Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Autodrom Most

 
 
Nadační fond autodromu podpořil Baník Souš
1.červenec 2020

Správní rada Nadačního fondu AUTODROM MOST vyhověla žádosti fotbalového klubu o příspěvek na podporu zhruba 100 dětí a mladých sportovců do 18 let, kteří trénují v areálu Baníku Souš.

Most: řidiči si mohou opět odečítat trestné body
26.červen 2020

Mostecký autodrom po vynucené pauze znovu ožívá. V červenci tam bude opět možné mazat trestné body. Most nabízí školení bezpečné jízdy s odpočtem bodů v učebnách a na výcvikových plochách polygonu už od jeho zavedení v roce 2008.

Most: závodní kamiony testovaly první zahraniční týmy
22.červen 2020

Zahraniční týmy evropského šampionátu okruhových tahačů European Truck Racing Championship (ETRC) se letos poprvé sjely v pátek 19. června na mostecký autodrom k dvoudennímu testování techniky před opožděným zahájením sezony.

Most odstartoval bezplatné kurzy pro začínající řidiče
8.červen 2020

Na 30 mladých řidičů si v neděli 7. června vyzkoušelo v premiéře na plochách polygonu mosteckého autodromu bezplatný zdokonalovací kurz bezpečné jízdy. Jeho součástí byl také výcvik v reálném silničním provozu v ulicích města.

Na autodromu se lidé loučí se svobodou i uzavírají sňatky
5.červen 2020

Mostecký autodrom nabízí řadu možností, jak se originálně zabavit. Vedle testování, tréninků, kurzů bezpečné a sportovní jízdy pro jednotlivce, týmy i veřejnost nebo aktivit pro děti na dopravním hřišti jsou to i netradičně pojaté zvyky, obyčeje nebo obřady.

„Slepý bandita“ ustanovil rekord mosteckého okruhu
27.květen 2020

Třicetiletý nevidomý masér Petr Haluška, který si říká Slepý bandita, si splnil svůj sen. Jakožto vášnivý motoristický fanoušek zdolal za volantem závodního vozu Renault Clio týmu Buggyra Racing velký okruh mosteckého autodromu.

V Mostě startují bezplatné kurzy pro seniory
21.květen 2020

O dva měsíce později proti původnímu plánu z důvodu šíření nemoci Covid-19 se senioři dočkají zahájení třetího ročníku úspěšného celorepublikového projektu Jedu s dobou. Jeho součástí jsou bezplatné kurzy, které pro řidiče a řidičky starší 65 let pořádá osm tuzemských center bezpečné jízdy.

Mostecký autokoncert je téměř vyprodaný
19.květen 2020

Mostecký autodrom nabídne v pátek 22. května hned dvojí kulturní vyžití. Ve spolupráci s agenturou Dream PRO uspořádá od 20:00 na parkovišti v paddocku autokoncert DJ Show Live Leoše Mareše, od půlnoci pak zábava pokračuje promítáním autokina.

Na polygon v Mostě se vrátily kurzy bezpečné jízdy
14.květen 2020

První desítky mužů a žen si po nucené dvouměsíční přestávce způsobené omezením v souvislosti s pandemií koronaviru a nemocí Covid-19 prověřily své řidičské umění v kurzech bezpečné a sportovní jízdy na polygonu mosteckého autodromu.

Most: druhý ročník série NASCAR v listopadu
4.květen 2020

Před dvěma lety navázal mostecký autodrom strategickou spolupráci se společností OMV, která se loni stala také hlavním partnerem závodního víkendu, během něhož se v České republice poprvé utkaly legendární závodní vozy NASCAR.

Autodrom Most zahajuje sezonu a počítá ztráty
30.duben 2020

Mostecký autodrom vyčíslil ztrátu způsobenou koronavirem zatím na 14,5 milionu korun. S výsledky i plány na nastávající sezonu seznámil novináře na tiskové videokonferenci předseda představenstva Josef Zajíček.

Most obnovuje kurzy bezpečné jízdy
29.duben 2020

Mostecký autodrom obnovil vzhledem k uvolnění restriktivních opatření přijatých v souvislosti s šířením koronaviru a nemoci Covid-19 kurzy bezpečné jízdy na výcvikových plochách polygonu.

Motorkáři mohou trénovat na mosteckém autodromu
23.duben 2020

Mostecký autodrom zve jezdce na motocyklech, minibicích či motokárách na malý závodní okruh na výcvikových plochách polygonu, kde mohou individuálně trénovat. První termín organizátoři stanovili na čtvrtek 7. května od 09:00 do 17:00 hodin.

Kurz pro motorkáře míří potřetí na mostecký polygon
22.duben 2020

Zdokonalovací kurz pro motocyklisty, který je součástí dlouhodobého projektu „Učme se přežít“, se už potřetí vrací na výcvikové plochy polygonu mosteckého autodromu. První setkání motorkářů, jež bylo premiérou i v celém Ústeckém kraji, hostil na konci srpna 2018.

Autodrom Most založil fond na podporu regionu
15.duben 2020

Společnost AUTODROM MOST založila stejnojmenný nadační fond. Jeho posláním je na základě průzkumu potřeb občanů města Mostu a blízkého okolí podpořit zkvalitnění jejich životní úrovně, rozvoj aktivit či zlepšení jejich materiálně-technického vybavení.

Motorkáře ohrožuje riskantní jízda více než koronavirus
8.duben 2020

S prvními slunečními paprsky vyrazili na tuzemské silnice vyznavači jedné stopy. Dá se předpokládat, že jich potkáme v každodenním provozu více než v uplynulých letech. Nahrává tomu pandemie koronaviru a nařízení o omezeném pohybu osob, kdy „provětrání“ hýčkaného stroje patří jistě k vítaným únikům z domácí izolace.

Autodrom přizpůsobí kurzy jízdy podmínkám epidemie
25.březen 2020

AUTODROM MOST je sice v současnosti pro veřejnost zcela uzavřený, už se ale chystá na sezonu, která přijde po uvolnění nouzového stavu. Bez obav budou moci být účastníci populárních kurzů bezpečné jízdy na výcvikových plochách polygonu.

Šampion supermota Fligr trénuje na mosteckém polygonu
22.březen 2020

Vedle Adama Lacka, Davida Vršeckého, Petra Fulína, Karla Haniky či Adama Kouta, kteří dosáhli ve svých motoristických disciplínách na titul evropského šampiona, hostí areál mosteckého autodromu čas od času i jednoho novopečeného mistra Evropy.