Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Vít Pěkný slaví padesátku

V sídle Kia Motor Czech proběhla toto pondělí oslava. Ředitel firmy Vít Pěkný se dožil padesáti let věku.

Pěkný pracuje u značky KIA od prosince 2005. Jeho předchozí profesní kariéra se odvíjela mimo jiné ve společnostech Scania, Škoda Auto či Autopalace.
 
Je ženatý, má tři dcery a volný čas věnuje rodině a sebevzdělávání v rámci doktorského studijního programu. Mezi jeho hobby patří také kutilství a s ohledem na tuto skutečnost volili zaměstnanci KIA MOTORS CZECH také dárek k jeho jubileu.


„S Vítem Pěkným se mi vždy spolupracovalo velmi dobře, už v dobách, kdy jsem ho poznal jako mladého technika. Je to člověk, který hýří nápady a invencí. Padesátku bych mu tedy nehádal,“ řekl toto pondělí pro náš portál tajemník SDA Pavel Tunkl.

Pěkný je oblíbený i mezi novináři: „Je to rovný chlap, který vždy říkal, co si skutečně myslí,“ uvedl předseda KMN Petr Jansa. Tajemník KMP Karel Beránek zase oceňuje skutečnost, že se Pěkný vypracoval k vysokým funkcím od píky.

„Měl vždy pro novináře pochopení, podpořil dobré nápady a nikdy neodmítnul odpověď,“ hodnotí šéfa Kia další doyen novinářské obce, František Kučera. „Podle mě se v Pěkném kloubí profesionální manažer s dobrým hercem,“ shrnul vydavatel Martin Mensa.
 

7.únor 2013