Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Direct

 
 
Řehák koupil jedno z velkých autocenter v Praze
10.říjen 2021

Direct auto díky koupi nového autocentra nabízí služby už na třech lokalitách a plánuje se dál rozšiřovat do celé České republiky. Investice komentuje zakladatel pojišťovny Pavel Řehák.

Direct hlásí čtvrtinový růst pojistného
12.únor 2021

Podle nově vydané statistiky České asociace pojišťoven za loňský rok vzrostlo předepsané pojistné Directu meziročně o 25 %. Díky tomu je třetí nejrychleji rostoucí pojišťovnou. Direct rostl ve všech produktech i přesto, že loňský rok byl v oblasti neživotního pojištění ovlivněný pandemií.

Pozor! Na zavřených sjezdovkách pojištění neplatí
26.leden 2021

Letošní zimní sezóna lyžařům nepřeje, vleky jsou většinu zimy kvůli vládním nařízením vypnuté. Sjezdovky tak místo lyžařů a snowboardistů obsadili sáňkaři a bobaři, kteří využívají i uměle zasněžených svahů.

Call centrum Directu pomůže hygienikům
12.říjen 2020

Vláda volá do služby call centra soukromých firem v souvislosti s pandemií. Polovina call centra Directu může pomoci hygieně s trasováním kontaktů nakažených.

Direct posílá od září jen bílou zelenou kartu
30.srpen 2020

Jako jedna z prvních pojišťoven přejde Direct k posílání zelené karty na bílém podkladu. Lidé si ji tak budou moci sami vytisknout a mít ji uloženou v počítači, když ji třeba ztratí.

Pandemie mění pravidla cestovního pojištění
16.červen 2020

Od 15. června se uvolňují pravidla pro cestování. Lidé tak mohou vycestovat do určitých zemí bez toho, aby se pak po návratu museli prokazovat negativním testem na Covid-19. Direct pojišťovna přichystala tipy, na co si dát před cestou pozor.

Video
Direct spouští nové reklamy
3.červen 2020

Direct pojišťovna mění koncept svých reklam. Předchozí spoty, které byly střihané z papíru, nahradila novými, hranými. Vše je ve stylu prvního rande naslepo.

Direct měl online konferenci z virtuálního studia
27.květen 2020

Direct pojišťovna vstoupila do nové etapy svého fungování v rámci komunikace. Poprvé v historii připravila unikátní e-Konferenci pro obchodní partnery, díky které se s nimi z virtuálního studia propojila v úterý 26. května online.

Direct pojišťovna opět otevírá pobočky
18.květen 2020

Sedm poboček Directu se po více než dvouměsíční pauze opět otevřelo v pondělí 18. května. Klienty budou chránit dezinfekce, čističky vzduchu a plexiskla. Kromě toho Direct spouští i cestovní pojištění. Nebude se ale vztahovat na epidemie a nebude možné pojistit storno cesty.

Perličky z praxe pojišťovny Direct
31.prosinec 2019

V pojišťovnictví se občas dějí věci těžko k uvěření. Zaměstnanci Direct pojišťovny sestavili koncem roku 8 nejbizarnějších pojistných událostí, se kterými se při práci setkali.

Direct vyřizuje škody do jednoho dne
20.prosinec 2019

Direct pojišťovna začala vyřizovat škody na autech rekordně rychle. Většinu z nich vyřeší do jednoho dne od dodání potřebných dokumentů.

Direct: jak vybrat cestovní pojištění na hory
26.listopad 2019

V Alpách začala zimní sezóna a lyžařské vleky se brzy rozjedou i u nás. Rušno nastává také pro horskou službu, kterou každoročně čeká tisíce zásahů. Nejčastěji potřebují pomoc právě lyžaři a snowboardisté.

Direct hlásí rekordní počty střetů aut se zvířaty
23.říjen 2019

Střety motorových vozidel s lesními i jinými zvířaty jsou čím dál častější. Loňský rok byl v tomto ohledu rekordní, letošní jej může dokonce překonat. Velké riziko hrozí především v říjnu, a to v noci a nad ránem.