Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

BMW

 
 
BMW předvedlo nové modely v Claře Futuře
28.březen 2019

Nové BMW řady 3 Sedan a BMW Z4 prezentovalo české zastoupení značky 27. a 28. března 2019 v nově zrekonstruovaném hotelu Clara Futura v Dolních Břežanech na půdě Pražského Arcibiskupství.

BMW plánuje úspory aby mělo na elektromobily
22.březen 2019

Šéf BMW Harald Krüger zveřejnil na výroční tiskové konferenci automobilky v Mnichově plán snížení nákladů během tří let o 12 miliard eur. Úspory mají  kompenzovat chystané investice do nových technologií.

Miliardová pokuta pro BMW, Daimler a Volkswagen
11.březen 2019

Evropská komise (EK) chce vyměřit automobilkám Daimler, BMW a Volkswagen každé pokutu jednu miliardu eur (přes 25 miliard Kč) za jejich tajnou dohodu o snížení účinnosti systému filtrace výfukových plynů. Napsal to týdeník Der Spiegel.

BMW ukázalo v Mánesu vytuněný i8 Roadster
26.únor 2019

BMW Czech Republic loni představila dvojici vozů BMW i3 a i8 STARLIGHT EDITION. Na tyto vozy letos volně navazuje BMW i8 Roadster 4 elements by Milan Kunc, jehož vzhled je dílem česko-německého umělce Milana Kunce ve spolupráci s pražskou galerií Cermak Eisenkraft.

BMW zaplatí pokutu kvůli Dieselgate
25.únor 2019

Německý výrobce luxusních aut BMW zaplatí kvůli dieselovému skandálu pokutu 8,5 milionu eur (zhruba 218 milionů Kč). V pondělí to oznámilo mnichovské státní zastupitelství.

K prodejcům BMW přichází nové X3 M a X4 M
13.únor 2019

Příchod první řady špičkových sportovních modelů v kategoriích Sports Activity Vehicle (SAV) a Sports Activity Coupe (SAC) střední třídy do nabídky BMW M GmbH znamená také představení nově vyvinutého řadového šestiválcového motoru ve dvou variantách.

Naftové motory v plánech BMW zůstávají
29.leden 2019

Nová řada BMW 1, řada 3 Sedan a Touring, luxusní SUV X7, modely BMW 4, nová řada 2 Gran Coupe, takové jsou plány bavorské automobilky do roku 2024. Navíc zatím nehodlá upustit od vznětových motorů.

BMW loni registrovalo v ČR 5803 nových aut
21.leden 2019

Značka BMW v roce 2018 registrovala na českém trhu, kde prodeje prémiových aut klesly meziročně o pětinu,  5803 nových aut. Z tohoto počtu připadlo 1181 vozů na BMW řady 5 v provedení Sedan a Touring.

Jak budou vypadat BMW budoucnosti?
21.prosinec 2018

BMW ukáže v lednu v Las Vegas na výstavě elektroniky studii doplněnou virtuální realitou, aby si návštěvníci mohli vyzkoušet pocit z jízdy autonomním a velice chytrým vozidlem nazvaným BMW Vision iNEXT.  

Babiš se ukázal v sídle BMW v Německu
22.listopad 2018

Předseda vlády Andrej Babiš navštívil ve středu 21. listopadu 2018 sídlo automobilky BMW v Mnichově. S vedením diskutoval o projektu vybudování testovacího a vývojového centra BMW poblíž Sokolova.

Intercontinental Praha převzal flotilu 9 BMW
5.listopad 2018

Zástupci hotelu Intercontinental Praha a majitel Kar Limousine Service Karel Řikovský převzali 2. listopadu od ředitele BMW Czech Republic Stephana Deppeho flotilu devíti luxusních vozů BMW, z nichž bude pro služby hotelu připraveno pět vozů.

BMW zajistí mobilitu nadaci The Ocean Cleanup
29.říjen 2018

Boyan Slat od roku 2013 pracuje na svém snu o odstranění množství plovoucích plastových odpadků z Tichého oceánu. Během této doby tento 24letý Dán a student univerzity TU Delft proslul svojí iniciativou The Ocean Cleanup, jež  spočívá ve vytvoření „polévky z plastů“.

Svolávací akce BMW se týká i České republiky
23.říjen 2018

BMW začalo svolávat po světě do servisů v rámci technické kampaně celkem 1,6 naftových vozidel. Podrobnosti o průběhu akce v ČR sdělil našemu portálu mluvčí značky David Haidinger.

Tovární 3letá záruka na motocykly BMW
15.srpen 2018

BMW Motorrad jako jediná značka na českém trhu přichází od 1. 8. 2018 s plošnou 3letou tovární zárukou na nové motocykly (kromě BMW HP4 Race), a to bez omezení najetých kilometrů. Zákazníci BMW Motorrad si tak nyní mohou užívat bezstarostné jízdy o jeden rok déle.

BMW řeší v Koreji požáry motorů
7.srpen 2018

Jihokorejská pobočka automobilky BMW se omluvila motoristům za celkem 27 požárů motorů, ke kterým došlo mezi letošním lednem a červencem. Incidenty vyšetřují místní úřady. A co Evropa?

BMW partnerem soutěže Carlsbad Classic
16.červenec 2018

BMW Czech Republic byla, stejně jako v minulém roce, partnerem setinové soutěže klasických automobilů Carlsbad Classic. Šestý ročník této „rally“ startoval v Karlových Varech od hotelu Thermal v pátek 13. července v poledne.

BMW startuje řadu 8 Coupé v Dingolfingu
10.červenec 2018

Začátkem týdne se ve výrobním závodě v Dingolfingu rozběhla sériová výroba nového BMW řady 8 Coupé, sportovního vozu, který odstartuje modelovou ofenzivu BMW v segmentu luxusních vozů.