Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Autodrom Most

 
 
V simulátoru autodromu se otáčí Fabia
15.březen 2019

Do nové Fabie se mohou těšit návštěvníci mosteckého autodromu, kteří si chtějí vyzkoušet pocity posádky při převrácení vozidla při nehodě. Otočný simulátor autodrom pořídil díky příspěvkové organizaci AUTOMOTOKLUB MOST.

V Mostě začala pokládka nového asfaltu
11.březen 2019

Stavební firma obnovila práce na výměně asfaltového povrchu velkého závodního okruhu mosteckého autodromu s homologací mezinárodní automobilové federace FIA a evropské motocyklové federace FIM Europe.

Most: Winter Trial se přesouvá na 24. březen
6.březen 2019

Mototuristická jízda Winter Trial se uskuteční v neděli 24. března. Původně měla odstartovat z polygonu mosteckého autodromu na konci ledna, pozdější termín vyplynul z přání přihlášených posádek.

Most: kurzy bezpečné jízdy pro seniory v dubnu
28.únor 2019

Celorepublikový projekt Jedu s dobou, určený pro řidiče a řidičky starší 65 let, pokračuje i v letošním roce. Mostecký autodrom patřil k nejvyhledávanějším z osmi center bezpečné jízdy mezi účastníky loňského premiérového ročníku projektu.

Evropskou sérii NASCAR posílí tým Bleekemolen
26.únor 2019

Jedna z nejúspěšnějších závodních stájí v Evropě, nizozemský tým Bleekemolen, obohatí startovní pole letošního ročníku NASCAR Whelen Euro Series. Objeví se tak i na autodromu v Mostě, který tuto sérii hostí v české premiéře o posledním červnovém víkendu.

Autodrom Most mění nájemce restaurace
25.únor 2019

Návštěvníci závodních víkendů a dalších akcí v areálu mosteckého autodromu se v nové sezoně mohou těšit na rozšířenou nabídku teplých a studených jídel a nápojů v místní restauraci v paddocku u velkého závodního okruhu.

Autodrom: oblastní charita si vyzkoušela nový vůz
4.únor 2019

Osm zaměstnanců Oblastní charity Ústí nad Labem dorazilo ve čtvrtek 24. ledna na mostecký autodrom. Dva muži a šest žen si na výcvikových plochách polygonu vyzkoušeli jízdu se zcela novým mikrobusem Toyota Proace Verso.

Most: Winter Trial se posouvá do března
23.leden 2019

Mototuristická jízda Winter Trial, která měla odstartovat z polygonu mosteckého autodromu v neděli 27. ledna, se pojede až v březnu. Přesun na pozdější termín vyplynul z ankety mezi posádkami.

Autodrom nabízí potrestaným řidičům možnost odepsání bodů
8.leden 2019

Hned zkraje nového roku si mohou vylepšit nepříznivou bilanci řidiči, kteří nasbírali větší počet trestných bodů za přestupky. Mostecký autodrom nabízí první letošní termín školení bezpečné jízdy s odpočtem bodů už v lednu, a to v neděli 20. ledna.

Most: seriál NASCAR letos atraktivnější
7.leden 2019

NASCAR Whelen Euro Series bude mít v roce 2019 ještě vyšší úroveň. Počet závodů se rozšíří o podnik v Mostě, kde se pojede o posledním červnovém víkendu.

Autodrom: onkologičtí pacienti využili dar k ozdravnému pobytu
28.prosinec 2018

K financování ozdravného pobytu v Poděbradech a na vstupné při výletech do Štěpánova u Skutče využila nezisková organizace AMA – SOP, z. s. (společnost onkologických pacientů, jejich rodinných příslušníků a přátel) dar, který jí věnovala společnost AUTODROM MOST.

Autodrom spolupracuje s portálem Slevomat
11.prosinec 2018

Mostecký autodrom zahájil spolupráci s tuzemským portálem Slevomat.cz. Jeho prostřednictvím nabízí zajímavý zážitek za výhodnou cenu. Je jím prohlídka areálu autodromu včetně velkého závodního okruhu a jeho zázemí, na konkrétním termínu je možné se dohodnout.

Most chystá rekordní počet závodních sérií
10.prosinec 2018

Mostecký autodrom potěší v příštím roce fanoušky motoristického sportu počtem závodních sérií. Při třech stěžejních podnicích sezony 2019 se jich pojede hned 18, což je rekordní číslo v novodobé historii závodního okruhu.

Autodrom nabídl dárkové zážitkové poukazy
6.prosinec 2018

Každoroční předvánoční dilema, jakým dárkem potěšit tentokrát své nejbližší, má řešení. Je jím nabídka společnosti AUTODROM MOST, která ve stejnojmenném areálu provozuje mnoho různých aktivit.

Grand Veteran partnerem mosteckého autodromu
27.listopad 2018

Mostecký autodrom navázal partnerství s organizátory přehlídky Grand Veteran, jejíž druhý ročník se uskuteční na konci dubna příštího roku v areálu pražské Psychiatrické nemocnice Bohnice.

Mostecký okruh se uzavřel, mění se asfalt
20.listopad 2018

Velký závodní okruh mosteckého autodromu v celkové délce 4,212 kilometru je od pondělí 19. listopadu mimo provoz. Stavební firma zahájila další část výměny asfaltového povrchu dráhy, který už nevyhovuje kritériím federace FIA ani normám motocyklové federace FIM Europe.