Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

ČEZ

 
 
ČEZ půjčil VW eGolf magistrátu v Třinci
13.listopad 2018

Elektromobil Volkswagen eGolf slouží od pátku 9. 11. 2018 ke služebním účelům zaměstnancům třineckého magistrátu. Díky projektu Elektromobilita, do něhož je Třinec zapojen od roku 2014, zapůjčila městu auto na nadcházející 4 roky společnost ČEZ.

Video
McDonald´s instaluje rychlonabíječky ČEZ
12.říjen 2018

Řetězec McDonald´s ve spolupráci s ČEZ instaluje veřejné rychlodobíjecí stanice ABB ve vybraných lokalitách po celé ČR. Nejnovější instalace funguje v areálu restaurace na pražské Průmyslové ulici.

ČEZ půjčil elektromobil ministerstvu průmyslu
24.srpen 2018

Zaměstnanci Ministerstva průmyslu a obchodu využijí v rámci plnění svých služebních povinností elektromobil Volkswagen e-Golf. Vůz náměstkovi ministra Eduardu Muřickému slavnostně předal generální ředitel společnosti ČEZ ESCO Kamil Čermák.

Síť veřejného dobíjení ČEZ má 100 stanic
2.červenec 2018

Hranici 100 instalovaných stanic pokořila síť veřejných dobíjecích míst pro elektromobily provozovaná Skupinou ČEZ. Zvyšující se poptávce po elektromobilitě ČEZ vychází vstříc výstavbou dalších, především rychlodobíjecích stanic, kterých je momentálně přesně 50.

Ministerstvo ŽP má elektromobil od ČEZ
13.červen 2018

Zaměstnanci Ministerstva životního prostředí budou využívat elektromobil Volkswagen e-Golf. Vůz náměstkovi ministra životního prostředí Vladislavu Smržovi slavnostně předali manažer útvaru čisté technologie ČEZ Tomáš Chmelík a manažer prodeje ČEZ ESCO David Martinek.

Kolínský Kaufland má nabíječku elektromobilů
8.červen 2018

Po nedávných instalacích nabíječek u Kauflandu v Kuřimi a Hodoníně zahájila provoz stanice v Kolíně. Stalo se tak u příležitosti otevření modernizované prodejny. Elektromobilita Skupiny ČEZ plánuje během dvou let vybudovat v lokalitách Kaufland dalších několik desítek stanic.

ČEZ bude stavět rychlonabíječky na Benzinách
6.červen 2018

Unipetrol se dohodl se skupinou ČEZ na zprovoznění desítek rychlodobíjecích stojanů po celé České republice. Postaví je Elektromobilita Skupiny ČEZ, provozovatel tuzemské sítě veřejných dobíjecích stanic.

Forum Elektromobilita ukáže perspektivy elektropohonu
14.květen 2018

Projekce vývoje elektromobility v České republice, produkty a služby pro firemní zákazníky i jednotlivce nebo technologické a legislativní trendy u nás i v zahraničí – to všechno a mnohem více nabídne konference Forum Elektromobilita, kterou v termínu 30.-31. května hostí Forum Karlín.

U stanic ČEZ loni zastavilo 36 tisíc elektromobilů
20.únor 2018

Objem elektřiny spotřebované na veřejných rychlodobíjecích stanicích Skupiny ČEZ loni meziročně vzrostl téměř čtyřnásobně. Nejvytíženější byly stanice v Praze a Brně. Nová infrastruktura vzniká i díky evropskému grantu z programu Connecting Europe Facility.

ČEZ ESCO předal elektromobily Praze
13.prosinec 2017

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) bude po dobu tří let využívat desítku elektromobilů v regulérním provozu. Vozy předal 12. prosince generálnímu řediteli a předsedovi představenstva DPP Martinu Gillarovi Kamil Čermák, generální ředitel společnosti ČEZ ESCO.

ČEZ zahustil síť stanic pro elektromobily
11.prosinec 2017

Elektromobilita Skupiny ČEZ, provozovatel tuzemské sítě veřejných dobíjecích stanic, zprovoznila dvojici stanic ABB v rámci lokality v Nemilanech u olomouckého dálničního okruhu. Infrastruktura vzniká i díky evropskému grantu z programu Connecting Europe Facility (CEF).