve dnech 4. – 7. dubna 2013 se ve Veletržním paláci (budově Národní galerie v Praze) a na přilehlých plochách uskuteční pod záštitou starosty Prahy 7 Marka Ječménka nevšední událost pro všechny milovníky designu, kvality a výjimečnosti – komplex výstav svítidel, interiérového designu, „zeleného“ životního stylu, vybraných automobilových značek, pod společným souhrnným názvem WE LIKE IT 2013. Automakers jsou partnerem akce.

MDŽ – MODERNÍ DESIGN PRO ŽENY

Výstava moderního interiérového designu, architektury a zeleného životního stylu určená především ženskému publiku, protože žena vytváří domov. Prezentace velkoryse koncipovaného modelového bytu na ploše 740 m2, ve kterém se představí špičkové společnosti z oboru interiérového designu, svítidel, technického a technologického vybavení, včetně spotřebičů, moderní elektroniky i stavebních materiálů…

Dále se budou moci návštěvníci podívat na expozici moderního ekologického bydlení v Praze a okolí s názvem HAPPY HOME, na níž developeři formou modelů a prezentací na obrazovkách představí své nejnovější „zelené“ projekty.

MOTION & LIFESTYLE

Výběrová přehlídka automobilových značek, především s alternativními pohony – hybridními motory a elektromotory. Výběr vozů šetrných k životnímu prostředí ještě více podtrhuje celou letošní „zelenou koncepci WE LIKE IT. K vidění budou ale i novinky některých motocyklových značek.

SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE 2013

Třetí ročník specializované výstavy svítidel, designu a příslušenství, osvětlovacích těles, technologií a světelných systémů. Výjimečná akce, na níž se představí vybrané společnosti z oboru, je určena architektům, projektantům, inženýrům, stavebním inženýrům a developerům z celé České republiky, kteří by zde měli získat nové kontakty i poznatky a samozřejmě načerpat inspiraci.

Další informace na www.welikeit.cz a www.architectureweek.cz

27.březen 2013