Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Audi

 
 
Archleb: Audi letos cílí na 3400 vozidel
14.prosinec 2022

Šéf divize Audi v Porsche ČR Marcel Archleb svolal v prosinci novináře na pražskou Kampu, aby zhodnotil letošní rok. Loni se značce, která se zaměřuje hlavně na manažerské vozy, podařilo prodat 2608 kusů, letos měla optimistický plán dodat zákazníkům přes 4000 vozidel.

Flotilu Svazu lyžařů letos zajistí Audi a AutoPalace
5.říjen 2022

Do zimní sezony 2022/2023 půjde Svaz lyžařů ČR se dvěma novými hlavními partnery. Mobilitu reprezentantů a realizačních týmů zajistí společnosti Audi a AutoPalace Group. Ty poskytnou novou flotilu složenou z osobních i užitkových vozů.

Značka Audi se chystá do Formule 1
29.srpen 2022

Audi se bude od roku 2026 účastnit mistrovství světa FIA Formule 1 s poháněcí jednotkou z vlastního vývoje. Audi Sport bude projekt realizovat v Neuburgu na Dunaji u Ingolstadtu. Poprvé po více než jednom desetiletí tak vznikne pohon Formule 1 znovu v Německu.

První Audi 80 představeno před 50 lety
17.červen 2022

Značka Audi slaví výročí modelu , který založil řadu B a uváděl na trh novou techniku. A také se stal prvním bestsellerem značky se čtyřmi kruhy, jehož prodeje překročily hranici milionu vozů.

Audi ukazuje v Mnichově elektromobilitu i Kahna
8.září 2021

V expozici značky Audi na mezinárodním autosalonu IAA, který se poprvé koná v Mnichově, je středem pozornosti elektromobilita s mottem „Let’s talk about Progress“. Na stánku značky se objevila řada hostů, například bývalý brankář a nynější šéf Bayernu Mnichov Oliver Kahn.

Audi nabídlo elektrickou koloběžku
16.květen 2021

Audi vstupuje na českém trhu do světa mikromobility a zařazuje do nabídky elektrokoloběžku eScooter. Společníka do míst, kde auto už nedává smysl. Tak proč si koloběžku pronajímat, když ji můžete vlastnit a vozit ji složenou ve svém Audi připravenou k akci?

Audi zahájilo předprodej SUV Q4 e-tron
2.květen 2021

Audi spouští předprodej modelu Q4 e-tron na českém trhu. Kompaktní SUV s elektrickým pohonem je k dispozici ve dvou výkonových variantách s pohonem zadních kol za ceny již od 1 157 900 Kč. Další varianty budou následovat v průběhu nadcházejících týdnů a měsíců.

Goodyear dodá pneumatiky pro elektrická Audi
17.duben 2021

Audi znovu požádala Goodyear, aby pneumatikami vybavil jeden z jejích vlajkových elektromobilů. Goodyeary slouží již od roku 2019 jako originální výbava SUV modelů e-tron. Nyní začne rovnou z výroby na 21palcových pneumatikách Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 jezdit i nová generace cestovních vozů Audi e-tron GT.

Video
Audi vyrábí model Q4 e-tron ve Cvikově
25.březen 2021

Audi startuje v saském Cvikově, kde v roce 1909 automobilka vyrobila svá první auta, produkci modelu Q4 e-tron. Kompaktní elektromobil v segmentu SUV vychází z konstrukce modelu Q4 e-tron a je postaven na modulární platformě pro elektromobily (MEB) koncernu Volkswagen.

Jarov zavádí program pro ojeté vozy Audi
19.březen 2021

Das WeltAuto, program prověřených ojetých vozů, dostal další sesterský program prodeje Audi Approved :plus (AAP). Jako první v Česku s ním přichází AUTO JAROV, která ve svém největším showroomu Audi v pražských Kunraticích nabídne portfolio vozů k prakticky okamžitému odběru.

Video
Manažeři Audi bilancovali na výroční konferenci
19.březen 2021

Manažeři automobilky Audi bilancovali 18. března na výroční tiskové konferenci obchodní rok 2020. Kvůli pandemii došlo u značky v prvním pololetí k výraznému poklesu počtu dodaných vozů a příjmů z prodeje. Situace se zlepšila ve druhém pololetí, přičemž dobré výsledky přineslo především čtvrté čtvrtletí.

Novináři testovali Audi Q2 a Q5 v Butovicích
2.únor 2021

Značka Audi se nezalekla vysokého stupně pandemie a uspořádala pro české motonovináře testování dvou nových modelů. Individuální zkušební jízdy startovaly, za dodržení všech covidových pravidel, v Automyčce Express v obchodním centru Nové Butovice. Jak novinky vypadají a jaké jsou jejich ceny?

Nová řada Audi s emisní normou Euro 6d
18.leden 2021

Nový stupeň normy Euro 6d-ISC-FCM, který platí od 1. ledna 2021 pro všechna nová vozidla, tlačí automobilky k dalšímu snižování emisí v reálném provozu. Značka Audi přešla se svou produktovou řadou na novou emisní normu Euro 6d. Veškeré aktuálně nabízené modely splňují přísné limity normy Euro 6d-ISC-FCM.

Video
Kvitová tváří kampaně na nové Audi Q5
13.leden 2021

Petra Kvitová, ambasadorka značky Audi, je tváří lednové kampaně na nové Audi Q5. Značka se čtyřmi kruhy ji spustila u příležitosti uvedení modernizované verze SUV na český trh.

Manufaktura Audi zahájila výrobu e-tronu GT
28.prosinec 2020

Manufaktura Böllinger Höfe v Neckarsulmu letos odstartovala sériovou výrobu elektricky poháněného modelu Audi e-tron GT. Výroba, při níž se využívá výhradně ekologická elektrická energie a teplo z obnovitelných zdrojů, má neutrální bilanci emisí CO2.

Petra Kvitová ambasadorkou značky Audi
9.prosinec 2020

Šéf divize Audi v Porsche ČR Marcel Archleb uvítal ve své sponzorské stáji novou tvář. Ambasadorkou čtyř kruhů v České republice se stala tenistka Petra Kvitová.

Audi zatím neplánuje prodeje přes e-shop
27.říjen 2020

Showroomy Audi se zavřely, servisy značky fungují dle nařízení ze strany vlády. Jak se import a dealeři vyrovnají s přechodem do online prostředí? Ptali jsme se ředitele značky v Porsche ČR Marcela Archleba.

Servisy Audi nabídly zimní sezonní péči
16.říjen 2020

Majitelé vozů Audi všech věkových kategorií mají od října až do konce února k dispozici Audi sezonní servis. Zvýhodněná nabídka zahrnuje kompletní služby autorizovaných servisů od Audi originálního příslušenství přes profesionální pneuservis až po Audi originální díly včetně akumulátorů za akční ceny.

Audi a Satoranský pokračují ve společné jízdě
20.září 2020

Audi pokračuje v partnerství s Tomášem Satoranským, nejlepším českým basketbalistou současnosti. Aktuálně jediný Čech v NBA jezdí již řadu let ve vozech s logem čtyř kruhů a ve spolupráci se značkou Audi připravuje pro své fanoušky soutěž o zajímavé ceny.

Audi sází na elektrický pohon všech kol
19.srpen 2020

Audi udává čtyři desetiletí takt trvalým pohonem všech kol quattro, který přinesl změnu paradigmat v oblasti poháněcích systémů ve světě automobilů včetně motoristického sportu. Značka nyní využívá know-how, získávané již od roku 1980, k rozvoji elektromobilního pohonu.