Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

AAA Auto

 
 
AAA AUTO otevírá 6. Centrum SUV & terénních aut
2.listopad 2018

Bazar AAA AUTO před třemi lety otevřel první speciální Centrum SUV & terénních vozů. Další specializovaná centra potom vyrostla v Brně, Jihlavě, Pardubicích a Sokolově a letos v listopadu síť největšího prodejce ojetých automobilů doplní nové centrum v Teplicích.

Call centrum AAA AUTO expanduje do Polska
24.říjen 2018

AURES Holdings zřídí pobočku call centra sítě AAA Auto i v Polsku, kde počítá až se stovkou operátorů. V hledáčku je také call centrum na Slovensku se současným posilováním poboček v Ostravě a Budapešti. Celkově by tak do roku 2020 mohlo Call centrum  zaměstnávat přes tři sta lidí.

Od října zákaz manipulace s tachometrem
27.září 2018

Od 1. října bude platit novela zákona, která zakazuje manipulaci s tachometrem pod pokutou 500 000 korun. Za posledních 15 let, kdy obchodníci na tento podvod upozorňují, je to poprvé, kdy zákon jasně označil manipulaci se stavem najetých kilometrů za nelegální praktiku.

Kalousová tváří značky Mototechna
7.srpen 2018

Modelka a finalistka Miss České republiky Andrea Kalousová se podpisem smlouvy se společností AURES Holdings stala jednou z tváří značky zánovních vozů Mototechna. Kalousová si převzala první ze dvou vozů, které bude užívat, a to Škoda Karoq.

AAA AUTO letos prodala 41 000 ojetin
16.červenec 2018

V rámci skupiny AURES Holdings, která provozuje 44 autocenter AAA AUTO v České republice, na Slovensku v Maďarsku a v Polsku, si letos zákazníci odvezli 40 912 vozů, z toho přes 25 000 se prodalo v České republice.

Kulhánek představil knihu Cestou na Hrad
2.červenec 2018

Bývalý šéf Škody Vratislav Kulhánek, kterého má většina lidí spojeného se světem automobilů a českým hokejem, na půdě mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO pokřtil svoji knihu „Cestou na Hrad“, která se z velké části týká i jeho kandidatury v letošních prezidentských volbách.

AAA AUTO partnerem projektu Nebouram.cz
23.květen 2018

Společnost AURES Holdings je prostřednictvím své značky AAA AUTO dlouholetým sponzorem Dětské dopravní nadace, která podporuje sirotky obětí dopravních nehod. Společně se stali partnerem projektu Nebouram.cz.

Mototechna prodává veterány a investiční vozy
16.březen 2018

Zájem o historické vozy i youngtimery roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Topolová opět v TOP 25 žen v byznysu
23.leden 2018

Dvacet let šéfuje Karolína Topolová největší prodejnu ojetých a zánovních vozů ve střední a východní Evropě. Když na začátku své kariéry zakládala inovativní call-centrum v AAA AUTO, ještě netušila, že jednou bude stát na vrcholu společnosti a povede 2 400 zaměstnanců na více než 40 pobočkách ve čtyřech zemích.

Dětská dopravní nadace rozdala 515 000 Kč
12.prosinec 2017

Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 31 dětí částkou ve výši 515 000 korun. Za dvacet jedna let svého působení rozdala 11 milionů korun, které slouží na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách.

AAA AUTO již vyrovnalo loňské prodeje
27.listopad 2017

Již na začátku akce Black Friday, která probíhá od pátku 24.11. až do úterý 28.11., skupina AAA AUTO dosáhla počtu 69 000 aut prodaných v letošním roce, čímž vyrovnala celkový objem svých prodejů v roce 2016. Do konce prosince společnost plánuje prodat zhruba 75 000 ojetých aut, což bude znamenat meziroční růst téměř o desetinu.

AAA AUTO přivítalo 2miliontého zákazníka
19.říjen 2017

Bazar AAA AUTO přivítal svého dvoumiliontého zákazníka. Během posledních pětadvaceti let zde prodal svůj vůz milion lidí, a stejný počet zde ojetý automobil zakoupil. Celkový počet zákazníků AAA AUTO se tak přiblížil téměř pětině obyvatel celé České republiky, nebo celé populaci Slovinska, Lotyška či Makedonie.

AAA AUTO otevřelo pobočku v Čenstochové
17.říjen 2017

Nové autocentrum v polské Čenstochové je šestou pobočkou AAA AUTO v Polsku. Svou činnost zahájí jako výkupní pobočka, která bude zdrojem vozů pro ostatní prodejní místa. Čtvrtmilionová Čenstochová je dvanáctým největším polským městem.