Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Alcar

 
 
ALCAR má novinky značek AEZ, DOTZ a DEZENT
1.březen 2021

ALCAR ani během pandemie nepolevil s vývojem nových designů a pro rok 2021 představil hned 11 nových designů litých kol od značek AEZ, DOTZ a DEZENT. Majitelé automobilů všech tříd se tak mohou těšit na možnost zkrášlit si svůj vůz zbrusu novými designy s homologací pro český trh.

Alcar představil novinky od AEZ, DOTZ a DEZENT
26.únor 2021

ALCAR nabídl pro letošek 11 nových designů litých kol od značek AEZ, DOTZ a DEZENT. Majitelé automobilů všech tříd se tak mohou těšit na možnost zkrášlit si svůj vůz zbrusu novými designy s homologací pro český trh.

Alcar Bohemia funguje prostřednictvím call centra
8.duben 2020

Provoz a veškeré služby společnosti ALCAR BOHEMIA jsou zachovány v plném rozsahu včetně doručování zboží a poskytování poradenství. Partneři se mohou obracet na firemní call centrum v průběhu celé standardní pracovní doby od pondělí do pátku od 8:00 do 16:30 hod.

Alcar má dvě nové zakázky od importérů
20.září 2019

Šéf Alcaru Libor Rajdl shrnul na tiskové konferenci 20. září výsledky letní sezony, vyhlásil tradiční akci Elegance i v zimě a hovořil o nových obchodních příležitostech.

Alcar svolává do servisu kolo 7755
23.duben 2019

ALCAR WHEELS GMBH vyhlásil svolávací akci na ocelové kolo pro osobní automobily. Jeho specifikaci nám upřesnil manažer marketingu české pobočky Jiří Polívka.

Vozy VW, Škoda a SEAT do servisů kvůli ráfkům
18.duben 2019

Server svolavacky.cz informoval o problémech v ocelových ráfcích, s nimiž jezdí vozy VW, SEAT a Škoda. Podle webu jsou ráfky jedné série vyrobeny z vadného materiálu, kvůli kterému může dojít k úniku vzduchu z pneumatiky.

Alcar slavil dobrý rok vepřovými hody
12.březen 2019

Generální ředitel Alcaru Bohemia Libor Rajdl pozval obchodní partnery na vepřového hody do Nupak. Pochlubil se nejen jitrnicemi, ale také nárůsty téměř ve všech produktových řadách autokol, které společnost dodává na český trh.

Alcar Bohemia předvedl novinky pro jaro 2019
19.únor 2019

Nové designy autokol značek AEZ a DOTZ pro jaro 2019 ukázal na tiskové konferenci 19. února generální ředitel Alcaru Bohemia Libor Rajdl. Představil také prodejní tým Alcaru a jeho výsledky.

Alcar má internetový výherní adventní kalendář
5.prosinec 2018

Alcar spustil internetový adventní kalendář, ve kterém má každý šanci vyhrát atraktivní ceny. Soutěží se každý den až do 24. prosince, stačí vždy kliknout na políčko aktuálního dne a vyplnit své kontaktní údaje.

Alcar nabízí 1032 kol se schválením ECE
15.říjen 2018

Číslo 1 032 je pozitivní pro všechny obchodní partnery ALCAR BOHEMIA i motoristy v ČR. Udává počet kol se schválením ECE, která dovozce na českém trhu aktuálně nabízí pro většinu automobilových značek.

Video
Alcar nabídl nová autokola značky Dezent
25.září 2018

Šéf Alcaru Bohemia Libor Rajdl představil na zářijové tiskovce podzimní novinky v nabídce autokol. Značka Dezent obohatila svou nabídku před podzimní sezónou novinkou označenou TZ a to hned ve třech barevných variantách.

Alcar ukázal designová kola pro 2018
28.únor 2018

Značky AEZ, DOTZ a DEZENT několik novinek v oblasti autokol. Jejich nabídku pro jaro 2018 představil na tiskové konferenci generální ředitel Alcaru Bohemila Libor Rajdl.

ALCAR vyhlásil akci Elegance i v zimě
24.září 2017

Ředitel Alcaru Libor Rajdl vyhlásil 19. ročník akce Elegenace i v zimě. Představil novinářům nové trendy v oblasti autokol a upozornil na nehomologovaná kola, která se dostávají na český i slovenský trh. Tiskovka se konala 19. září v sídle společnosti v Nupakách u Prahy.