Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

BMW

 
 
BMW pokračuje s podporou Sokolovska
25.listopad 2020

Výstavba BMW Group Vývojového centra ČR severně od Sokolova je v plném proudu. Kromě podpory různých projektů a akcí patří k nejvýznamnějším formám spolupráce s regionem kooperace se Západočeskou univerzitou v Plzni, zahájená v roce 2019.

Invelt měl 8. ročník BMW golfu na Dýšině
2.říjen 2020

Šéf Inveltu Daniel Harant uspořádal BMW Golf Cup na Greensgate Golf & Leisure Resortu u Plzně, kde má společnost svůj druhý showroom. Na špičkově upravené hřiště dorazilo v ranních hodinách osmdesát golfistů, pro které bylo připraveno pohoštění v přátelské atmosféře resortu.

Lipský závod BMW opustily poslední kusy i8
14.červenec 2020

Před očima svých majitelů opustilo brány závodu společnosti BMW Group v Lipsku posledních 18 kusů modelu BMW i8. Všechna vozidla jsou unikáty, které vznikly v úzké spolupráci mezi budoucími majiteli a výrobcem.

Vozy BMW a MINI rozvážely roušky a léky
1.červenec 2020

V době koronavirové pandemie vyslalo BMW do ulic 12 bavoráků a 3 vozy MINI, které se na dobu přibližně měsíce a půl staly pomocníky různým charitativním a neziskovým organizacím, jež rozvážely potraviny, roušky, léky a další nezbytné zboží těm, kteří to potřebovali.

V čestlickém BMW hasili hybridní vůz
25.červen 2020

Několik hasičských jednotek likvidovalo ve středu večer v Čestlicích na Praze východ požár BMW s hybridním pohonem. Vůz začal hořet v budově autosalonu, hasiči ho nakonec museli ponořit do kontejneru s vodou.

Invelt hlásí zvýšený zájem o motorky BMW
17.červen 2020

BMW Motorrad loni v Česku registrovala 889 motocyklů, což ve srovnání s rokem 2018 znamená meziroční nárůst o 13 %. Za letošek hlásí největší dealer Invelt další nárůst podepsaných smluv na motocykly.

Pětimilionté BMW vyrobené ve Spartanburgu
17.červen 2020

BMW Manufacturing vyprodukovalo ve Spojených státech Amerických pětimilionté auto.. Tímto vozem se stalo BMW X5 M Competition v červeném metalickém laku Toronto Red.

BMW zahájí výroby modelu iX3 v Číně
10.červen 2020

BMW Group uvede na trh nové BMW iX3 koncem roku 2020. První čistě elektrický model značky BMW se bude vyrábět ve společném podniku BMW Brilliance Automotive (BBA) v Číně od konce léta, jak bylo plánováno.

Servisy BMW a MINI zůstávají v provozu
31.březen 2020

Provoz servisů BMW a MINI byl upraven takovým způsobem, aby v opravnách nedocházelo ke kontaktu většího počtu osob, tedy zcela v souladu s nejnovějšími restrikcemi, které z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s výskytem koronaviru vyhlásila vláda.

BMW R 1250 R – zabiják s kufrem
18.březen 2020

Vybavit tuhle motorku kufrem znamená, že si vás mohou plést se skůtrem. Ovšem jenom do té doby, než jim rozdrnčí skla v autě Akrapovič s titanovým pláštěm. 

BMW F 750 GS – nabito elektronikou
18.březen 2020

V modelové řadě adventure značky BMW najdeme endura s akcentem na asfalt. F 750 GS patří mezi ně. Jako správnou prémiovou motorku si ho můžete bohatě vybavit elektronikou.

BMW pokračuje ve sponzoringu soutěže EY
13.březen 2020

České BMW Group pokračuje v partnerství s českým kolem celosvětové soutěže EY Podnikatel roku 2019. V rámci této spolupráce poskytne BMW finalistům soutěže automobily na bezplatné používání po dobu tří měsíců.

BMW: nové logo pro online a offline komunikaci
9.březen 2020

Po více než 20 letech má značka BMW pro účely online a offline komunikace novou firemní identitu. Logo bylo přepracováno a používá nový logotyp a principy designu. Nebude ale k vidění ani na autech ani u dealerů.

CarTec otevřel servis BMW a MINI v Brně
6.březen 2020

Největší český dealer značky BMW, CarTec, zprovoznil v Brně servis vozů BMW a MINI. Nová autorizovaná opravna je situována v těsné blízkosti centra města, konkrétně v CTP Parku Ponávka.

České BMW: 2 miliony pro Ocean Cleanup
3.únor 2020

Když BMW Group Czech Republic v únoru 2019 představila BMW i8 Roadster 4 elements by Milan Kunc, bylo oznámeno, že výtěžek z prodeje půjde na konto organizace The Ocean Cleanup zabývající se čištěním oceánů. Nyní našel tento unikátní automobil kupce.

Prodeje BMW loni klesly, dařilo se Rollsu
22.leden 2020

Registrace nových aut BMW Group v ČR loni zaznamenaly pokles na celkem 5790 vozů značek BMW, MINI a Rolls-Royce. Vozů BMW z tohoto počtu bylo 5386 (meziroční pokles o 7,19 %). Značka MINI vykázala registrace 381 vozů, což znamená pokles o 421 kusů. Nárůst naopak zaznamenal Rolls-Royce, a to o 53,33 %.

BMW loví studenty na Západočeské univerzitě
20.prosinec 2019

BMW Group podepsala s Fakultou strojní Západočeské univerzity v Plzni smlouvu o spolupráci zaměřenou na spolupráci v oblasti vzdělávání, vývoje a výzkumu. Smlouvu podepsal 18. prosince 2019 jednatel BMW Group Roland Krause, FCO BMW Group Vývojového centra ČR, a Milan Edl, děkan Fakulty strojní ZČU.

Ministr Havlíček navštívil výsypku BMW
22.listopad 2019

Ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček zavítal na Sokolovsko, kde kromě jiného navštívil Podkrušnohorskou výsypku s právě probíhající výstavbou příjezdové komunikace do budoucí průmyslové zóny.