Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Volkswagen nabídl slevovou knížku

Značky Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy připravily pro své zákazníky slevovou knížku Plus plán s mottem "Plus pro Váš vůz. Plus pro Vás."

Dlouhodobá nabídka platí do 31. 12. 2015 a zahrnuje slevové poukazy na produkty a servisní úkony autorizovaných servisů Volkswagen, které zákazníkům ušetří nemalé finanční prostředky.

Zákazníci si mohou vyzvednout novou slevovou knížku Plus plán v autorizovaných servisech Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy, které nyní nabízejí profesionální přístup a kvalitní servis a údržbu za ještě výhodnější ceny. Pokud celková cena opravy přesáhne 3000 Kč včetně DPH, mají navíc zákazníci nárok na autokosmetiku zdarma. Výše slevy na poukazech je uvedena buď v nominální, nebo v procentuální hodnotě. V některých případech jsou uvedeny obě možnosti.

Knížka Plus plán obsahuje 11 různých slevových poukazů na nákup Originálního příslušenství Volkswagen, nákup Lifestyle a reklamních předmětů Volkswagen, výměnu pneumatik/kompletních kol včetně měření geometrie, výměnu brzdových destiček/čelistí/kotoučů/válečků, výměnu brzdové kapaliny, výměnu středního dílu výfuku/zadního dílu výfuku, výměnu sady rozvodového řemene, výměnu spojkové lamely včetně přítlačného kotouče a ložiska/setrvačníku, výměnu předních/zadních tlumičů pérování a slevu na Originální, Výměnné a Economy díly Volkswagen.

Knížku se slevovými poukazy mohou získat nepodnikající fyzické osoby, případně i podnikatelé, kteří nepatří mezi velkoodběratele. Poukaz se uplatňuje při předání vozu do opravy u autorizovaného servisního partnera nebo při nákupu dílů. Z jednoho Plus plánu lze využít více poukazů najednou, ale slevy se nesčítají, pokud se na dané zboží či službu vztahuje jiná slevová akce. První edice Plus plánu platí do 31. prosince 2015.

18.únor 2013