Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Vítěz Stanley Cupu Rutta partnerem CarNextu

Hokejista Jan Rutta, který v červnu s klubem Tampa Bay Lightning obhájil vítězství v hokejovém Stanley Cupu, se na léto vrátil do Česka. V showroomu CarNext ve Vestci u Prahy si převzal klíčky od automobilu Mercedes-Benz třídy E, se kterým bude v rámci nově uzavřeného partnerství jezdit během svého pobytu v Evropě.

CarNext je mezinárodní digitální platforma pro prodej zachovalých ojetých aut. V její nabídce převládají automobily vrácené zákazníky leasingové společnosti LeasePlan po operativním leasingu. Vedle možnosti online nákupu nabízí CarNext ve svých kamenných showroomech k přímému prodeji vybrané zánovní vozy nejvyšší kvality.

„Jan Rutta je v krátkém čase už naší druhou ‚hokejovou akvizicí’. Po Filipu Hronkovi, obránci Detroit Red Wings, jsme v rodině CarNextu přivítali dalšího skvělého hokejistu. Jsme rádi, že tito špičkoví sportovci světového kalibru dokážou ocenit naše služby,“ říká Peter Škoda, ředitel CarNext v České republice.

Obránce Jan Rutta dodnes v zámořské NHL odehrál 194 zápasů, připsal si v nich 11 gólů a 38 asistencí. Písecký rodák zahájil svou profesionální kariéru v Kadani, poté přešel do týmu Piráti Chomutov, se kterým se probojoval do české extraligy. V roce 2017 jej angažoval klub NHL Chicago Blackhawks, odkud po dvou letech přestoupil do Tampy. V jejím dresu zažil svůj dosavadní největší úspěch – dvojnásobné vítězství v nejprestižnější hokejové soutěži, ve Stanley Cupu.

Zdroj: CarNext, Pavel Hálek
28.červenec 2021