Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

ČSOB

 
 
Video
ČSOB měla setkání s odborníky na téma Brexit
1.březen 2019

Další Ranní káva s Janem Burešem se konala v úterý 26. února 2019 ve věži ČNOPK na Václavském náměstí. Hosty byly: Tomáš Holub, Aleš Chmelař a Ali Tanweer. Zajímavou debatu na téma Brexit a jeho dopady do české ekonomiky můžete shlédnout na videu.

Vlastní e-shop bude mít do roku 2020 šestina firem
10.prosinec 2018

Koncem roku 2020 bude prodávat výrobky a zboží přes e-shop šestina malých a středních firem. Nyní svůj sortiment nabízí on-line 12 procent z nich a dalších pět procent e-shop plánuje otevřít, a to nejčastěji do dvou let. Vyplývá to z analýzy e-commerce v rámci průzkumu ČSOB Index očekávání firem.

ČSOB financuje export autobusů do Afriky
3.srpen 2018

Československá obchodní banka podpoří společnost Iveco Czech Republic s dodávkou 400 autobusů do Pobřeží slonoviny, dalších 50 autobusů poputuje do africké země z mateřské společnosti Iveco France.

ČSOB: éra levných peněz končí
20.říjen 2017

Firmám v ČR se v poslední době daří a 69 procent z nich je spokojeno s ekonomickou situací, což potvrzují i aktuální výsledky pravidelného šetření ČSOB Index očekávání firem. Éra levných finančních zdrojů je ale za námi. Zatímco korporace se zajišťují proti riziku, které představuje růst úroků, malé a střední podniky hrozbu podceňují.