Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Citroen

 
 
Citroën ukáže v Ženevě městský koncept
20.únor 2019

Citroën představí na ženevském autosalonu v předpremiéře svůj svobodomyslný přístup k řešení městské mobility. Ami One Concept pojal jako alternativu k hromadné dopravě a k individuálním jednostopým dopravním prostředkům.

Citroën chce letos prodat 750 Aircrossů C5
24.leden 2019

Šéf Citroënu František Neuman uspořádal 24. ledna národní novinářskou premiéru modelu C5 Aircross ve Chvalské tvrzi v Horních Počernicích. Novinka vstupuje na trh s cenou od 530 tisíc korun a má ambice konkurovat například Renaultu Kadjar nebo Fordu Kuga.

Užitkové Berlingo a Partner měly premiéru ve Statenicích
16.leden 2019

Manažeři značek Citroën a Peugeot uspořádali 16. ledna národní premiéru užitkových verzí Berlinga a Partneru ve Statenickém mlýně u Prahy. Vozy představil produktový manažer Emila Freye pro užitkové vozy Jaromír Heřmanský.

Citroënu vloni stoupl odbyt o více než pětinu
12.leden 2019

Citroën má za sebou úspěšný rok, jeho prodeje osobních a užitkových vozů na českém trhu meziročně vzrostly o 20,9 %. Jedná se o nejlepší prodejní výkon značky v ČR od roku 2010.

AUTOBEST 2019 získaly Berlingo, Rifter a Combo
14.prosinec 2018

Anketa Autobest oceňuje každoročně automobily i manažery z oboru. Porota letos udělila cenu MANager BEST 2018 generální ředitelce Citroënu Lindě Jackson. Cenu „Best Buy Car of Europe“ získalo Berlingo, které zvítězilo spolu s Peugeotem Rifter a Opelem Combo Life.

Francouzská značka DS míří na český trh
3.listopad 2018

Obnovený název DS měl patřit vozům luxusní divize Citroënu, v roce 2014 se však z DS Automobiles stala samostatná značka koncernu PSA. Nyní vstupuje i do české kotliny.

Roadshow Citroënu zvládlo 3000 testovacích jízd
25.říjen 2018

Podpořit povědomí o nabídce vozů značky Citroën a v předpremiéře si vyzkoušet třetí generaci vozu Citroën Berlingo, to měl za cíl 3. ročník CITROEN EXPERIENCE ROADSHOW. Jak to letos dopadlo?

Emil Frey Select: nové prodejní místo v Praze
26.září 2018

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select přidává ke třem dosavadním pražským prodejním místům velký prodejní areál Car Park Hostivař v Praze 10 v Pražské ulici. Jeho šéf Zdeněk Fořt nově také zasponzoroval pražskou Slavii.

Citroën startuje Experience road show
4.září 2018

Letošní ročník akce Citroën Experience se bude konat u obchodních center na 28 místech po celé České republice v termínu od 5. září do 14. října. Akce slibuje předváděčku nového Berlinga.

Citroën roste, Neuman sází na Berlingo
6.srpen 2018

Český Citroën letos vykázal rekordní registrace nových aut již 4 měsíce po sobě. V červenci se registrovalo 873 osobních a užitkových vozů, a podíl na trhu narostl na 3,78%. Výsledky komentoval šéf importu František Neuman.

Citroën: nový interiér prodejen ještě letos
24.červenec 2018

Prodejny Citroënu procházejí v posledních měsících změnou vzhledu vnitřních prostor. O redesignu hovořil pro importérský speciál Automakers ředitel značky František Neuman.

Citroën má brýle proti nevolnosti v autě
9.červenec 2018

Citroën představil SEETROËN, první brýle odstraňující nevolnosti v autě. Neumožní sice zabránit přecpaným silnicím a zácpám, ale přináší řešení pro nevolnosti při cestování. Tento stav, který je označován jako kinetóza, postihuje chronicky více než 30 milionů Evropanů.

Grantový program TPCA zakončilo focení
24.květen 2018

Slavnostní fotografií se zbrusu novými „trojčaty“ před podnikatelským inkubátorem Kolínský zámek skončil další ročník grantového programu TPCA pro Kolínsko – automobilky Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA).

Citroën rozjel akci Comforttherapy
10.květen 2018

Český Citroën rozjel květnovou akci pod názvem Comforttherapy. Model C3 je v nabídce od 229 900 Kč (při platbě v hotovosti) nebo za měsíční splátku 2 810 Kč.

Citroën C4 Cactus měl premiéru ve Zlatníkách
18.březen 2018

Manažeři Citroënu ukázali 16. března nový C4 Cactus v Inovačním centru Zlatníky. Novinka využívá program Citroën Advanced Comfort® a poprvé představuje nové odpružení podvozku s kapalinovými tlumiči – Progressive Hydraulic Cushions™ – PHC.

Citroën rozjel akci Happy Days
2.březen 2018

Citroën rozjel ve čtvrtek 1. března tradiční promoční nabídku. Letos se týká i užitkových vozů. Obchodní akce na osobní a užitkové vozy spojují ceny na skladové vozy díky slevě/příspěvku na palivo v hodnotě až 20 000 Kč a dodání vozů bez čekání.

Citroën odhalil novou verzi Berlinga
15.únor 2018

Nové Berlingo bude ve světové premiéře k vidění na autosalonu v Ženevě. Do prodeje se dostane v druhé polovině letošního roku. Vůz Berlingo navazuje na dlouhou řadu vozů, která má svůj prvopočátek v přesné polovině 20. století, v roce 1950!