Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Volkswagen partnerem Pražského maratonu

Volkswagen je také v letošním roce partnerem Pražského mezinárodního maratonu. Jeho soutěže budou probíhat v průběhu celého roku, první akce se uskutečnila již 28. března.

„Je nám ctí, že se můžeme i nadále podílet na sportovní akci, jejíž renomé je nejen v České republice, ale i v zahraničí na té nejvyšší úrovni. Získané osvědčení potvrzuje smysluplnost konání takových akcí v našich končinách,“ říká Vratislav Strašil, vedoucí divize Volkswagen – osobní vozy společnosti Import VOLKSWAGEN Group.
 
Také v letošním roce bude Volkswagen u všech tří částí série závodů Pražského mezinárodního maratonu. Již 28. března se konal Hervis ½ Maraton, jehož součástí je i firemní týmový půlmaraton a firemní štafetový půlmaraton. Ve dnech 9. – 10. května se pak koná hlavní Volkswagen maratonský víkend, během něhož si budou všichni zájemci zazávodit v kategoriích:
 
Volkswagen Maraton Praha, Volkswagen Firemní Maraton Praha (štafeta), Volkswagen Firemní Maraton Praha (tým), Volkswagen Rodinný Minimaraton 4,2 km, Allianz Eko Procházka 2 km a In-line party 6,5 km. Letní sezónu pak 12. září zakončí Tesco Grand Prix složená z Metro Běhu pro muže 10 km, adidas Běhu pro ženy 5 km, Tesco Běhu pro život 3,8 km, Hilton Barmanského běhu a z Běhu ambasád.
 
Od dubna do května pak probíhají v regionálních městech závody studentů pod názvem Garnier Juniorský maraton.
9.duben 2009