Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Axa

 
 
AXA pojistila na míru HoppyGO
22.leden 2020

Lepší služby a nižší cena. To jsou základní atributy spolupráce mezi největším českým P2P carsharingem HoppyGo a skupinou AXA Česká republika a Slovensko, která jako první přináší na trh produkt vytvořený na míru P2P carsharingu.

AXA Assistance připojistí na alkohol
25.červen 2019

Od nynějška už neplatí, že když se na dovolené v zahraničí po konzumaci alkoholu zraníte, tak vám pojišťovna odmítne proplatit náklady na ošetření ze sjednaného cestovního pojištění.

AXA odstartovala komunikační kampaň
20.květen 2019

Skupina AXA odstartovala v Česku a na Slovensku komunikační kampaň podporující nově spuštěnou preventivní a edukativní platformu AXA Health Keeper.

AXA přichází s novým klientským portálem
12.duben 2019

Skupina AXA představila zmodernizovaný klientský portál Osobní účet Moje AXA. Vylepšený design, intuitivní ovládání a optimalizace pro všechny typy zařízení dává klientovi prostor, aby své smlouvy a peníze spravoval jednoduše, online a odkudkoliv.

Axa má webovou aplikaci na hlášení škod v ŽP
6.říjen 2017

Klienti mohou obsluhovat novou aplikaci přes internet ze svých tabletů, mobilních telefonů nebo počítačů. Šetří čas, snižuje administrativní zátěž a umožňuje klientům kdykoli získat aktuální informace o stavu řešení ohlášených pojistných událostí. Dobu vypořádání zkracuje až na polovinu. 

AXA má aplikaci, která zlevní povinné ručení
20.září 2017

AXA jako první pojišťovna na českém a slovenském trhu nabídne řidičům k testování mobilní aplikaci, která dokáže aktivně sledovat a vyhodnotit styl jízdy řidiče. Bezpečnou jízdou si řidiči budou moci „vyjezdit“ slevu na povinném ručení.