Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

BMW

 
 
Intercontinental Praha převzal flotilu 9 BMW
5.listopad 2018

Zástupci hotelu Intercontinental Praha a majitel Kar Limousine Service Karel Řikovský převzali 2. listopadu od ředitele BMW Czech Republic Stephana Deppeho flotilu devíti luxusních vozů BMW, z nichž bude pro služby hotelu připraveno pět vozů.

BMW zajistí mobilitu nadaci The Ocean Cleanup
29.říjen 2018

Boyan Slat od roku 2013 pracuje na svém snu o odstranění množství plovoucích plastových odpadků z Tichého oceánu. Během této doby tento 24letý Dán a student univerzity TU Delft proslul svojí iniciativou The Ocean Cleanup, jež  spočívá ve vytvoření „polévky z plastů“.

Svolávací akce BMW se týká i České republiky
23.říjen 2018

BMW začalo svolávat po světě do servisů v rámci technické kampaně celkem 1,6 naftových vozidel. Podrobnosti o průběhu akce v ČR sdělil našemu portálu mluvčí značky David Haidinger.

Tovární 3letá záruka na motocykly BMW
15.srpen 2018

BMW Motorrad jako jediná značka na českém trhu přichází od 1. 8. 2018 s plošnou 3letou tovární zárukou na nové motocykly (kromě BMW HP4 Race), a to bez omezení najetých kilometrů. Zákazníci BMW Motorrad si tak nyní mohou užívat bezstarostné jízdy o jeden rok déle.

BMW řeší v Koreji požáry motorů
7.srpen 2018

Jihokorejská pobočka automobilky BMW se omluvila motoristům za celkem 27 požárů motorů, ke kterým došlo mezi letošním lednem a červencem. Incidenty vyšetřují místní úřady. A co Evropa?

BMW partnerem soutěže Carlsbad Classic
16.červenec 2018

BMW Czech Republic byla, stejně jako v minulém roce, partnerem setinové soutěže klasických automobilů Carlsbad Classic. Šestý ročník této „rally“ startoval v Karlových Varech od hotelu Thermal v pátek 13. července v poledne.

BMW startuje řadu 8 Coupé v Dingolfingu
10.červenec 2018

Začátkem týdne se ve výrobním závodě v Dingolfingu rozběhla sériová výroba nového BMW řady 8 Coupé, sportovního vozu, který odstartuje modelovou ofenzivu BMW v segmentu luxusních vozů.

Polygon Brno hostil BMW iLECTRIC DAY
25.červen 2018

Na Polygonu Brno v areálu Masarykova okruhu se konal první ročník srazu majitelů vozů BMW i – BMW iLECTRIC DAY. Na setkání dorazilo více než 120 účastníků s celkem 53 elektrickými BMW i3 a 12 plug-in hybridními sportovními vozy BMW i8.

BMW ukázalo edici STARLIGHT v Libčicích
20.červen 2018

Exkluzivní česká edice „zlatých“ vozů BMW i bude vydražena na dobročinné účely nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. Značka předvedla vozy 19. června v Uhelném mlýně v Libčicích nad Vltavou.

BMW Brilliance rozšiřuje továrnu v Číně
29.květen 2018

Sedm měsíců po otevření čínské továrny na baterie zahajuje společný podnik BMW Brilliance Automotive (BBA) další etapu rozšíření své továrny. Druhá fáze centra pro výrobu vysokonapěťových baterií bude produkovat pátou generaci baterií systému eDrive od BMW.

Pastrňák jezdí plug-in hybridním BMW i8
22.květen 2018

David Pastrňák, hráč aktuálně hrající za tým Boston Bruins, při přestávce v NHL jezdí v Evropě plug-in hybridním sportovním vozem BMW i8. Tento sportovní vůz má zapůjčený od společnosti BMW Group Česká republika na dva a půl měsíce.

Vláda podpořila testovací centrum BMW
2.květen 2018

Vláda Andreje Babiše na jednání v pondělí 30. dubna 2018 odsouhlasila podpis prohlášení o strategické spolupráci mezi vládou České republiky a firmou BMW AG, kterým podpoří plánovanou výstavbu testovacího centra firmy na Sokolovsku.

BMW partnerem 53. ročníku MFF Karlovy Vary
25.duben 2018

České BMW Group bude již popáté v řadě dodavatelem vozového parku pro potřeby největší kulturní akce v ČR – Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Mezinárodní filmový festival se bude i v letošním roce konat na přelomu června a července (29. 6.–7. 7. 2018) v lázeňských Karlových Varech.

BMW prodlouží zápůjčku hybridu i8 policii
19.duben 2018

BMW Group ČR opět dohodla s Policií ČR na prodloužení zapůjčení plug-in hybridního sportovního vozu BMW i8 Coupé. Nově bude tento vůz doplněn o speciální digitální záznamové zařízení RAM-CAM k pořizování videozáznamu dopravní situace.

BMW Motorrad pořádá v Česku první sraz
11.duben 2018

Fanoušci motorek BMW by si do svého diáře měli zaznamenat termín 22. – 24. června 2018. České zastoupení výrobce motocyklů během těchto dnů pořádá ve Velkých Karlovicích BMW MOTORRAD DNY ČESKÁ REPUBLIKA 2018.

BMW M5 vítězem World Performance Car
9.duben 2018

BMW M5 bylo zvoleno vítězem kategorie „World Performance Car 2018“, což představuje již sedmý případ, kdy BMW získalo od ankety Světové auto roku (World Car of the Year) cenu v některé z kategorií. Oficiální předání cen proběhlo 28. března 2018 na newyorském autosalonu NAIAS.

Vedení BMW chystá produktovou ofenzivu
26.březen 2018

Společnost BMW Group míří k devátému rekordnímu roku v řadě. Čísla a plány komentoval na výroční tiskové konferenci v Mnichově předseda představenstva BMW AG Harald Krüger.