Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

DKV

 
 
Evropský DKV BOX v poslední fázi testů
22.srpen 2018

Mýtný box DKV BOX EUROPE, který má v budoucnu umožnit úhradu a vyúčtování všech mýtných poplatků v Evropě, absolvuje v těchto dnech poslední fázi testů u belgického provozovatele mýtného systému Viapass.

DKV stříbrná v Digital Leader Award 2018
24.červenec 2018

Koncern DKV MOBILITY SERVICES Group a jeho obchodní společnost DKV Euro Service obsadily druhé místo v soutěži Digital Leader Award 2018, a to v kategorii Creative Impact.

DKV: Pavlík jde řídit severní a východní Evropu
19.červenec 2018

Dosavadní ředitel české a slovenské pobočky DKV Ondřej Pavlík od 1. 7. 2018 přešel na pozici regionálního ředitele tzv. oblasti Východní Evropa, která zahrnuje pobočky DKV ve Skandinávii, Pobaltí, Polsku, Česku a Slovensku, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku a na Balkáně, v Turecku a Rusku.

innogy a DKV chtějí společně do elektromobility
19.březen 2018

Německá energetická společnost innogy a DKV Euro Service, celoevropský poskytovatel služeb pro dopravce, plánují provozovatelům firemních vozových parků nabídnout komplexní celoevropské služby v oblasti elektrické mobility.

DKV zavádí funkce pro bezpečnější karty
13.září 2017

DKV Euro Service, poskytovatel služeb pro dopravce, zavedla další funkce zvyšující bezpečnost bezhotovostních plateb. Majitelé karet DKV mohou nově využívat flexibilní nastavování limitů či možnost dočasné deaktivace a aktivace.