Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Volkswagen Užitkové vozy s novým vedoucím

Z IVG odešel v březnu vedoucí divize Užitkové vozy Patrik Fejtek. Ředitel firmy Rudolf Javurek nyní našel nástupce. Kdo to je? A kam šel Fejtek?
 
Vedením divize Volkswagen Užitkové vozy byl pověřen Jan Procházka, který hodlá v nové funkci zužitkovat své bohaté zkušenosti ze Škody Auto, kde zastával pozici vedoucího Mezinárodní prodejní strategie. Předtím pracoval v mladoboleslavské automobilce na pozicích Vedoucí Regionu 1 – Česká republika a Vedoucí prodeje VIP a velkoodběratelům- Region střední Evropa.
 
Procházka vystudoval program MBA v oboru Průmyslový a finanční management na IPFM Praha/ Pfeiffer University, Charlotte, NC USA a bakalářský program v oboru Personální řízení a vzdělávání dospělých na Univerzitě Karlově.
 
Královéhradecký rodák žije s manželkou a třemi dcerami v Kosmonosech u Mladé Boleslavi. Ve svém volném čase se s oblibou věnuje vodním sportům, a to zejména těm mezi širokou veřejností méně známým, ale o to atraktivnějším, jako jsou například dračí lodě. Mezi jeho koníčky patří rovněž golf a motocykly.
 
Kam odešel bývalý vedoucí Patrik Fejtek? „Pracuji nyní ve firmě, která se zabývá importem průmyslových fólií. Více podrobností poskytnu příští týden v tiskové zprávě,“ řekl našemu portálu Fejtek.
 
 

4.červen 2011