Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Veletrh FOR BIKES v náhradním termínu

Dvanáctý ročník veletrhu FOR BIKES uvede na letňanském výstavišti nejnovější produkty cyklistiky v náhradním termínu. Nejvýznamnější oborová událost ve střední Evropě se přesouvá na termín od 30. dubna do 2. května. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily Ford.

Cyklistický veletrh FOR BIKES je unikátní akcí svého druhu nabízející kompletní portfolio cyklistických značek na tuzemském trhu čítající tisícovky kol a cyklistických doplňků. Jeho součástí je také doprovodný program pro profesionály i laické milovníky tohoto sportu.

Letošní ročník akce se organizátoři rozhodli přesunout na pozdější termín konání od 30. dubna do 2. května vzhledem k vývoji koronavirové epidemie a s ní souvisejícími opatřeními v Česku. „Pevně věříme, že se v náhradním stanoveném termínu dvanáctý ročník veletrhu FOR BIKES uskuteční a všichni se znovu potkáme u novinek všech velkých hráčů na cyklistickém poli,“ říká manažer veletrhu FOR BIKES Lubor Tesař a dodává: „Není jiný event v ČR, kde si zákazník může vyzkoušet a mnohdy i otestovat tak široký sortiment z cyklistického oboru.“

Také letos jsou v rámci tohoto cyklistického svátku naplánovány v PVA EXPO PRAHA nejen výhodné nákupy cyklosortimentu, přehlídky nejnovějších modelů a významných značek od renomovaných firem. Prostor bude věnován také aktivitám pro rodiny s dětmi nebo odborným přednáškám napříč cyklistickými odvětvími. Populární událost doplní i přítomnost významných osobností nejen ze světa cyklistiky.

 

Zdroj: Lucie Bártová
24.leden 2021