Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

AGC

 
 
AGC Automotive letos investuje v Chudeřicích
29.červenec 2019

Největší závod na výrobu autoskel v Evropě, AGC Automotive Czech v Chudeřicích na Teplicku, letos proinvestuje téměř 450 milionů korun. Z této částky půjde téměř 200 milionů na automatizaci výroby.

AGC Automotive loni vyrobil 32,5 milionů autoskel
13.únor 2019

AGC Automotive Czech překonal i loni rekordní hranici vyrobených autosklel. Firma ze severu Čech, která patří mezi největší výrobce autoskel v Evropě, loni vyrobila téměř 32,5 milionů autoskel. Zhruba 80 procent produkce směřovala do zahraničí.

AGC Automotive vyrábí skla pro ruské limuzíny
4.únor 2019

Pouze 156 ročně – tolik se vyrobí nových vládních vozů Aurus. Speciálně upravenými vozy jezdí ruští poslanci a prezidentská kolona. V AGC Automotive Czech v Chudeřicích se vyrábějí laminovaná boční skla pro přední a zadní dveře. Zbylá skla zajišťuje závod AGC v ruském Boru.

AGC loni vyrobila rekordních 32 mil. autoskel
27.březen 2018

Hranici 32 milionů vyrobených autoskel loni překročila chudeřická AGC Automotive Czech, jeden z největších závodů na výrobu autoskel v Evropě. Jde o nový rekord v závodě, který během posledních pěti let zvýšil výrobu o více než polovinu.

AGC Automotive podpoří region 750.000 Kč
21.březen 2018

Chudeřická AGC Automotive Czech, největší závod na výrobu autoskel v Evropě, věnuje letos na podporu regionu 750.000 korun. Prostřednictvím svého dárcovského fondu bude podporovat především technické vzdělávání.

AGC otevřela halu na výrobu autoskel
23.listopad 2017

Novou halu s linkou, která bude schopna vyrobit až 2,5 milionu kusů bočních autoskel ročně, uvedla 22. listopadu do provozu  AGC Automotive Czech v Chudeřicích na Teplicku. Jeden z největších výrobců automobilových skel v Evropě investoval do nových výrobních prostor a technologií zhruba 180 milionů korun.