Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Bridgestone

 
 
Bridgestone s novou technologií Enliten
20.červen 2019

Bridgestone představila technologii lehkých pneumatik Enliten, která přináší snížení spotřeby surovin a valivého odporu a vylepšuje také ovladatelnost a stabilitu vozidla.

Bridgestone nabídne zápůjčky elektrokol
3.květen 2019

Novým způsobem možnosti zápůjček moderních elektrických jízdních kol chce společnost Bridgestone tento stále oblíbenější dopravní prostředek zpřístupnit široké veřejnosti.

Bridgestone rozjede měsíční předplatné MOBOX
3.říjen 2018

Bridgestone uvede na trh komplexní službu MOBOX s měsíčním předplatným. Předplatné má poskytnout řidičům pocit jistoty díky novým prémiovým službám, které se týkají pneumatik, kompletní záruky a ostatních částí vozidla, a to vše za výhodný měsíční poplatek.

Bridgestone má další generaci pneumatik Ecopia
21.září 2018

Bridgestone představila nejnovější generaci pneumatik Ecopia. Model H002 s inovativním konceptem dezénu a nově vyvinutou technologií směsi umožňuje podle výrobce vozovým parkům pro dálkovou dopravu snižovat celkové náklady nejvyšší hospodárností ve své třídě.

Bridgestone letos v prvovýbavě u 15 modelů
3.září 2018

Od začátku roku 2018 byly pneumatiky Bridgestone vybrány pro prvovýbavu více než 45 verzí více než 15 modelů. Výrobci automobilů oceňují u prémiových pneumatik Bridgestone skutečnost, že jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům jejich vozidel.

Bridgestone veze cenu ze soutěže TyreSafe
6.srpen 2018

Bridgestone odnesl ze soutěže TyreSafe Awards 2018 ocenění „Výrobce pneumatik roku“ (Tyre Manufacturer of the Year). Největší společnost na světě pro výrobu pneumatik zvítězila v kategorii díky řadě bezpečnostních iniciativ a aktivních partnerství, oceněných nezávislou porotou.

Bridgestone dodá pneu pro Ferrari Portofino
18.červen 2018

Bridgestone byl zvolen společností Ferrari jako dodavatel na přání nabízených pneumatik typu run-flat pro 2+2místný sportovní kabriolet Ferrari Portofino o výkonu 600 k.

Bridgestone má celoroční cestovní pneumatiku
5.červen 2018

Bridgestone představuje celoroční cestovní pneumatiku Weather Control A005. Konstrukcí pneumatiky vychází dodavatel vstříc požadavkům spotřebitelů na celoroční komfort a bezpečnost.

Bridgestone Turanza pro nový Mecedes A
18.květen 2018

Bridgestone spolupracuje se značkou Mercedes-Benz na konstrukci a optimalizaci cestovní pneumatiky Turanza T005 pro nový Mercedes-Benz Třídy A. Pneumatika se dodává pro kompletní řadu kol s průměrem ráfku 17 až 19 palců, včetně 17“ a 18“ variant s technologií run-flat (RFT).