Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

BMW

 
 
Renocar otevřel druhý servis BMW v Brně
24.září 2021

Renocar otevřel v září na severozápadním okraji Brna nové servisní centrum pro vozy BMW a MINI. Jde o její čtvrtou pobočku po Brně-Slatině, Čestlicích u Prahy a Kongresovém centru v Praze.

CarTec otevřel showroom BMW Motorrad
13.září 2021

Pražské dealerství CarTec Praha letos rozšířilo své portfolio o nový showroom BMW Motorrad. K dispozici je kompletní řada motocyklů BMW Motorrad, BMW Motorrad Originální příslušenství a výbava pro motorkáře.

BMW ukázalo ve Varech elektromobil iX
23.srpen 2021

Hosty Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary vozí od pátku 20. srpna flotila téměř osmdesáti vozů. Hrají v ní prim různé modely řady 7 včetně plug-in hybridního BMW 745Le xDrive nebo dvanáctiválcového BMW M760Li xDrive. Bavorská značka předvádí ve Varech také elektrické iX, které je k vidění před Grandhotelem Pupp.

Video
BMW se blýskne ve filmu Atlas ptáků
13.srpen 2021

Hosty Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který bude letos slavnostně zahájen 20. srpna, budou opět letos vozit bavoráky. Vozy BMW se ukáží nejen v lázeňských ulicích, ale také ve filmu Atlas ptáků.

Video
BMW X3 si zahraje ve filmu Black Widow
29.červen 2021

První spolupráce BMW a studia Marvel proběhla na filmu „Black Widow“, který bude uveden do kin 9. července. Akcí nabitý špionážní thriller z prostředí Marvel Cinematic Universe je ideálním filmem pro prezentaci BMW X3. Do akce se zapojí také první BMW řady 2 Gran Coupé. 

Video
BMW i4 bude mít zvuk od Hanse Zimmera
30.květen 2021

BMW IconicSounds Electric obohacuje elektrickou mobilitu o nezaměnitelný zvukový zážitek. Spolupráce s držitelem Oscara Hansem Zimmerem přináší nový zvuk systému pohonu pro BMW i4, M verzi BMW i4 a BMW iX.

BMW pokračuje ve sponzoringu filmového festivalu
17.květen 2021

Již po sedmé se mohou důležití hosté nejvýznamnějšího filmového svátku v České republice těšit na jízdu v BMW. Po loňské přestávce, způsobené opatřeními navrženými na ochranu proti šíření nemoci COVID-19, by se měl Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary letos konat mimořádně od 20. do 28. srpna.

BMW Group urychluje vývoj baterií
1.květen 2021

BMW Group urychluje vývoj v oblasti technologie baterií budoucnosti, čímž dodává větší význam evropskému hodnotovému řetězci článků a baterií.

BMW sponzorem klubu AC Milán
12.duben 2021

BMW Group se pochlubila novou sponzorskou aktivitou.  Automobilka se stává členem fotbalové rodiny AC Milán jako Premium Partner a Automotive Partner.

Výroční tiskovka BMW ukázala elektrické i4
18.březen 2021

Mnichovská výroční konference BMW Group odhalila připravovaný model i4. Jde o čistě elektrické 4dveřové Gran Coupé, které vstoupí na trh v průběhu roku 2021, a to včetně sportovně laděného provedení BMW M Performance.

Servisy BMW jedou přes videozprávy CitNow
9.březen 2021

I po březnovém vyhlášení přísnějších protiepidemiologických opatření zůstaly autorizované BMW Servisy v provozu. Nabízejí například bezkontaktní předání vozu do servisu nebo službu Pick-up & Drop-off, která zajistí vyzvednutí vozu u zákazníka a jeho navrácení. Komunikuje se přes videosystém CitNow.

BMW ruší Motorrad Days 2021
25.únor 2021

Organizační tým BMW Motorrad Days se rozhodl, vzhledem k vývoji pandemie, zrušit letošní ročník motorkářské akce, stejně jako tomu bylo v roce 2020.

BMW Motorrad: druhý nejlepší výsledek v historii
22.leden 2021

Pandemie koronaviru svědčí prodeji motorek. Potvrzuje to BMW Motorrad, která loni předala zákazníkům 169 272 motocyklů a skútrů, čímž dosáhlo druhého nejlepšího výsledku ve své historii (předchozí rok: 175 162 strojů/–3,4 %).

BMW pokračuje s podporou Sokolovska
25.listopad 2020

Výstavba BMW Group Vývojového centra ČR severně od Sokolova je v plném proudu. Kromě podpory různých projektů a akcí patří k nejvýznamnějším formám spolupráce s regionem kooperace se Západočeskou univerzitou v Plzni, zahájená v roce 2019.

Invelt měl 8. ročník BMW golfu na Dýšině
2.říjen 2020

Šéf Inveltu Daniel Harant uspořádal BMW Golf Cup na Greensgate Golf & Leisure Resortu u Plzně, kde má společnost svůj druhý showroom. Na špičkově upravené hřiště dorazilo v ranních hodinách osmdesát golfistů, pro které bylo připraveno pohoštění v přátelské atmosféře resortu.

Lipský závod BMW opustily poslední kusy i8
14.červenec 2020

Před očima svých majitelů opustilo brány závodu společnosti BMW Group v Lipsku posledních 18 kusů modelu BMW i8. Všechna vozidla jsou unikáty, které vznikly v úzké spolupráci mezi budoucími majiteli a výrobcem.

Vozy BMW a MINI rozvážely roušky a léky
1.červenec 2020

V době koronavirové pandemie vyslalo BMW do ulic 12 bavoráků a 3 vozy MINI, které se na dobu přibližně měsíce a půl staly pomocníky různým charitativním a neziskovým organizacím, jež rozvážely potraviny, roušky, léky a další nezbytné zboží těm, kteří to potřebovali.

V čestlickém BMW hasili hybridní vůz
25.červen 2020

Několik hasičských jednotek likvidovalo ve středu večer v Čestlicích na Praze východ požár BMW s hybridním pohonem. Vůz začal hořet v budově autosalonu, hasiči ho nakonec museli ponořit do kontejneru s vodou.

Invelt hlásí zvýšený zájem o motorky BMW
17.červen 2020

BMW Motorrad loni v Česku registrovala 889 motocyklů, což ve srovnání s rokem 2018 znamená meziroční nárůst o 13 %. Za letošek hlásí největší dealer Invelt další nárůst podepsaných smluv na motocykly.