Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Autodrom Most

 
 
Autodrom zve na mototuristický Winter Trial
9.listopad 2018

Mostecký autodrom vedle pořádání automobilových a motocyklových závodů organizuje stále více zážitkových akcí zaměřených na zdraví prospěšné či poznávací aktivity s důrazem na bezpečnost. Vedle běžeckých amatérských závodů je to nyní nově i Winter Trial.

Video
Autodrom přivede do Mostu sérii NASCAR
1.listopad 2018

Manažeři mosteckého autodromu seznámili 1. listopadu novináře na tiskovce v pražském Praga Café s výsledky své snahy přilákat na sever Čech další atraktivní závodní série.

Konec sezony přilákal na autodrom davy
29.říjen 2018

Tisíce fanoušků motorismu a motoristického sportu přilákalo v sobotu 27. října do areálu mosteckého autodromu The Most AUTOSHOW #8, tradiční rozloučení se závodní sezonou s pestrým doprovodným programem.

Mostecký autodrom opět přivítá historické formule
12.říjen 2018

Mostecký autodrom potěší i v příštím roce milovníky a příznivce historických závodních vozů rozmanitých kategorií. Už potřetí se podařilo dohodnout s promotéry prestižních evropských okruhových sérií, v nichž svádějí souboje jezdci ve speciálech z dob našich dědů a otců.

O kurz Jedu s dobou byl mezi seniory zájem
10.říjen 2018

Mostecký autodrom patřil k nejvyhledávanějším centrům bezpečné jízdy mezi účastníky letošního celorepublikového projektu Jedu s dobou, určeného pro řidiče a řidičky starší 65 let.

Autodrom vymění asfalt, svezte se na rozloučenou
4.říjen 2018

Ani po skončení závodní sezony se mostecký autodrom nechystá k zimnímu spánku. Velký závodní okruh je možné si pronajmout k volným jízdám, testování či tréninkům prakticky po celý kalendářní rok.

Boj o vítěze The Most Challenge graduje
2.říjen 2018

Minimální bodový rozdíl mezi favority na vítězství okoření závěrečné boje čtvrtého ročníku soutěže amatérských jezdců The Most Challenge na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu.

Autodrom Most ovládlo přes 150 škodovek
24.září 2018

Majitelé více než 150 vozů značky Škoda dorazili v sobotu do areálu mosteckého autodromu. The Most Škoda Camp přilákal fanoušky výrobce z Mladé Boleslavi ze všech koutů České republiky, nechyběli ale ani příznivci škodovek ze sousedního Německa.

Autodrom: sezóna skončí závodem do vrchu
19.září 2018

Na 27. října připravil mostecký autodrom rozloučení s letošní závodní sezonou. The Most AUTOSHOW #8 nabídne od 09:00 do 17:00 hodin oblíbené volné jízdy s vlastním vozem po závodním okruhu, cena 150 korun za desetiminutové svezení.

Soutěž The Most Challenge vrcholí
11.září 2018

Čtvrtý ročník soutěže amatérských jezdců The Most Challenge na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu pokračuje šestým kolem ve čtvrtek 20. září opět v čase od 16:30 do 18:00 hodin.

Škodovky se po roce sjedou v Mostu
10.září 2018

V sobotu 22. září se do areálu mosteckého autodromu sjedou majitelé škodovek, jejich rodinní příslušníci, přátelé, ale i fanoušci stále v tuzemsku nejrozšířenějšího automobilu výrobce z Mladé Boleslavi.

Autodrom v projektu Bezpečně do škol
4.září 2018

Výkonný ředitel společnosti AUTODROM MOST Ivo Diviš společně s ústecký hejtmanem Oldřichem Bubeníčkem v pondělí pozdravili při příležitosti zahájení školní docházky děti ze tří prvních tříd základní školy Za Chlumem v Bílině.

Most viděl European Truck Championship
3.září 2018

Deštivé počasí neodradilo o tomto víkendu fanoušky evropského šampionátu okruhových tahačů European Truck Racing Championship (FIA ETRC) od návštěvy mosteckého autodromu. Pod názvem Czech Truck Prix hostil o tomto víkendu souboje truckerů už pošestadvacáté.

Mostecký autodrom hostil kurz pro motorkáře
30.srpen 2018

Zdokonalovací kurz pro motocyklisty, který je součástí dlouhodobého projektu „Učme se přežít“, měl v pondělí premiéru v Ústeckém kraji. Role hostitele se ujal mostecký autodrom, který disponuje vhodnými výcvikovými plochami polygonu s moderními technologiemi.

Tahače v polovině, Hahn vévodí pořadí
21.srpen 2018

První polovině mistrovství Evropy v závodech okruhových tahačů mělo dominantní postavu v Jochenu Hahnovi, nicméně deset vítězů v šestnácti jízdách dokazuje, jak široká je letos špička. Její vyrovnanost slibuje podívanou při nadcházející Czech Truck Prix v Mostě o víkendu 1. a 2. září.

Soutěž o palivo na autodromu do konce srpna
17.srpen 2018

Soutěž o natankování paliva u samoobslužné čerpací stanice OMV v areálu mosteckého autodromu má své vítěze. Z hlavní výhry, kurzu sportovní jízdy v hodnotě 5 433 korun, se raduje Petr Motl.