Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

DHL

 
 
DHL pořídila kamiony na LNG pohon
23.říjen 2020

Flotila DHL Supply Chain se od října rozrostla o tři nové tahače s pohonem na zkapalněný zemní plyn (LNG – Liquefied Natural Gas). Při zachování nákladové efektivity dojde ke snížení emisí CO2 o 51 tun ročně. Další nízkoemisní vozidla budou následovat.

DHL Express pořídila flotilu e-Crafterů
11.srpen 2020

Volkswagen Užitkové vozy dodal české pobočce DHL Express flotilu elektricky poháněných vozidel e-Crafter. Logistická společnost považuje ekologický model za řešení pro doručování zásilek ve velkých městech. Kurýři společnosti DHL Express jezdí s prvními vozy e-Crafter v ulicích Prahy a Brna.

DHL Supply Chain: Badáň šéfuje i Slovensko
8.duben 2020

Peter Badáň, dosavadní ředitel transportu DHL Supply Chain v ČR, byl jmenován do funkce ředitele transportu i pro Slovensko. Jeho úkolem bude vyhledávat příležitosti a rozšiřovat portfolia služeb současných zákazníků.

Exportní cena DHL zná letošní vítěze
26.listopad 2017

Vítězové 20. ročníku soutěže Exportní cena DHL UniCredit pod záštitou agentury CzechTrade jsou známi. Ocenění převzaly firmy v kategoriích Malá společnost, Středně velká společnost, Globální exportér a Exportér teritoria, kterým pro letošní rok byly trhy USA a Kanady. Agentura CzechTrade ocenila svého nejúspěšnějšího klienta a nejzajímavější exportní příběh.