Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Česká pojišťovna

 
 
Počet srážek vozidel se zvířaty meziročně klesl
5.květen 2021

Generali Česká pojišťovna vydala, spolu s Centrem dopravního výzkumu, IV. vydání SRNA indexu, který vždy na jaře (a na podzim) informuje o výši škod i přehledu rizikových míst ve vztahu ke střetům vozidel se zvěří v Česku.

Generali Česká spustila videoprohlídky škod
23.duben 2020

Generali Česká pojišťovna spustila technologické řešení při dokumentaci škod – tzv. videoprohlídky. Asistovaný videohovor umožní mobilním technikům pojišťovny zmapovat a vyfotografovat škody na motorových vozidlech i na majetku, bez nutnosti osobního setkání.

Změny v managementu České pojišťovny
19.červen 2019

Novým generálním ředitelem a předsedou představenstva České pojišťovny se stane Roman Juráš. Provozním ředitelem ČP bude Jiří Doubravský. Pozici obchodního ředitele bude zastávat Pavel Mencl.

Česká pojišťovna ocenila Gentlemana silnic
14.březen 2018

Česká pojišťovna společně s Policií ČR udělila 139. titul Gentleman silnic Lukáši Boudovi za pohotový zásah u vážné dopravní nehody, která se stala v červenci loňského roku. Po nehodě zůstala devatenáctiletá řidička uvězněná v hořícím automobilu.

Česká pojišťovna slaví 190. výročí založení
26.říjen 2017

Česká pojišťovna slaví27. října 190. výročí svého založení. Její historií prošli významní státníci, výjimečné osobnosti české kultury i aristokraté. Česká pojišťovna přestála mnoho režimů, válečných konfliktů, panovníků i prezidentů a zažila celou řadu událostí.