Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Vlček: Škoda měla nejlepší srpen v historii

Osmý měsíc letošního roku byl pro Škodovku v Česku rekordní, když se pro nový osobní automobil značky rozhodlo 6.253 zákazníků. Podle importu se jedná o nejlepší srpnový výkon tuzemské prodejní sítě v historii, který překonává loňský úspěšný srpen o +540 registrovaných vozů.

Značka se tak po červencové třítýdenní celozávodní dovolené více než přesvědčivě nadechla k dalším sebevědomým výkonům na českém trhu.

Škodě se na našem trhu daří i kumulovaně – od začátku roku si vůz jediné domácí automobilky pořídilo 56.851 řidičů a v porovnání se srovnatelným obdobím loňského roku se díky tomu jedná o nárůst o +2.050 vozů.

„Byť letní měsíce nepatří z hlediska statistik prodejů k těm nejsilnějším v roce, jsem velmi rád, že se naše prodejní síť v srpnu zasloužila o překonání našeho dosavadního rekordu,“ komentuje srpnové výsledky Luboš Vlček, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika a dodává,

„Samozřejmě je na místě také můj velký dík směrem ke všem zákazníkům, kteří od srpna usedají za volant své nové Škodovky. Jejich důvěra patrná i z kumulovaných registrací za prvních osm měsíců je pro nás důvodem, proč i na zbylé čtyři měsíce roku 2017 můžeme hledět s optimizmem,“ uzavírá Luboš Vlček.

SKODA-OCTAVIA-INTERIOR
Zdroj: Škoda, Vítězslav Pelc
5.září 2017