Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Auto Palace

 
 
Flotilu Svazu lyžařů letos zajistí Audi a AutoPalace
5.říjen 2022

Do zimní sezony 2022/2023 půjde Svaz lyžařů ČR se dvěma novými hlavními partnery. Mobilitu reprezentantů a realizačních týmů zajistí společnosti Audi a AutoPalace Group. Ty poskytnou novou flotilu složenou z osobních i užitkových vozů.

AutoPalace sponzoruje cyklistický tým
22.červen 2022

Automobilová dealerská skupina AutoPalace vstoupila jako reklamní partner do profesionálního cyklistického týmu Multicraft MTB. Jeho zástupcům slavnostně předalo vedení skupiny Auto Palace nový vůz Ford Tourneo Custom.

Auto Palace partnerem areálu Monínec
14.únor 2022

Dealerská skupina AutoPalace se stala partnerem areálu Monínec. Spolupráce se vztahuje k reklamní prezentaci na několika místech tohoto sportovního centra ve středních Čechách a také na všech jeho komunikačních platformách.

Auto Palace předala flotilů volkswagenů
23.prosinec 2021

Skupina AutoPalace předala přes tři desítky služebních vozů společnosti TeamPrevent-Santé. Slavnostní předání 33 nových vozů Volkswagen Golf se uskutečnilo v pobočce AutoPalace Západ v Tuchoměřicích.

Auto Palace: nové manažerky v marketingu
15.únor 2021

Skupina Auto Palace hledala po loňském odchodu Stanislava Perknera nové specialisty na marketing. Konečně se po půlročním výběru personální agentury v oddělení marketingu objevily nové manažerky.

Auto Palace předala flotilu Coca-Cole
15.říjen 2020

Skupina Auto Palace pokračuje v byznysu s Coca-Cola HBC. Předala jí začátkem října do užívaní 36 nových vozů Volkswagen Caddy. Financování vozů formou operativního leasingu zajistí ALD Automotive.

Auto Palace měla na Autoshow 4 premiéry
28.srpen 2020

Auto Palace představila v rámci 23. ročníku Autoshow Praha nejnovější modely pěti zastupovaných značek na trhu v ČR – ŠKODA, Hyundai, Ford, Mazda a Opel.

Auto Palace otevřela Volvo ve Vysočanech
10.srpen 2020

Automobilová skupina Auto Palace otevřela nové prodejní a servisní centrum značky Volvo v pražských Vysočanech. Nové prodejní a servisní centrum skupiny realizované v duchu konceptu Volvo Retail Experience bylo otevřeno na území Prahy 9 – Vysočan, a to v Poděbradské ulici.

Auto Palace měla sbírku pro lidi v nouzi
9.červen 2020

Zástupci skupiny Auto Palace předali na konci května neziskové humanitární organizaci Charita Česká republika finanční výtěžek ve výši 80 000 Kč z dobrovolné sbírky, na které se stejným dílem podíleli zaměstnanci skupiny i jejich zaměstnavatel.

Auto Palace Group loni udržela obrat 5,7 miliardy
8.duben 2020

Dealerská skupina Auto Palace zveřejnila svůj celkový hospodářský výsledek za rok 2019. Navzdory celkovému 4,4% poklesu v prodeji nových vozů na území České republiky se skupině podařilo udržet výši celkového obratu 5,7 mld. Kč. Čísla komentuje finanční ředitel pro ČR a Slovensko Peter Broster.

Auto Palace: Tomšů dal Volvo Hejnové
23.říjen 2019

Auto Palace Spořilov oznámila spolupráci s českou reprezentantkou v atletice Zuzanou Hejnovou, která zde v roli ambasadorky převzala nové Volvo XC90.

Auto Palace sponzorovala soutěž OPERALIA
31.červenec 2019

Auto Palace Spořilov podpořila partnerstvím se světovou soutěží OPERALIA mladé talentované operní zpěváky. Její 27. ročník vyvrcholil v Praze galavečerem s vyhlášením vítězů za účasti zakladatele soutěže Plácida Dominga, tenoristy, dirigenta a hudebního manažera.

AutoPalace: další ocenění Superbrands
8.červen 2019

Dealerská skupina Auto Palace obhájila i v roce 2019 zisk ocenění Superbrands za dlouhodobé úsilí o rozvoj znalosti a hodnot své značky v České republice.

Auto Palace Spořilov modernizuje provozy
11.únor 2019

Auto Palace Spořilov investovala do modernizace vybraných provozů. Pracoviště nové lakovny od Interaction přišlo na téměř deset milionů korun. Objevila se také velkokapacitní myčka a další novinky. Celkově firma nalila do modernizace vloni 20 milionů Kč.

Auto Palace vystavila kresby nevidomých dětí v Butovicích
13.prosinec 2018

Retailový šéf skupiny Auto Palace Radek Donner zahájil vernisáží výstavu kreseb nevidomých dětí  v autosalónu společnosti v Butovicích. Akce je výsledkem dlouhodobé spolupráce dealerské skupiny s Nadací Artevide pomáhající nevidomým dětem, mládeži a sociálně slabým.

Auto Palace vzpomněla na začátky v roce 1908
3.prosinec 2018

Auto Palace Group, součást Auto Bincku, je jednou z nejstarších automobilových společností na světě s působností v osmi evropských zemích s obratem 1,2 mld. Euro. Ne úplně známým historickým milníkem nizozemské firmy je představení vlastního vozu v roce 1908.

Letiště Praha uzavřelo tendr na elektromobily
6.listopad 2018

Vítězem výběrového řízení na pronájem elektromobilů pro Letiště Praha se stalo Flexiauto – společný projekt innogy a skupiny Auto Palace na pronájem a sdílení elektromobilů. Zaměstnanci letiště mají možnost jezdit se dvěma vozy Volkswagen eUP.

Auto Palace Spořilov sponzoruje plavce
27.červen 2018

Auto Palace Spořilov oznámila spolupráci se dvěma reprezentanty České republiky v plavání. Součástí vzájemného partnerství s oběma talentovanými sportovci, Simonou Baumrtovou a Janem Mickou, je mimo jiné i dlouhodobé poskytnutí vozů Ford Kuga.