Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

AAA Auto

 
 
AAA AUTO zdvojnásobí počet poboček v Polsku
10.říjen 2019

Síť autocenter AAA AUTO chce do konce příštího roku téměř zdvojnásobit svou přítomnost v Polsku a dosáhnout ročního prodeje 25 000 vozů oproti plánovaným zhruba 15 000 v letošním roce.

V AAA AUTO padl rekord měsíčních prodejů
5.srpen 2019

Síť prodejen ojetých vozů AAA AUTO, která patří pod holding AURES, v červenci poprvé překonala hranici 8000 prodaných aut za měsíc. K dosud nejvyššímu prodejnímu objemu za 31 dnů přispěl rychlý rozvoj pobočkové sítě v Polsku, rekordy v Maďarsku a vysoký zájem o ojeté vozy v tuzemsku.

AAA Auto hlásí rekordní týden
25.červen 2019

Skupina Aures Holdings v uplynulém týdnu prodala v mezinárodní síti autocenter AAA Auto nejvíce vozů v historii za sedm dní, celkem 1900. Společnost také zaznamenala nárůst internetových poptávek.

Dovolená je zkouškou zavazadlového prostoru
24.červen 2019

Rodinné přesuny na dovolenou jsou zatěžkávací zkouškou nejen pro posádku, ale především pro zavazadlový prostor každého vozu. Skládání mnoha nejrůznějších zavazadel pak připomíná počítačovou hru tetris.

AAA Auto: přednost mají kombi, SUV a MPV
4.červen 2019

V posledních letech stoupá popularita vozů jako kombi, SUV či MPV, které jsou nejběžnějším typem rodinného auta u nás. Rodinné vozy jsou často v dieselu a roste obliba variant s pohonem všech kol a automatickou převodovkou.

Chaos v Polsku kvůli stáčení tachometrů
23.květen 2019

V Polsku nastala naprosto chaotická situace v legislativě, zavádějící tresty za stáčení tachometrů ve výši až pěti let vězení. Úprava, na kterou se těšili poctiví prodejci ojetin, byla na poslední chvíli omylem zrušena.

AAA Auto: začíná sezóna kabrioletů
22.květen 2019

Jarní měsíce znamenají pro společnost Aures Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA Auto, zvýšenou poptávku po autech se stahovací střechou. Největší prodejce ojetin v Česku zájmu vychází vstříc a zvyšuje nabídku kabrioletů.

Mototechna: prémiové ojetiny jsou v kurzu
17.květen 2019

Příznivá ekonomická situace dovoluje zákazníkům pořízení luxusnějšího zboží. Tento trend se nevyhýbá ani trhu s ojetými vozy. Za posledních pět let prodala Mototechna Premium téměř 2000 aut s cenou nad 600 000 korun.

Nabídka ojetin roste, jejich dovoz stagnuje
18.duben 2019

Trh se zánovními ojetinami v Česku zažil opět razantní oživení. Zájemci si během právě uplynulého čtvrtletí mohli vybírat z celkového počtu 32 028 zánovních automobilů.

Po zimě je třeba auto zkontrolovat
26.březen 2019

Zima končí a je na čase podívat se, jak se projevila na kondici a stavu našeho auta. V zájmu bezpečnosti ale i v zájmu zachování komfortu cestování a předcházení nemilému překvapení v podobě poruchy.

AAA AUTO otevřelo call centrum v Katovicích
25.březen 2019

Aures Holdings, majitel AAA AUTO, otevřela své čtvrté call centrum. Operátoři oddělení péče o zákazníky mají sídlo 15 minut pěší chůzí od hlavního náměstí v centrální části polských Katovic.

Třetina kupců ojetiny si pomůže úvěrem
19.březen 2019

Více než třetina zájemců o ojetý vůz jej pořídí na úvěr. Průměrná cena ojetého automobilu financovaného z úvěru přitom za posledních pět let vzrostla o téměř polovinu, stejně jako výše splátky a také akontace.

AAA Auto: zájem o hybridní ojetiny stoupá
15.březen 2019

Rozvoj elektromobility a větší zájem veřejnosti o alternativní paliva se projevuje i v obchodu s ojetinami. Stoupá zájem o hybridy, pohon na CNG zvolna vytlačuje dosud oblíbený pohon na LPG.

Mladé Češky preferují silnější vozy
11.březen 2019

Ženy ve zralejším věku zohledňují při výběru vozu pohodlí, bezpečnost i mladší vozy a jsou ochotny zaplatit až o 58 tisíc více než mladší řidičky. Vyplynulo to ze statistik AAA Auto k příležitosti MDŽ.

Valentýnská analýza: ženy chtějí od aut bezpečí
13.únor 2019

Ženy i muži mají z logiky věci různý pohled na život, v případě aut se ale stále více potkávají v názorech. Za posledních pět let se ženy přiblížily mužům v případě motorizace a i ony upřednostňují silnější motory.

AAA AUTO otevírá dvě pobočky v Polsku
3.leden 2019

AURES Holdings, provozovatel sítě AAA AUTO, otvírá nové pobočky v Gliwicích a Krakově. Společnost tak plní svou expanzní strategii, jejímž cílem pro letošní rok je zejména zahušťování pobočkové sítě v Polsku.

AAA AUTO útočí na historický rekord
21.listopad 2018

AAA AUTO letos spěje k překonání rekordu v ročním objemu prodeje vozů na středoevropském trhu. O víkendu skupina AURES Holdings, do které síť AAA AUTO patří, vyrovnala své vlastní loňské prodeje 75 400 vozů.