Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Audi

 
 
Novináři testovali novou generaci Audi A3
25.červen 2020

Nejnovější verze jednoho z klíčových modelů značky Audi – kompaktní Á-trojky, přichází v těchto dnech na český trh. Motorističtí novináři vůz vyzkoušeli na testovacích trasách v okolí pražských Radlic.

Audi hlavním partnerem festivalu MHF Český Krumlov
24.červen 2020

Porsche ČR má víceleté partnerství s Mezinárodním hudebním festivalem (MHF) Český Krumlov. Šéf divize Audi Marcel Archleb se letos dohodl s ředitelem festivalu Jaromírem Boháčem na zvětšení flotily vozidel pro management akce i převážení hostů.

Audi postupně obnovuje výrobu v Evropě
22.duben 2020

Audi v nadcházejících týdnech postupně obnoví výrobu ve svých evropských výrobních závodech. Společnost v polovině března oznámila přechodné přerušení výroby v Evropě.

Audi nabízí skladové vozy s dodáním klientovi
14.duben 2020

Audi spouští online nabídku skladových vozů s dodáním až do domu. Zákazníci se mohou prostřednictvím internetu seznámit se skladovými vozy a učinit objednávku i bez návštěvy autorizovaného prodejce.

Audi vozilo hvězdy MHF Český Krumlov
26.srpen 2019

Divize Audi Porsche ČR byla spolu s prodejcem Porsche České Budějovice partnerem 28. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu (MHF) Český Krumlov, který se uskutečnil v průběhu léta 2019.

Garett ukázal v Brně Audi Q7 s E-Turbem
4.červen 2019

Garrett Motion, dodavatel diferencovaných technologií pro autoprůmysl, slaví 15 let v ČR. Představil testovací Audi Q7 s technologií E-Turbo, které je prvním vozidlem s touto technologií v Česku.

Motory Ford a Audi bodovaly v anketě
27.květen 2019

Motor Ford 1.0 EcoBoost byl v anketě International Engine and Powertrain of the Year 2019 vyhlášen nejlepším motorem v kategorii do 110 kW (150 k). V kategorii 150 až 250 k získal ocenění motor Audi 2.0 TFSI.

Audi má akumulátorové úložiště v Berlíně
27.květen 2019

V rámci příprav na závod Formule E uvedla značka se čtyřmi kruhy do provozu největší víceúčelové úložiště elektrické energie v Německu, které je umístěno v campusu EUREF v Berlíně.

Etalon na dlouhých trasách: Audi e-tron
13.květen 2019

Většina nabíjecích procesů elektromobilu probíhá doma nebo na pracovišti – čas v tom zpravidla nehraje velkou roli. Naproti tomu při cestování na dlouhé vzdálenosti se počítá každá minuta.

Audi sponzorem basketbalisty Satoranského
26.duben 2019

Audi uzavřelo partnerství s basketbalistou Tomášem Satoranským. Hráč americké NBA převzal klíčky od modelu Audi Q8, sportovního SUV ve stylu kupé, v atraktivní oranžové barvě.

Nové Audi SQ5 TDI je mild hybridem
18.březen 2019

Nové Audi SQ5 TDI má, stejně jako úspěšný předchůdce na základě první generace modelové řady Q5, znovu pod kapotou vznětový motor V6. Novinku lze již objednávat, základní cena je 1 879 900 korun.

Audi v Ženevě: čistě elektrická expozice
4.březen 2019

Mezi automobilkami, které na ženevském autosalonu představí elektricky poháněný model, je také Audi. Značka se čtyřmi kruhy vystaví čtyři vozidla s výhradně elektrickým pohonem.

Prodejci Audi berou objednávky na novou Q3
21.prosinec 2018

Audi zahajuje předprodej nové generace modelu Q3. Nové kompaktní SUV s logem čtyř kruhů má oslovit české zákazníky progresivním designem a prostorným, variabilním interiérem.

Video
Audi posiluje pozice ve Špindlerově Mlýně
28.listopad 2018

Značka Audi prodloužila své dlouholeté partnerství se Skiareálem Špindlerův Mlýn na další roky a zároveň se stala oficiálním partnerem luxusního Hotelu Savoy ve Špindlerově Mlýně, v jehož barvách nyní jezdí nové Audi Q8.