Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

ČEZ

 
 
Trutnov kupuje autobusy jen na alternativní pohon
6.únor 2019

Trutnovská městská hromadná doprava bude mít od února vozový park jako první v republice složený pouze z elektrobusů a autobusů na CNG. Místní MHD 6. února zahájila provoz čtveřice nových elektrobusů a tří vozů na CNG, které nahradí dieselová vozidla.

ČEZ zprovoznil nabíječku u McDonald´s v Mostě
1.únor 2019

McDonald´dal 1. února k dispozici novou rychlodobíjecí stanici v Mostě. Díky spolupráci s ČEZ funguje momentálně na parkovištích v síti McDonald´s už celkem 10 rychlodobíjecích stanic ve čtyřech krajích České republiky.

Benzina: nové dobíječky ČEZ v Ostravě, Plzni a Hradci nad Svitavou
21.leden 2019

Unipetrol rozšířil počet stanic Benzina, které vedle klasických pohonných hmot nabízejí rychlodobíjecí stanice pro elektromobily. Instalaci zajišťuje Elektromobilita ČEZ. K Rousínovu přibyly stojany v Ostravě-Zábřehu, v Plzni-Borských polích a v Hradci nad Svitavou poblíž budoucí dálnice D35.

Litoměřice mají první rychlodobíjecí stanici
19.prosinec 2018

Litoměřice, strategicky položené poblíž dálnice D8, nabízí možnost rychlého dobití elektromobilů. Nově spuštěná rychlodobíjecí stanice je součástí veřejné sítě Elektromobility Skupiny ČEZ, provozovatele nejrozsáhlejší tuzemské infrastruktury pro elektromobily.

ČEZ ESCO vybaví elektrostanicemi dealery Porsche ČR
12.prosinec 2018

ČEZ ESCO a Porsche Česká republika budou spolupracovat na upgrade všech českých dealerství značek Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy na energeticky efektivnější a elektromobilní. Vyplývá to z Memoranda o spolupráci, které obě strany uzavřely.

ČEZ otevřel v Řeži „vodíkovou“ dobíječku
11.prosinec 2018

Elektromobilisté mohou načerpat šťávu v unikátní dobíjecí stanici ve středočeské Řeži. Zdejší dobíječka je totiž prostřednictvím lokální sítě technicko-inženýrské společnosti ÚJV Řež, u jejíhož areálu se nachází, propojená s vodíkovým hospodářstvím.

Komerční banka má wallboxy od ČEZ ESCO
3.prosinec 2018

ČEZ ESCO instalovala do poboček Komerční banky osmičku dobíjecích wallboxů. Zakázka zahrnuje dodávku a instalaci osmi wallboxů na klíč v pobočkách banky v Praze, Brně a školicím středisku v Libohošti. Součástí je stavební příprava a kabeláž.

Kaufland má na Vypichu 3 rychlodobíjecí stanice
29.listopad 2018

První lokalitou řetězce Kaufland, která nabídne rychlé dobíjení pro elektromobily hned ve trojici stanic najednou, je nově areál na pražském Vypichu. Řetězec Kaufland ve spolupráci s ČEZ postupně osazuje své lokality stanicemi schopnými doplnit baterie i během kratšího nákupu.

ČEZ půjčil VW eGolf magistrátu v Třinci
13.listopad 2018

Elektromobil Volkswagen eGolf slouží od pátku 9. 11. 2018 ke služebním účelům zaměstnancům třineckého magistrátu. Díky projektu Elektromobilita, do něhož je Třinec zapojen od roku 2014, zapůjčila městu auto na nadcházející 4 roky společnost ČEZ.

Video
McDonald´s instaluje rychlonabíječky ČEZ
12.říjen 2018

Řetězec McDonald´s ve spolupráci s ČEZ instaluje veřejné rychlodobíjecí stanice ABB ve vybraných lokalitách po celé ČR. Nejnovější instalace funguje v areálu restaurace na pražské Průmyslové ulici.

ČEZ půjčil elektromobil ministerstvu průmyslu
24.srpen 2018

Zaměstnanci Ministerstva průmyslu a obchodu využijí v rámci plnění svých služebních povinností elektromobil Volkswagen e-Golf. Vůz náměstkovi ministra Eduardu Muřickému slavnostně předal generální ředitel společnosti ČEZ ESCO Kamil Čermák.

Síť veřejného dobíjení ČEZ má 100 stanic
2.červenec 2018

Hranici 100 instalovaných stanic pokořila síť veřejných dobíjecích míst pro elektromobily provozovaná Skupinou ČEZ. Zvyšující se poptávce po elektromobilitě ČEZ vychází vstříc výstavbou dalších, především rychlodobíjecích stanic, kterých je momentálně přesně 50.

Ministerstvo ŽP má elektromobil od ČEZ
13.červen 2018

Zaměstnanci Ministerstva životního prostředí budou využívat elektromobil Volkswagen e-Golf. Vůz náměstkovi ministra životního prostředí Vladislavu Smržovi slavnostně předali manažer útvaru čisté technologie ČEZ Tomáš Chmelík a manažer prodeje ČEZ ESCO David Martinek.

Kolínský Kaufland má nabíječku elektromobilů
8.červen 2018

Po nedávných instalacích nabíječek u Kauflandu v Kuřimi a Hodoníně zahájila provoz stanice v Kolíně. Stalo se tak u příležitosti otevření modernizované prodejny. Elektromobilita Skupiny ČEZ plánuje během dvou let vybudovat v lokalitách Kaufland dalších několik desítek stanic.

ČEZ bude stavět rychlonabíječky na Benzinách
6.červen 2018

Unipetrol se dohodl se skupinou ČEZ na zprovoznění desítek rychlodobíjecích stojanů po celé České republice. Postaví je Elektromobilita Skupiny ČEZ, provozovatel tuzemské sítě veřejných dobíjecích stanic.

Forum Elektromobilita ukáže perspektivy elektropohonu
14.květen 2018

Projekce vývoje elektromobility v České republice, produkty a služby pro firemní zákazníky i jednotlivce nebo technologické a legislativní trendy u nás i v zahraničí – to všechno a mnohem více nabídne konference Forum Elektromobilita, kterou v termínu 30.-31. května hostí Forum Karlín.

U stanic ČEZ loni zastavilo 36 tisíc elektromobilů
20.únor 2018

Objem elektřiny spotřebované na veřejných rychlodobíjecích stanicích Skupiny ČEZ loni meziročně vzrostl téměř čtyřnásobně. Nejvytíženější byly stanice v Praze a Brně. Nová infrastruktura vzniká i díky evropskému grantu z programu Connecting Europe Facility.

ČEZ ESCO předal elektromobily Praze
13.prosinec 2017

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) bude po dobu tří let využívat desítku elektromobilů v regulérním provozu. Vozy předal 12. prosince generálnímu řediteli a předsedovi představenstva DPP Martinu Gillarovi Kamil Čermák, generální ředitel společnosti ČEZ ESCO.