Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Auto Palace

 
 
Auto Palace: Tomšů dal Volvo Hejnové
23.říjen 2019

Auto Palace Spořilov oznámila spolupráci s českou reprezentantkou v atletice Zuzanou Hejnovou, která zde v roli ambasadorky převzala nové Volvo XC90.

Auto Palace sponzorovala soutěž OPERALIA
31.červenec 2019

Auto Palace Spořilov podpořila partnerstvím se světovou soutěží OPERALIA mladé talentované operní zpěváky. Její 27. ročník vyvrcholil v Praze galavečerem s vyhlášením vítězů za účasti zakladatele soutěže Plácida Dominga, tenoristy, dirigenta a hudebního manažera.

AutoPalace: další ocenění Superbrands
8.červen 2019

Dealerská skupina Auto Palace obhájila i v roce 2019 zisk ocenění Superbrands za dlouhodobé úsilí o rozvoj znalosti a hodnot své značky v České republice.

Auto Palace Spořilov modernizuje provozy
11.únor 2019

Auto Palace Spořilov investovala do modernizace vybraných provozů. Pracoviště nové lakovny od Interaction přišlo na téměř deset milionů korun. Objevila se také velkokapacitní myčka a další novinky. Celkově firma nalila do modernizace vloni 20 milionů Kč.

Auto Palace vystavila kresby nevidomých dětí v Butovicích
13.prosinec 2018

Retailový šéf skupiny Auto Palace Radek Donner zahájil vernisáží výstavu kreseb nevidomých dětí  v autosalónu společnosti v Butovicích. Akce je výsledkem dlouhodobé spolupráce dealerské skupiny s Nadací Artevide pomáhající nevidomým dětem, mládeži a sociálně slabým.

Auto Palace vzpomněla na začátky v roce 1908
3.prosinec 2018

Auto Palace Group, součást Auto Bincku, je jednou z nejstarších automobilových společností na světě s působností v osmi evropských zemích s obratem 1,2 mld. Euro. Ne úplně známým historickým milníkem nizozemské firmy je představení vlastního vozu v roce 1908.

Letiště Praha uzavřelo tendr na elektromobily
6.listopad 2018

Vítězem výběrového řízení na pronájem elektromobilů pro Letiště Praha se stalo Flexiauto – společný projekt innogy a skupiny Auto Palace na pronájem a sdílení elektromobilů. Zaměstnanci letiště mají možnost jezdit se dvěma vozy Volkswagen eUP.

Auto Palace Spořilov sponzoruje plavce
27.červen 2018

Auto Palace Spořilov oznámila spolupráci se dvěma reprezentanty České republiky v plavání. Součástí vzájemného partnerství s oběma talentovanými sportovci, Simonou Baumrtovou a Janem Mickou, je mimo jiné i dlouhodobé poskytnutí vozů Ford Kuga.

AutoPoint má operativní leasing na ojetiny
30.srpen 2017

Autobazar AutoPoint z dealerské skupiny Auto Palace spustil v tuzemských podmínkách ojedinělý projekt – pronájem ojetin na operativní leasing. V nabídce dealera naleznou zákazníci vozy značek Audi a Mercedes, společnost plánuje rozšíření možnosti financování touto formou i na další značky.