Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Červnová výstava Legendy v pražských Bohnicích představí jeden z klenotů automobilového světa, italský supersportovní vůz Pagani Huayra v barevném provedení Rosso Monza.

Tento vůz vystavený na slavnosti LEGENDY byl vyroben ve městě San Cesario sul Panaro nedaleko italské Modeny, kde společnost Horacia Paganiho od roku 1992 sídlí. Na svém výrobním štítku nese pořadové číslo 51 z celkové série 100 kusů a rok výroby 2016.

Vůz, který má najeto pouze 7 kilometrů je také vlastnoručně podepsán Horaciem Paganim a tento podpis je zalakován na pravé zadní části karoserie v červeném barevném odstínu. Tento exponát, jehož specifikace trvala 6 měsíců má svého majitele v České republice. Díky jeho pochopení pro sdílení úchvatného „umění na čtyřech kolech“ mají možnost si návštěvníci letošní slavnosti LEGENDY tento supersport detailně prohlédnout.

Cena vozu je 1,5 milionu euro bez daně. Po přihlášení v ČR bude tento vůz, který je jediným ve střední a východní Evropě, sloužit pro účely luxusní půjčovny a také pro exkluzivní prezentační akce.

Zdroj: Vizus, Tomáš vaněk
21.květen 2017