Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Začíná Infiniti Czech National Pro-Am

Golfový turnaj, který se koná v rámci letošní golfové tour Pilsner Urquell Czech PGA , začíná tento pátek v Nové Bystřici. Jedním ze dvou hlavních partnerů je značka Infiniti.

Turnaj je jedním z deseti turnajů ryze české profesionální série. Nadcházejícího turnaje se zúčastní na 50 profesionálních hráčů a 75 amatérů. Mezi amatéry se objeví i známé tváře, jako je třeba Karel Poborský nebo Milan Orlowski, trojnásobný Mistr Evropy ve stolním tenise.
 
Zatímco první den se hraje systém 3 amatéři + 1 profesionál, druhý den se budou zraky upírat na nejlepší dvojice tvořené vždy profesionál + amatér a konečně třetí den poběží paralelně dva samostatné turnaje: amatérský a profesionální.
 
Po celou dobu turnaje budou přítomny i televizní kamery TV Nova Sport a tak se v září mohou všichni milovníci golfu těšit na záznam toho nejlepšího z INFINITI Czech National Pro-Am 2009.
 
Díky partnerství značky Infiniti jsou ve hře i zajímavé výhry s puncem „Infiniti comes from Japan“. Konkrétně se jedná o vouchery na zapůjčení vozu na víkend a v neděli v rámci profi turnaje to bude cena do vložené soutěže hole in one. Pokud hole in one padne, vítěz se bude radovat ze sportovně laděného sedanu Infiniti G37 6MT s motorem 3,7 l o výkonu 320 koní.
 
Zkrátka rozhodně nepřijdou ani diváci a doprovod hráčů, neboť pro ně bude mít Infiniti připravenu kompletní flotilu testovacích vozů, a to včetně žhavé podzimní novinky: Infiniti G37 Cabrio. To se ostatně široké veřejnosti představí v Nové Bystřici v české premiéře.
6.září 2009