Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Volkswagen startuje předprodej nového Pola

Volkswagen zahájil předprodej nového modelu Polo na českém trhu.  Zákazníci mají na výběr tři motory na benzin a jeden motor na CNG. Vůz představil šéf značky Patrik Fejtek. Jaké jsou ceny?

„S novým modelem Polo přinášíme do segmentu malých vozů nový etalon z hlediska bezpečnosti, komfortu, digitalizace a konektivity,“ říká Patrik Fejtek, vedoucí divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika.

„Zákazníci si tak mohou i v malém voze užívat nejmodernější technologie, ať se jedná o vyspělé adaptivní světlomety, které dokonale osvětlují vozovku za všech provozních podmínek, nebo o systém Travel Assist pro částečně automatizovanou jízdu. Nové Polo si přitom zachovalo i všechny silné stránky svých předchůdců, díky nimž patří v globálním měřítku k historicky nejúspěšnějším malým vozům.“

Patrik Fejtek

Základní verze „Polo“ stojí 346 900 Kč (1.0 MPI/59 kW), resp. 380 900 Kč (1.0 TSI/70 kW) a v sériové výbavě nabízí nad rámec již zmíněných prvků mimo jiné 14“ ocelová kola, úchyty ISOFIX i na předním sedadle spolujezdce, elektrické ovládání oken vpředu i vzadu, centrální boční airbag vpředu doplňující běžnou sestavu airbagů, ukazatel stavu náplně do ostřikovačů a dva vstupy USB-C vpředu.

Zdroj: VW
4.červen 2021