Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Zítra začíná Autoshow Praha

Jak jsme již informovali, dvanáctá mezinárodní výstava osobních a lehkých užitkových automobilů a automobilového designu proběhne na pražském Výstavišti v Holešovicíh ve dnech 19. – 22. října. Zároveň proběhnou i výstavy ASA PRAHA 2006 – 12. mezinárodní výstava autodílů, autopříslušenství, servisních služeb a garážové techniky a TRANSPED 2006 – 13. mezinárodní výstava nákladních automobilů.

Otevřeno bude denně od 9:30 do 18:00 hod. Během čtyř dnů se v prostorách Výstaviště představí stovka vystavovatelů, 52 značek a uskuteční se zde celkem 47 národních či pražských premiér. Mimo vlastní Autoshow jsou připraveny sekce Car&Audio Show, Tuning&Racing a Allroad Show. V Průmyslovém paláci mohou návštěvníci zhlédnout novinky světových automobilek. V expozici Škody Auto bude vystavena i studie Škody Joyster. Národní výstavní premiéru bude mít také Škoda Scout Combi, ze zástupců ostatních značek potom Audi TT, BMW 330 d Coupe, Cadillac Escalade model 07, Range Rover model 07, Kaipan 14, Kia, Carens, Subaru B9 Tribeca a další. Mezi exkluzivity budou patřit, vedle českého Kaipanu, vozy Bentley a Lamborghini a vozidlo Toyota FJ Cruiser.
Automobiloví veteráni budou k vidění ve foyer Průmyslového paláce. V letošním roce bude tato přehlídka zaměřena na vozy vítězů jednoho z nejstarších závodů u nás, slavného závodu Zbraslav –Jíloviště.

27.říjen 2006