Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Autodrom Most

 
 
Soutěž The Most Challenge vyvrcholí při autoshow
17.říjen 2019

Soutěž amatérských jezdců na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu The Most Challenge jde do finále. Poslední šanci promluvit do pořadí mají účastníci soutěže v sobotu 26. října při závěrečných jízdách letošního pátého ročníku.

Jezdci Carbonia Cupu vyzkoušeli speciál OCR
13.říjen 2019

Dvanáct mužů, většina z nich jezdců seriálu mezinárodních automobilových klubových závodů Carbonia Cup, si při jeho nedělním vyvrcholení sezony na mosteckém autodromu vyzkoušelo speciál OCR.

Pešek tváří motorkářské kampaně BESIP
3.říjen 2019

Motocyklový jezdec Lukáš Pešek se stal ambasadorem kampaně „Nechoď za svůj LIMIT“, kterou připravilo oddělení ministerstva dopravy BESIP. Cílí na začínající i zkušenější motocyklisty.

Ústecký kraj podpořil Czech Truck Prix
25.září 2019

Krajští zastupitelé v Ústí schválili i v letošním roce poskytnutí dotace na neprestižnější podnik každoročního kalendáře autodromu, jímž je evropský šampionát okruhových tahačů Czech Truck Prix.

Autodrom rozdal prvňákům reflexní batůžky
5.září 2019

Žáci prvních tříd v Ústeckém kraji dostali k zahájení školní docházky baťůžky s výukovými pomůckami, reflexními prvky, pexesem s dopravními značkami a pracovním sešitem k osvojení základů bezpečnosti silničního provozu.

Most: Týmy Formula Student v rekordním počtu
19.srpen 2019

Popáté zavítaly na mostecký autodrom univerzitní týmy, aby předvedly vlastními silami sestavené minimonoposty. Mezinárodní závody The Most Formula Student hostil tentokrát areál polygonu 12. až 17. srpna.

Autodrom pracuje na zkvalitňování povrchu dráhy
16.srpen 2019

Výměnou povrchu za kvalitnější a zpevněním krajnic v úseku dlouhém 200 metrů za šikanou po cílové rovince pokračovaly v srpnu práce na úpravách velkého závodního okruhu mosteckého autodromu

Víkend na mosteckém okruhu ozdobil traťový rekord
12.srpen 2019

Mezinárodní německý šampionát silničních motocyklů (IDM), který hostil o víkendu mostecký autodrom, přinesl vedle soubojů i nový rychlostní rekord okruhu. Na novém asfaltu si jej připsal v prvním závodě třídy Superbike 1000 ukrajinský jezdec Ilja Michalčik.

V Mostě testovali Karel Hanika a Ondřej Ježek
9.srpen 2019

Dva brněnští motocykloví jezdci, třiadvacetiletý Karel Hanika a o sedm let starší Ondřej Ježek, dorazili ve čtvrtek v doprovodu členů týmu FUNY GASTRO BMW MOTORRAD Mercury Racing na mostecký autodrom.

Autodrom Most hostí souboje motocyklů
8.srpen 2019

Víkend 10. a 11. srpna si na mosteckém autodromu užijí fanoušci závodů silničních motocyklů. Po roce se v sobotu vrací na malý okruh v areálu polygonu republikový šampionát motocyklových talentů na maloobjemových speciálech.

Most: na Truck Festival zatím registrováno 80 kamionů
5.srpen 2019

Majitelé kamionů dosud přihlásili na 3. ročník přehlídky The Most Truck Festival na diváckém svahu mosteckého autodromu, která je součástí evropského šampionátu okruhových tahačů Czech Truck Prix, více než 80 vozů.

Most: nové technologie polygonu pro výcvik řidičů
30.červenec 2019

Komplexní údržba výcvikových ploch polygonu mosteckého autodromu se věnovala i dosud nepříliš využívaným technologiím. Původní svítidla nahradilo modernější a úspornější LED osvícení, zaměstnanci technického úseku opravili také osvětlení vodních překážek.

Autodrom hostí NASCAR minimálně do 2022
26.červenec 2019

AUTODROM MOST a promotér NASCAR Whelen Euro Series se dohodli na prodloužení smlouvy o uspořádání závodní série na severu Čech. Po letošní červnové premiéře uvidí fanoušci v akci na mosteckém okruhu americké speciály s osmiválcovými motory Chevrolet minimálně další tři roky.

Most: bezplatný kurz přilákal 200 motorkářů
25.červenec 2019

Více než 200 motocyklistů z celé republiky se sjelo na přelomu týdne do areálu mosteckého autodromu. Přilákal je celodenní bezplatný zdokonalovací kurz na výcvikových plochách polygonu, který je součástí dlouhodobého projektu „Učme se přežít“.