Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Velké personální změny ve ŠkoFINu

 

ŠkoFIN zažívá personální zemětřesení. Z jeho vedení odchází prokurista, naopak přichází nový vedoucí obchodu.
 
„Z vedení firmy odchází prokurista a vedoucí právního úseku Martin Kofroň,“ potvrdila našemu portálu pracovnice agentury PR Attack Věra Landsfeldová. Důvody jeho odchodu zatím ale obestírá tajemství. „Firma bude tuto středu vydávat k odchodu Kofroně tiskovou zprávu,“ dodala Landsfeldová.
 
ŠkoFIN naopak najal  nového vedoucího obchodního úseku Fleet/VIP, který bude zodpovědný za kompletní nabídku finančních produktů a správy vozových parků fleetových zákazníků pod značkou ŠkoFIN Fleet Services. Stal se jím Ing. Michal Šlajs, který do společnosti přechází v rámci koncernu VW z Import Volkswagen Group. Šlajs přebírá zodpovědnost za oblast VIP a fleetových zákazníků v rámci marketingového oddělení pod vedením Jana Klouda.
 
Michal Šlajs vystudoval bakalářský studijní program ekonomie a management obchodu Vysoké školy ŠKODA Auto v Mladé Boleslavi. Ve studiu pak pokračoval na Technické univerzitě v Liberci, kde ve dvouletém programu ekonomie a management získal titul inženýr. Již během studia získával velmi cenné pracovní zkušenosti ve společnosti ŠKODA a Import Volkswagen Group. V roce 2004 nastoupil do finančního oddělení společnosti Import Volkswagen Group a od roku 2006 pracoval jako VIP & Fleet manažer značky Audi v rámci Import Volkswagen Group. Je mu 30 let, kromě českého jazyka hovoří i anglicky a německy, a pokud si vyšetří volný čas, věnuje jej automobilům, fotografování a relaxaci při sportu.
 
24.červenec 2010