Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Witte rozjela program pro talenty

Školením projektového řízení zahájilo dvanáct vybraných zaměstnanců/-kyň 2. ročník programu WITTE Talent management.

Firma do budoucna staví na lidech s vizí a schopnostmi, které si vychovává z vlastních řad. Věkový průměr druhého skupiny WITTE talentů je 35 let a odrážejí průřez klíčových pozic od vývojové konstrukce přes konstrukci elektro až po výrobní sféru či logistiku a kvalitu.

Na úvod přivítal účastníky Václav Jeništa, jednatel společnosti, slovy: „Tento program je pro Vás vybrané, budoucí WITTE manažery, cestou, při které se neobejdete bez odborných znalostí, ale především bez pracovního elánu při řešení zadaných projektů.“

Dvanáct WITTE talentů se bude na konkrétních projektech učit role inovátorů, motivátorů, realizátorů a především budoucích manažerů. Firma díky programu „Vzdělávejte se pro růst!“ a podpoře z Evropského sociálního fondu v ročním vzdělávacím cyklu do svých budoucích klíčových zaměstnanců investuje částku kolem jednoho milionu korun.

První ročník programu, ukončený v roce 2012, přinesl kariérní postup pěti účastníkům z devíti. Další dva absolventi WITTE Talent management pracují v současnosti jako profesní specialisté.

Druhá skupina se liší od první svojí strukturou: v prvním projektu (2011-2012) se sešli zaměstnanci/-kyně, kteří WITTE ve většině případů poznali „od píky“ a v řadách nejdeckého výrobce pracují dlouhou dobu.

16.duben 2013