Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

ČEZ

 
 
Kolín má dvě nové rychlodobíjecí stanice
2.říjen 2019

ČEZ zprovoznil dvě nové veřejné rychlodobíjecí stanice pro elektromobily v Kolíně. Stojany umístěné u autobusového terminálu umožní dobití většiny kapacity baterií e-aut za 20-30 minut.

Kladno má SmartCity smlouvu s ČEZ Esco
23.srpen 2019

Kladno podepsalo memorandum o spolupráci v oblasti Smart City se společností ČEZ ESCO, která se zaměřuje na chytrá energetická řešení pro firmy obce a veřejné instituce.

ČEZ dostal dotaci na další rychlodobíječky
1.srpen 2019

Elektromobilita ČEZ uspěla s žádostí o dotační podporu z Operačního programu Doprava, financovaného z prostředků EU a spravovaného Ministerstvem dopravy ČR. Nové stanice mají  vzniknout ve všech krajích napříč Českou republikou.

ČEZ otevřel 100. stanici rychlého dobíjení
18.červenec 2019

Metu stovky instalovaných rychlodobíjecích stanic pokořila síť veřejných dobíjecích míst pro elektromobily provozovaná Skupinou ČEZ. Jubilejní stojan č. 100 je od 18. července řidičům elektromobilů k dispozici v Praze na Poděbradské ulici.

Trutnov kupuje autobusy jen na alternativní pohon
6.únor 2019

Trutnovská městská hromadná doprava bude mít od února vozový park jako první v republice složený pouze z elektrobusů a autobusů na CNG. Místní MHD 6. února zahájila provoz čtveřice nových elektrobusů a tří vozů na CNG, které nahradí dieselová vozidla.

ČEZ zprovoznil nabíječku u McDonald´s v Mostě
1.únor 2019

McDonald´dal 1. února k dispozici novou rychlodobíjecí stanici v Mostě. Díky spolupráci s ČEZ funguje momentálně na parkovištích v síti McDonald´s už celkem 10 rychlodobíjecích stanic ve čtyřech krajích České republiky.

Benzina: nové dobíječky ČEZ v Ostravě, Plzni a Hradci nad Svitavou
21.leden 2019

Unipetrol rozšířil počet stanic Benzina, které vedle klasických pohonných hmot nabízejí rychlodobíjecí stanice pro elektromobily. Instalaci zajišťuje Elektromobilita ČEZ. K Rousínovu přibyly stojany v Ostravě-Zábřehu, v Plzni-Borských polích a v Hradci nad Svitavou poblíž budoucí dálnice D35.

Litoměřice mají první rychlodobíjecí stanici
19.prosinec 2018

Litoměřice, strategicky položené poblíž dálnice D8, nabízí možnost rychlého dobití elektromobilů. Nově spuštěná rychlodobíjecí stanice je součástí veřejné sítě Elektromobility Skupiny ČEZ, provozovatele nejrozsáhlejší tuzemské infrastruktury pro elektromobily.

ČEZ ESCO vybaví elektrostanicemi dealery Porsche ČR
12.prosinec 2018

ČEZ ESCO a Porsche Česká republika budou spolupracovat na upgrade všech českých dealerství značek Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy na energeticky efektivnější a elektromobilní. Vyplývá to z Memoranda o spolupráci, které obě strany uzavřely.

ČEZ otevřel v Řeži „vodíkovou“ dobíječku
11.prosinec 2018

Elektromobilisté mohou načerpat šťávu v unikátní dobíjecí stanici ve středočeské Řeži. Zdejší dobíječka je totiž prostřednictvím lokální sítě technicko-inženýrské společnosti ÚJV Řež, u jejíhož areálu se nachází, propojená s vodíkovým hospodářstvím.

Komerční banka má wallboxy od ČEZ ESCO
3.prosinec 2018

ČEZ ESCO instalovala do poboček Komerční banky osmičku dobíjecích wallboxů. Zakázka zahrnuje dodávku a instalaci osmi wallboxů na klíč v pobočkách banky v Praze, Brně a školicím středisku v Libohošti. Součástí je stavební příprava a kabeláž.

Kaufland má na Vypichu 3 rychlodobíjecí stanice
29.listopad 2018

První lokalitou řetězce Kaufland, která nabídne rychlé dobíjení pro elektromobily hned ve trojici stanic najednou, je nově areál na pražském Vypichu. Řetězec Kaufland ve spolupráci s ČEZ postupně osazuje své lokality stanicemi schopnými doplnit baterie i během kratšího nákupu.

ČEZ půjčil VW eGolf magistrátu v Třinci
13.listopad 2018

Elektromobil Volkswagen eGolf slouží od pátku 9. 11. 2018 ke služebním účelům zaměstnancům třineckého magistrátu. Díky projektu Elektromobilita, do něhož je Třinec zapojen od roku 2014, zapůjčila městu auto na nadcházející 4 roky společnost ČEZ.

Video
McDonald´s instaluje rychlonabíječky ČEZ
12.říjen 2018

Řetězec McDonald´s ve spolupráci s ČEZ instaluje veřejné rychlodobíjecí stanice ABB ve vybraných lokalitách po celé ČR. Nejnovější instalace funguje v areálu restaurace na pražské Průmyslové ulici.

ČEZ půjčil elektromobil ministerstvu průmyslu
24.srpen 2018

Zaměstnanci Ministerstva průmyslu a obchodu využijí v rámci plnění svých služebních povinností elektromobil Volkswagen e-Golf. Vůz náměstkovi ministra Eduardu Muřickému slavnostně předal generální ředitel společnosti ČEZ ESCO Kamil Čermák.

Síť veřejného dobíjení ČEZ má 100 stanic
2.červenec 2018

Hranici 100 instalovaných stanic pokořila síť veřejných dobíjecích míst pro elektromobily provozovaná Skupinou ČEZ. Zvyšující se poptávce po elektromobilitě ČEZ vychází vstříc výstavbou dalších, především rychlodobíjecích stanic, kterých je momentálně přesně 50.

Ministerstvo ŽP má elektromobil od ČEZ
13.červen 2018

Zaměstnanci Ministerstva životního prostředí budou využívat elektromobil Volkswagen e-Golf. Vůz náměstkovi ministra životního prostředí Vladislavu Smržovi slavnostně předali manažer útvaru čisté technologie ČEZ Tomáš Chmelík a manažer prodeje ČEZ ESCO David Martinek.