Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Benzina

 
 
Robot Pepper představil mobilní aplikaci Benziny
8.listopad 2018

Mluvící robot byl středem pozornosti na čerpací stanici Benzina v Praze v Argentinské ulici. Mimo běžných konverzačních frází seznámil řidiče hlavně s možností bezkontaktní platby za tankování přímo u výdejních stojanů.

KB pokřtila drive-up bankomat na Benzině
14.září 2018

První výsledky přinesla statistika využívání prvního Drive-up bankomatu v ČR, který spustila Komerční banka s Benzinou letos na čerpací stanici v Argentinské ulici v Praze. Za dva měsíce fungování činil objem vkladů téměř 10 milionů Kč, kdežto výběry přesáhly 8 milionů Kč.

Benzina otevřela čerpadlo v Sadové
10.srpen 2018

Benzina, největší síť čerpacích stanic v České republice patřící do skupiny Unipetrol, uvádí do provozu novou čerpací stanici na kraji obce Sadová, na silnici první třídy E442 (35) ve směru z Jičína na Hradec Králové.

ČEZ bude stavět rychlonabíječky na Benzinách
6.červen 2018

Unipetrol se dohodl se skupinou ČEZ na zprovoznění desítek rychlodobíjecích stojanů po celé České republice. Postaví je Elektromobilita Skupiny ČEZ, provozovatel tuzemské sítě veřejných dobíjecích stanic.

Benzina školí personál na čerpadlech
31.říjen 2017

Benzina, síť čerpacích stanic patřící do skupiny Unipetrol, začala vzdělávat své obchodní partnery a jejich zaměstnance obsluhující na čerpacích stanicích. Pro vzdělávání personálu je určen speciální minibus přestavěný na malou posluchárnu. Kouči tak školí pracovníky přímo na čerpacích stanicích. Cílem je zlepšit zákaznický servis.