Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Volkswagen má nové financování LUV

Volkswagen Užitkové vozy nabídl nové financování užitkových aut. Speciální nabídka Volkswagen Finance od ŠkoFINu je podle importu revolučním produktem.

Nové financování představuje podle informace značky zcela transparentní financování, které si zákazník může přizpůsobit svým aktuálním potřebám, přičemž ušetří i více než 60 000 Kč. Ceny modelů Caddy, Transporter, Caravelle a Crafter zůstávají přitom o 72 000 až 159 600 Kč výhodnější bez ohledu na způsob financování.

 „Letos chceme dále posílit naše suverénní postavení jedničky na českém trhu užitkových vozů. Volkswagen Užitkové vozy jde příkladem jak nabídkou nejširší palety spolehlivých a robustních užitkových vozů za atraktivní ceny, tak i vysokou úrovní zákaznických služeb, mezi něž patří především financování. Ve spolupráci se ŠkoFINem jsme v této oblasti připravili nový revoluční produkt, který nikdo z našich konkurentů nenabízí a jehož inovativní koncept poskytuje našim zákazníkům v dnešní složité době tolik potřebnou flexibilitu,“ říká Jan Procházka, vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika.

„Revoluční způsob financování Volkswagen Finance od ŠkoFINu zaručuje zákazníkům šest základních práv, díky nimž si může klient řídit splácení po celou dobu financování podle toho, jak se mu aktuálně daří. Tímto způsobem vycházíme maximálně vstříc potřebám českých podnikatelů a podporujeme tak jejich činnost. Jsme přesvědčeni, že s touto nabídkou, která je na českém trhu skutečně jedinečná, budeme tím pravým partnerem v podnikání našich klientů,“ dodává Jan Kranát, jednatel společnosti ŠkoFIN.

Mezi výhody revolučního financování patří právo na nízkou akontaci, právo na odklad splátek, právo na přerušení splácení, právo zrychlit nebo zpomalit, právo na odměnu a právo na nižší úrok. Výši akontace si zvolí zákazník. Může na začátku zaplatit třeba jen 21 % z ceny a tuto částku získat zpět při zúčtování DPH v daňovém přiznání.

Začátek splácení lze odložit o 4 měsíce a v nepříznivé ekonomické situaci může být splácení přerušeno až na 3 měsíce. Zákazník se může také kdykoli rozhodnout, že jednorázově splatí až 20 % financované hodnoty nebo splácení naopak rozloží na delší dobu.

Pokud zákazník nevyužije právo na odklad na počátku smlouvy, získá nabitou CCS kartu v hodnotě až 10 000 Kč. Zároveň získá férový a transparentní úrok ve výši

5 % p.a. při úhradě méně než 60 % ceny vozidla předem, při akontaci nad 60% ceny vozidla činí úrok bezkonkurenční 2 % p.a. Klient přitom neplatí žádné poplatky za uzavření a vedení smlouvy, rozloží si pořízení vozidla na delší období a nezatíží tak jednorázově své cash-flow. Díky tomu je pořízení nového užitkového vozu prostřednictvím Volkswagen Finance výhodnější než za hotové. Ve srovnání s běžným bankovním úvěrem přesahují výhody částku 60 000 Kč.

Součástí úvěru je i kompletní pojištění za zvýhodněné sazby od pojišťovny Allianz se spoluúčastí 1, 5 nebo 10 % (zvýhodněné havarijní pojištění, povinné ručení, připojištění čelního skla atd.). Za bezeškodní průběh z předchozího pojištění v délce 48 měsíců lze získat bonus ve výši až 30 % z pojistného po celou dobu splácení. Zákazníci mají také možnost uzavřít doplňková pojištění platebních povinností (ŠkoFIN PPP), pořizovací ceny vozu (ŠkoFIN GAP) a administrativně-právní ochrany (ŠkoFIN Asistent).

Ať už se zákazník rozhodne pro financování, nebo si pořídí užitkový vůz Volkswagen za hotové, může v každém případě využít aktuální akční nabídku, v níž platí pro vozy Caddy cenové zvýhodnění až 72 000 Kč, pro vozy Transporter a Caravelle až 159 600 Kč a pro vozy Crafter až 142 800 Kč (včetně DPH 21 %).

 

14.leden 2013