Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Audi

 
 
Novináři testovali Audi Q2 a Q5 v Butovicích
2.únor 2021

Značka Audi se nezalekla vysokého stupně pandemie a uspořádala pro české motonovináře testování dvou nových modelů. Individuální zkušební jízdy startovaly, za dodržení všech covidových pravidel, v Automyčce Express v obchodním centru Nové Butovice. Jak novinky vypadají a jaké jsou jejich ceny?

Nová řada Audi s emisní normou Euro 6d
18.leden 2021

Nový stupeň normy Euro 6d-ISC-FCM, který platí od 1. ledna 2021 pro všechna nová vozidla, tlačí automobilky k dalšímu snižování emisí v reálném provozu. Značka Audi přešla se svou produktovou řadou na novou emisní normu Euro 6d. Veškeré aktuálně nabízené modely splňují přísné limity normy Euro 6d-ISC-FCM.

Video
Kvitová tváří kampaně na nové Audi Q5
13.leden 2021

Petra Kvitová, ambasadorka značky Audi, je tváří lednové kampaně na nové Audi Q5. Značka se čtyřmi kruhy ji spustila u příležitosti uvedení modernizované verze SUV na český trh.

Manufaktura Audi zahájila výrobu e-tronu GT
28.prosinec 2020

Manufaktura Böllinger Höfe v Neckarsulmu letos odstartovala sériovou výrobu elektricky poháněného modelu Audi e-tron GT. Výroba, při níž se využívá výhradně ekologická elektrická energie a teplo z obnovitelných zdrojů, má neutrální bilanci emisí CO2.

Petra Kvitová ambasadorkou značky Audi
9.prosinec 2020

Šéf divize Audi v Porsche ČR Marcel Archleb uvítal ve své sponzorské stáji novou tvář. Ambasadorkou čtyř kruhů v České republice se stala tenistka Petra Kvitová.

Audi zatím neplánuje prodeje přes e-shop
27.říjen 2020

Showroomy Audi se zavřely, servisy značky fungují dle nařízení ze strany vlády. Jak se import a dealeři vyrovnají s přechodem do online prostředí? Ptali jsme se ředitele značky v Porsche ČR Marcela Archleba.

Servisy Audi nabídly zimní sezonní péči
16.říjen 2020

Majitelé vozů Audi všech věkových kategorií mají od října až do konce února k dispozici Audi sezonní servis. Zvýhodněná nabídka zahrnuje kompletní služby autorizovaných servisů od Audi originálního příslušenství přes profesionální pneuservis až po Audi originální díly včetně akumulátorů za akční ceny.

Audi a Satoranský pokračují ve společné jízdě
20.září 2020

Audi pokračuje v partnerství s Tomášem Satoranským, nejlepším českým basketbalistou současnosti. Aktuálně jediný Čech v NBA jezdí již řadu let ve vozech s logem čtyř kruhů a ve spolupráci se značkou Audi připravuje pro své fanoušky soutěž o zajímavé ceny.

Audi sází na elektrický pohon všech kol
19.srpen 2020

Audi udává čtyři desetiletí takt trvalým pohonem všech kol quattro, který přinesl změnu paradigmat v oblasti poháněcích systémů ve světě automobilů včetně motoristického sportu. Značka nyní využívá know-how, získávané již od roku 1980, k rozvoji elektromobilního pohonu.

Audi zkoumá dvousměrnou nabíjecí techniku
23.červenec 2020

Audi a Hager Group začaly usilovat o vyšší stabilitu elektrických sítí, nižších nákladů na elektrickou energii a přispívání k ochraně klimatu. Výzkumný projekt je založen na zapojení elektromobilu do domácí elektrické sítě a na využívání dvousměrného nabíjení.

Audi registruje každý den tři nové patenty
21.červenec 2020

Oddělení technického vývoje, které zaměstnanci Audi nazývají interně zkratkou „TE“, realizuje inovace od prvního nápadu až po uvedení na trh. Podle zpravodaje „Audi TechFocus“ je značka v současnosti německou jedničkou v počtu patentů pro elektrické pohony.

Novináři testovali novou generaci Audi A3
25.červen 2020

Nejnovější verze jednoho z klíčových modelů značky Audi – kompaktní Á-trojky, přichází v těchto dnech na český trh. Motorističtí novináři vůz vyzkoušeli na testovacích trasách v okolí pražských Radlic.

Audi hlavním partnerem festivalu MHF Český Krumlov
24.červen 2020

Porsche ČR má víceleté partnerství s Mezinárodním hudebním festivalem (MHF) Český Krumlov. Šéf divize Audi Marcel Archleb se letos dohodl s ředitelem festivalu Jaromírem Boháčem na zvětšení flotily vozidel pro management akce i převážení hostů.

Audi postupně obnovuje výrobu v Evropě
22.duben 2020

Audi v nadcházejících týdnech postupně obnoví výrobu ve svých evropských výrobních závodech. Společnost v polovině března oznámila přechodné přerušení výroby v Evropě.

Audi nabízí skladové vozy s dodáním klientovi
14.duben 2020

Audi spouští online nabídku skladových vozů s dodáním až do domu. Zákazníci se mohou prostřednictvím internetu seznámit se skladovými vozy a učinit objednávku i bez návštěvy autorizovaného prodejce.

Audi vozilo hvězdy MHF Český Krumlov
26.srpen 2019

Divize Audi Porsche ČR byla spolu s prodejcem Porsche České Budějovice partnerem 28. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu (MHF) Český Krumlov, který se uskutečnil v průběhu léta 2019.