Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

ČPP

 
 
Video
ČPP startuje jarní kampaň na povinné ručení
23.duben 2019

Česká podnikatelská pojišťovna(„ČPP“) spouští kampaň na podporu prodeje povinného ručení a s benefitem pro řidiče. Kromě nadstandardních asistenčních služeb „Autem Bez Starostí“ získají motoristé ještě cestovní pojištění zdarma.

ČPP: Pojistným podvodům loni opět „kralovalo“ pojištění vozidel
23.leden 2019

Česká podnikatelská pojišťovna, Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) zveřejnila statistiky k pojistným podvodům za rok 2018. Vyšetřovatelé ČPP prověřovali celkem 650 případů za téměř 24 milionů korun. Z hlediska počtu šetřených případů se oproti roku 2017 jedná o mírný pokles.

ČPP odhalila podvody za 14 milionů korun
6.srpen 2018

Česká podnikatelská pojišťovna, Vienna Insurance Group (dále „ČPP“), řešila v prvním pololetí letošního roku na 370 podezřelých případů a odhalila pojistné podvody za 14 milionů korun. Nejpočetnější jsou stále podvody spojené s pojištěním vozidel, které tvoří více než polovinu prokázaných případů.

Kooperativa zvýší pojistné autobusů a náklaďáků
28.květen 2018

Kooperativa a Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP), které společně pojišťují téměř 3 miliony vozidel, se na základě detailních analýz rozhodly upravit sazby pojistného u povinného ručení nákladních vozidel a autobusů.

ČPP má 1,2 milionu smluv v povinném ručení
21.září 2017

Česká podnikatelská pojišťovna, Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) překonala hranici 1,2 milionu pojistných smluv v povinném ručení. ČPP tak posiluje pozici jednoho z lídrů v oblasti pojištění vozidel na českém trhu. Tento údaj dokládá také Česká kancelář pojistitelů (ČKP).