Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

AVIA

 
 
Avia končí výrobu nákladních aut v Přelouči
28.listopad 2018

Avia Motors ukončí v lednu v Přelouči výrobu nákladních vozů, zájem o ně nedosáhl očekávané úrovně, řekl Andrej Čírtek, mluvčí holdingu Czechoslovak Group (CSG), který podnik vlastní. V Přelouči firma začala vyrábět teprve loni na podzim.

AVIA představila nový vůz 4×4 v Přelouči
30.květen 2018

AVIA Motors poté, co loni na podzim představila v nových výrobních prostorách v Přelouči vůz AVIA D120 4×2 Euro 6 s obchodním označením INITIA, uvedla 29. května 2018 na trh další novinku: vozidlo v provedení 4×4.

AVIA Motors má homologaci pro nové vozy
21.květen 2018

Přeloučská automobilka AVIA Motors získala homologaci pro svou nejnovější modelovou řadu INITIA, rozjela její výrobu a dodává na trh i náhradní díly.

Avia chce vyvíjet elektromobily s polským partnerem
2.listopad 2017

Na veletrhu MSPO v polských Kielcích podepsali zástupci polské H. CEGIELSKI-POZNAŃ (HCP) a holdingu CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) memorandum o spolupráci na projektu nové generace užitkových elektromobilů. Jde o další z několika česko-polských projektů, na kterých HCP spolupracuje se společnostmi holdingu CSG.

AVIA ukázala nový vůz a výrobní prostory
5.září 2017

Tradiční česká značka AVIA vstupuje znovu na trh. Na podzim tohoto roku opět podle slov svých majitelů zahájí výrobu lehkých nákladních vozidel s logem albatrosa v novém provozu v Přelouči.