Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

DS

 
 
Značka DS chystá premiéru nové řady 3
30.březen 2023

Ředitelka značky DS Martina Bedrnová právě uvádí na trh novou DS 3, která přichází do ČR jak s benzínovým a dieselovým pohonem, tak i v plně elektrické verzi. Novinářskou premiéru bude mít vůz v pátek, celkovou pozici DS shrnula Martina pro Importérský speciál Automakers.

Z Mulhouse vyjela DS 7, zná české ceny
11.říjen 2022

Značka DS začala vyrábět model 7 pro všechny trhy mimo Čínu ve francouzském  Mulhouse a pro čínský trh v Šen-čenu. Objednávky a dodávky bude možné zajistit prostřednictvím online prodejního systému a díky službě DS Delivery Valet bude možné si nechat novou DS7 přivézt na adresu, kterou si zákazník zvolí.

DS na Festival Czech Design Week v Mánesu
4.září 2022

Festival designové a umělecké tvorby Czech Design Week se pro svůj devátý ročník rozhodl zavítat do pražské výstavní síně v Galerii Mánes. Ve dnech od 2. do 4. září 2022 představil současnou nejen českou designovou tvorbu napříč různými obory, od zavedených jmen po nastupující generaci talentovaných tvůrců.

Timmy White ambasadorem značky DS
13.duben 2022

Francouzská DS AUTOMOBILES a český talentovaný zpěvák Timmy White spojili své síly, aby demonstrovali vyspělost, kvalitu a prestiž avantgardních modelů DS  v řadách mladých lidí.

Houslista Svěcený rozvážel roušky v DS 7
20.srpen 2020

Houslový virtuos Jaroslav Svěcený během koronavirové krize nezahálel a rozvážel svým vozem DS 7 CROSSBACK i roušky nemocnicím a dalším subjektům. Sám si před časem prošel složitým obdobím zdravotních komplikací a o to více se snaží pomáhat nyní, kdy je opět v kondici.

Návrhářka Natali Ruden partnerkou značky DS
15.červenec 2020

Značka DS se při tvorbě automobilů inspiruje světem módy haute couture, prostředím pařížských butiků a avantardních pokrokových technologií. Nově spolupracuje s návrhářkou Natali Ruden.

DS: další restart značky koncernu PSA
17.září 2018

Členové poroty volící Vůz roku (Car of the Year, COTY) dostali v září exkluzivní příležitost seznámit se s novou strategií značky DS a jejími připravovanými novinkami. Jiří Duchoň, šéfredaktor magazínu Automobil a zástupce ČR v COTY, byl mezi nimi.