Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Autodrom Most

 
 
Autodrom Most investuje do rekonstrukce areálu
26.listopad 2021

Autodrom Most má za sebou závodní sezónu a chystá se na rok 2022. Investice vložené do rekonstrukce se za rok 2021 vyšplhají na 35 milionů Kč. Na listopadové úpravy v únoru navážou ještě práce na dalších úsecích – ty se opět zaměří hlavně na zvýšení efektivity únikových zón a odvodnění.

Most přivítá poprvé v historii mistrovství světa
30.květen 2021

Autodrom Most se zařadil mezi okruhy, které pořádají závody světového šampionátu superbiků WorldSBK. Premiérový závodní víkend se na severu Čech uskuteční 6. až 8. srpna 2021, a to místo původně zamýšleného podniku v Austrálii, odloženého vzhledem k nejistotě kolem situace s pandemií nemoci covid-19 na rok 2022.

Nadační fond autodromu podpořil zdravotníky
20.duben 2021

Potravinové balíčky pro posilnění při náročných směnách věnoval zdravotnickému personálu COVID – ARO v nemocnici v Mostě a v Ústí nad Labem Nadační fond AUTODROM MOST. Vyjádřil tak poděkování za vynikající péči o pacienty s onemocněním covid-19.

Most: motorkáři můžou vyrazit na polygon
12.duben 2021

Motorkáři se mohou připravovat na novou sezonu, aniž by riskovali své zdraví nebo dokonce svůj život. Ideálním místem k rozježdění po zimní pauze jsou uzavřené plochy pro výcvik bezpečné jízdy.

Autodrom Most hledá traťové komisaře
29.březen 2021

Zájemci ve věku od 18 let v dobrém fyzickém stavu se mohou hlásit na post traťového komisaře na mosteckém autodromu. Jde o sezónní práci ideální pro studenty nebo aktivní důchodce.

Autoklub ocenil pořadatele za boj s pandemií
17.prosinec 2020

Nejvyšší vyznamenání Autoklubu ČR Granátový lev patří v letošním roce všem organizátorům a pořadatelům, kteří se museli vypořádat s výjimečnou situací vzniklou pandemií koronaviru. Sošku převzal z rukou prezidenta Autoklubu ČR Jana Šťovíčka také předseda představenstva Autodromu MOST Josef Zajíček.

Most má novinku v kurzech bezpečné jízdy
20.říjen 2020

Mostecký autodrom nabízí novinku pro letošní zimu. Je zaměřena na bezpečnost, respektive na snížení rizika dopravních nehod i jejich následků. Jde o modifikaci základního kurzu bezpečné jízdy.

Herec Nový tváří projektu Jedu s dobou
3.září 2020

Populární herec Pavel Nový natáčel ve středu na výcvikových plochách polygonu edukativní spoty pro projekt Jedu s dobou, jemuž propůjčil svou tvář. Stále aktivní řidič a bývalý závodní jezdec oslaví 5. září 72. narozeniny.

Autodrom proškolí řidiče policejních vozů
27.srpen 2020

Dalších 1024 řidičů policejních a hasičských vozidel si na plochách polygonu mosteckého autodromu vyzkouší své reakce v krizových situacích. Od začátku září do konce listopadu se pod dohledem instruktorů budou učit, jak svá vozidla co nejlépe, přitom však bezpečně ovládat.

Nadace pozvala Děti z Obrnic do areálu autodromu
20.srpen 2020

Děti z obrnického sídliště Nová výstavba si prohlédly areál mosteckého autodromu. Součástí exkurze byla návštěva dětského hřiště na diváckém svahu nebo startovní věže v paddocku. Chlapce a děvčata pozvala správní rada Nadačního fondu AUTODROM MOST na základě žádosti pracovnic rodinného centra „Olivín“.

Konec srpna patří na autodromu speciálům OCR
10.srpen 2020

Šanci řídit speciál OCR Evo (Škoda Octavia Cup RS III) na velkém závodním okruhu nabízí v pondělí 31. srpna mostecký autodrom. Zájemci si mohou vybrat z několika variant. Buď se přihlásí do klubového závodu OCR Sprint Cup nebo do kurzu sportovní jízdy Intensive OCR.

Truck Festival ozdobí speciál Buggyra Racing
6.srpen 2020

Přehlídku The Most Truck Festival, která bude 29. a 30. srpna součástí závodního víkendu evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix na mosteckém autodromu, zpestří speciál týmu Buggyra Racing, s nímž letos patnáctiletá jezdkyně Aliyyah Kolocová vytvořila rychlostní rekord.

Mostecký autodrom startuje nový e-shop
28.červenec 2020

Zákazníci mosteckého autodromu můžou v novém e-shopu pořídit kupóny pro volné a testovací jízdy autem či motocyklem na velkém závodním okruhu, což dříve bylo možné jen osobně u pracovníka autodromu ve startovní věži.

Most rozšířil nabídku kurzů sportovní jízdy
20.červenec 2020

Pro pokročilé řidiče, kteří už si vyzkoušeli kurz sportovní jízdy a chtějí své dovednosti zdokonalit, nabízí mostecký autodrom novinku. Je jí kurz sportovní jízdy Intensive. Premiéru bude mít v pondělí 31. srpna od 13:00 do 18:00 hodin.

Volkswagen FS partnerem Autodromu Most
16.červenec 2020

Šéf Volkswagen Financial Services Vratislav Strašil se dohodl na spolupráci s mosteckým autodromem. Náplní partnerství budou společné vzdělávací a zábavné akce pro veřejnost i partnery. Zaměří se na téma bezpečnosti na silnicích a budoucnost automobility.

Mostecký polygon patřil značce JAWA
7.červenec 2020

Polygon mosteckého autodromu hostil v sobotu 4. července republikový šampionát motocyklových talentů na maloobjemových speciálech MMČR Miniracing. Výkony jezdců v Mostě obdivovali také majitelé a příznivci motocyklů značky JAWA, kteří si ve stejný den dali na polygonu sraz.

Nadační fond autodromu podpořil Baník Souš
1.červenec 2020

Správní rada Nadačního fondu AUTODROM MOST vyhověla žádosti fotbalového klubu o příspěvek na podporu zhruba 100 dětí a mladých sportovců do 18 let, kteří trénují v areálu Baníku Souš.