Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Witte pořádá Cestovní veletrh

Veřejnosti stejně jako zaměstnancům je určen první WITTE Cestovní veletrh. Ve čtvrtek 25.dubna od 13 do 18 hodin si mohou zájemci vybrat z nabídky předních českých cestovních kanceláří. Vstup na akci v areálu firmy je zdarma.

 „Proč WITTE Automotive pořádá cestovní veletrh? Důvodů je hned několik. Auta a tedy i naše výrobky jsou s cestováním neodmyslitelně spjata. Dovolená slouží k odpočinku nám všem. Naši zaměstnanci mohou v letošním roce čerpat WITTE benefity mimo jiné na rekreaci, kde načerpají nové síly a zrelaxují. V neposlední řadě, ne každý preferuje výběr dovolené na internetu. Partneři – největší české cestovní kanceláře – přímo na WITTE Cestovním veletrhu zaručují profesionální a zároveň individuální přístup,“ vysvětluje Martina Poštová, tisková mluvčí společnosti, a dodává: „Navíc v Nejdku samotném není jediná cestovní kancelář nebo její pobočka.“

Druhý největší zaměstnavatel zve současně zájemce o kariérové poradenství. Možnosti pracovního uplatnění návštěvníkům přiblíží personalisté. WITTE Automotive v Nejdku rozšiřuje své týmy v oblastech konstrukce (strojní/elektro), kvality, logistiky, nákupu, zkušebnictví a dalších.

24.duben 2013