Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Autodrom Most

 
 
Autodrom Most chystá Den bezpečnosti
3.říjen 2022

Konec sezony bude na mosteckém autodromu patřit Ukázkovým kurzům bezpečné jízdy, svezení na okruhu nebo představení policejního Ferrari 458 Italia. Den bezpečnosti se uskuteční v sobotu 22. října. Akce určena pro širokou veřejnost si klade za cíl zábavnou formou zvýšit všeobecné povědomí o bezpečnosti na silnicích.

Most slavil 30 let Czech Truck Prix
5.září 2022

Autodrom Most má za sebou víkend plný motorsportu. Jubilejní třicátý ročník Czech Truck Prix přinesl dramtické souboje závodních trucků, nascarů i cestovních vozů a Čechy na stupních vítězů.

Textar partnerem Autodromu Most
8.červenec 2022

Partnerem českého závodního okruhu, Autodromu Most, a především závodního víkendu Czech Truck Prix se stala značka Textar, která již více než 100 let nabízí brzdové obložení. 

Most: letošní BMW/M Day hostil 157 aut
27.březen 2022

Na tradiční sraz majitelů modelů BMW M, který se konal v pátek 18. března na Autodromu Most, dorazilo 157 automobilů BMW M různého typu i stáří.

Autodrom Most investuje do rekonstrukce areálu
26.listopad 2021

Autodrom Most má za sebou závodní sezónu a chystá se na rok 2022. Investice vložené do rekonstrukce se za rok 2021 vyšplhají na 35 milionů Kč. Na listopadové úpravy v únoru navážou ještě práce na dalších úsecích – ty se opět zaměří hlavně na zvýšení efektivity únikových zón a odvodnění.

Most přivítá poprvé v historii mistrovství světa
30.květen 2021

Autodrom Most se zařadil mezi okruhy, které pořádají závody světového šampionátu superbiků WorldSBK. Premiérový závodní víkend se na severu Čech uskuteční 6. až 8. srpna 2021, a to místo původně zamýšleného podniku v Austrálii, odloženého vzhledem k nejistotě kolem situace s pandemií nemoci covid-19 na rok 2022.

Nadační fond autodromu podpořil zdravotníky
20.duben 2021

Potravinové balíčky pro posilnění při náročných směnách věnoval zdravotnickému personálu COVID – ARO v nemocnici v Mostě a v Ústí nad Labem Nadační fond AUTODROM MOST. Vyjádřil tak poděkování za vynikající péči o pacienty s onemocněním covid-19.

Most: motorkáři můžou vyrazit na polygon
12.duben 2021

Motorkáři se mohou připravovat na novou sezonu, aniž by riskovali své zdraví nebo dokonce svůj život. Ideálním místem k rozježdění po zimní pauze jsou uzavřené plochy pro výcvik bezpečné jízdy.

Autodrom Most hledá traťové komisaře
29.březen 2021

Zájemci ve věku od 18 let v dobrém fyzickém stavu se mohou hlásit na post traťového komisaře na mosteckém autodromu. Jde o sezónní práci ideální pro studenty nebo aktivní důchodce.

Autoklub ocenil pořadatele za boj s pandemií
17.prosinec 2020

Nejvyšší vyznamenání Autoklubu ČR Granátový lev patří v letošním roce všem organizátorům a pořadatelům, kteří se museli vypořádat s výjimečnou situací vzniklou pandemií koronaviru. Sošku převzal z rukou prezidenta Autoklubu ČR Jana Šťovíčka také předseda představenstva Autodromu MOST Josef Zajíček.

Most má novinku v kurzech bezpečné jízdy
20.říjen 2020

Mostecký autodrom nabízí novinku pro letošní zimu. Je zaměřena na bezpečnost, respektive na snížení rizika dopravních nehod i jejich následků. Jde o modifikaci základního kurzu bezpečné jízdy.

Herec Nový tváří projektu Jedu s dobou
3.září 2020

Populární herec Pavel Nový natáčel ve středu na výcvikových plochách polygonu edukativní spoty pro projekt Jedu s dobou, jemuž propůjčil svou tvář. Stále aktivní řidič a bývalý závodní jezdec oslaví 5. září 72. narozeniny.

Autodrom proškolí řidiče policejních vozů
27.srpen 2020

Dalších 1024 řidičů policejních a hasičských vozidel si na plochách polygonu mosteckého autodromu vyzkouší své reakce v krizových situacích. Od začátku září do konce listopadu se pod dohledem instruktorů budou učit, jak svá vozidla co nejlépe, přitom však bezpečně ovládat.

Nadace pozvala Děti z Obrnic do areálu autodromu
20.srpen 2020

Děti z obrnického sídliště Nová výstavba si prohlédly areál mosteckého autodromu. Součástí exkurze byla návštěva dětského hřiště na diváckém svahu nebo startovní věže v paddocku. Chlapce a děvčata pozvala správní rada Nadačního fondu AUTODROM MOST na základě žádosti pracovnic rodinného centra „Olivín“.

Konec srpna patří na autodromu speciálům OCR
10.srpen 2020

Šanci řídit speciál OCR Evo (Škoda Octavia Cup RS III) na velkém závodním okruhu nabízí v pondělí 31. srpna mostecký autodrom. Zájemci si mohou vybrat z několika variant. Buď se přihlásí do klubového závodu OCR Sprint Cup nebo do kurzu sportovní jízdy Intensive OCR.

Truck Festival ozdobí speciál Buggyra Racing
6.srpen 2020

Přehlídku The Most Truck Festival, která bude 29. a 30. srpna součástí závodního víkendu evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix na mosteckém autodromu, zpestří speciál týmu Buggyra Racing, s nímž letos patnáctiletá jezdkyně Aliyyah Kolocová vytvořila rychlostní rekord.

Mostecký autodrom startuje nový e-shop
28.červenec 2020

Zákazníci mosteckého autodromu můžou v novém e-shopu pořídit kupóny pro volné a testovací jízdy autem či motocyklem na velkém závodním okruhu, což dříve bylo možné jen osobně u pracovníka autodromu ve startovní věži.