Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Continental

 
 
Barum uvedl na trh pneumatiku Polaris 5
15.říjen 2018

Manažeři Barumu předvedli novinářům nástupce pneumatiky Polaris 3. Je jím Polaris 5, která podle výrobce nabízí ještě lepší, vyvážené jízdní vlastnosti na všech typech povrchů.

Continental jede první rok na Tour de France
18.červenec 2018

Z Noirmoutier v severozápadní Francii odstartovala v červenci první etapa Tour de France a pro výrobce pneumatik Continental tím začal první rok v úloze sponzora nejvelkolepějších cyklistických závodů na světě.

Značka Barum slaví sedmdesát let
23.duben 2018

Téměř na den přesně před 70 lety, tedy 22. 4. 1948, bylo zaregistrováno dodnes používané logo Barum. Tradiční česká značka navazuje na téměř 90letou tradici výroby pneumatik ve Zlíně a jeho okolí. Dnes je v rámci celého koncernu Continental druhým nejprodávanějším „brandem“ v Evropě. V Česku používá pláště Barum 18,1 % řidičů*.

Continental je v joint venture s Osramem
11.duben 2018

Continental a Osram úspěšně završily svá jednání o vytvoření joint venture Osram Continental GmbH. Výsledkem je podnik, v něm drží oba partneři 50% podíl a který si klade za cíl spojit znalosti firem Continental a Osram v oblastech osvětlení, ovládání světel a elektroniky.

Continental slíbil zaměstnancům podíl ze zisku
20.březen 2018

Technologický podnik Continental v roce 2017 vykázal výrazný růst a zisky. Tržby vzrostly o 8,5 % na 44 miliard eur a podíl EBIT na nich na 10,9 %. Společnost Continental tak překonala své roční cíle. Čeští zaměstnanci se můžou těšit na podíl ze zisku.

Barum slaví 25 let s německým Continentalem
2.březen 2018

Smlouva o joint-venture s koncernem Continental vstoupila v platnost před 25 lety, 1. března 1993. Od tohoto dne se datuje vznik společnosti Barum Continental, současného Continental Barum.

Continental rozšiřuje výrobu v Brandýse
16.leden 2018

Continental Automotive v Brandýse nad Labem vyprodukovala 1 milion řídících jednotek informačního systému vozidel pro PSA. Takzvané OVIP silverboxy zpracovávají informace z vozu a umožňují ovládání multimediálního systému. Firma nyní navyšuje jejich výrobu o 20 % a hledá 150 nových zaměstnanců.

Audi Ski Team má unikátní pneu od Continentalu
12.prosinec 2017

Continental vytvořil dvě umělecky ztvárněné pneumatiky, které vznikly při příležitosti oslavy partnerství společnosti Continental s Audi Ski Teamem, jehož členům společnost dodává zimní pneumatiky.

Continental v Brandýse: 3 miliony rádií pro Fiat
19.říjen 2017

Continental Automotive Czech Republic, dodavatel interiérové elektroniky do automobilů, slaví výrobní milník. Ve svém závodě v Brandýse nad Labem vyprodukovala už 3 miliony autorádií pro koncern Fiat Chrysler.

Continental nabízí WinterContact TS 860 S
14.září 2017

Continental uvádí novou zimní pneumatiku WinterContact™ TS 860 S, podle výrobce vhodnou pro sportovní a vysoce výkonné automobily. Dodávat se bude jak na běžný trh, tak přímo výrobcům automobilů jako součást originální výbavy.