Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

DKV

 
 
DKV zjednodušuje platby mýta v Pobaltí
29.listopad 2018

DKV Euro Service zjednodušuje platby mýta v Pobaltí. Nově umožňuje online objednávky elektronických vinět pro Estonsko, Lotyšsko a Litvu prostřednictvím portálu A-Toll. K dispozici je také aplikace pro chytré telefony. Úhrada poplatků probíhá bezhotovostně v režimu PostPay.

CVC Capital kupuje podíl v DKV Mobility Services
21.listopad 2018

Investiční fond CVC Capital Partners Fund VII (CVC) podepsal smlouvu o převzetí 20procentního podílu v DKV MOBILITY SERVICES Group (DKV). Rodinní akcionáři, kteří byli doposud výhradními vlastníky DKV, zůstanou i nadále s 80 procenty většinovými majiteli.

Evropský DKV BOX v poslední fázi testů
22.srpen 2018

Mýtný box DKV BOX EUROPE, který má v budoucnu umožnit úhradu a vyúčtování všech mýtných poplatků v Evropě, absolvuje v těchto dnech poslední fázi testů u belgického provozovatele mýtného systému Viapass.

DKV stříbrná v Digital Leader Award 2018
24.červenec 2018

Koncern DKV MOBILITY SERVICES Group a jeho obchodní společnost DKV Euro Service obsadily druhé místo v soutěži Digital Leader Award 2018, a to v kategorii Creative Impact.

DKV: Pavlík jde řídit severní a východní Evropu
19.červenec 2018

Dosavadní ředitel české a slovenské pobočky DKV Ondřej Pavlík od 1. 7. 2018 přešel na pozici regionálního ředitele tzv. oblasti Východní Evropa, která zahrnuje pobočky DKV ve Skandinávii, Pobaltí, Polsku, Česku a Slovensku, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku a na Balkáně, v Turecku a Rusku.

innogy a DKV chtějí společně do elektromobility
19.březen 2018

Německá energetická společnost innogy a DKV Euro Service, celoevropský poskytovatel služeb pro dopravce, plánují provozovatelům firemních vozových parků nabídnout komplexní celoevropské služby v oblasti elektrické mobility.

DKV zavádí funkce pro bezpečnější karty
13.září 2017

DKV Euro Service, poskytovatel služeb pro dopravce, zavedla další funkce zvyšující bezpečnost bezhotovostních plateb. Majitelé karet DKV mohou nově využívat flexibilní nastavování limitů či možnost dočasné deaktivace a aktivace.