Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Vítězka soutěže převzala Ford B-MAX

FORD MOTOR COMPANY  vyhlásila výsledky soutěže „Vyhraj nový Ford B-MAX“, kterou vyvrcholila předprodejní kampaň na tento převratný vůz.

Každý zákazník, který si auto objednal ještě před tím, než se první exempláře objevily v ČR, byl zařazen do soutěže, kde byl právě nový B-MAX hlavní cenou. Pravidla navíc stanovila, že výherce či výherkyně získá nový vůz přesně v té specifikaci, jakou si zadali do objednávky; že tedy vlastně vyhrají svoje auto.

Cesta k výhře pak vedla prostřednictvím správného zodpovězení soutěžní otázky znějící: „Kolik návštěvníků bude v období trvání soutěže mít webová stránka www.ford.cz?“ Nejblíže skutečnosti se svým odhadem 432 000 reálných uživatelů dostala paní Lucie P. z Prahy – a stala se tak absolutní vítězkou a výherkyní zbrusu nového Fordu B-MAX. Paní Lucie se rozhodla pro verzi s motorem 1.0 EcoBoost (absolutním vítězem ankety „Mezinárodní motor roku 2012“) a ve výbavě Trend. Hodnota její výhry tak činí přesně 345 490 Kč.

„Jakmile jsem nový B-MAX viděla na fotografii, bylo mi jasné, že tohle auto musím mít,“ svěřila se šťastná výherkyně při přebírání vozu v dealerství Ford auto Motol Beni na Ořechu. „Moc se mi líbí jeho design – a snad ještě více ten obrovský nástupní prostor. Navíc s malým a výkonným motorem EcoBoost bude B-MAX živý a úsporný – přesně auto pro mě!“

Nový Ford B-MAX je již nyní k dispozici u všech autorizovaných partnerů Fordu v ČR. Jeho cena začíná částkou 218 990 Kč.

 

1.prosinec 2012