Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

E.ON

 
 
České Budějovice s novou elektromobilní stanicí
14.prosinec 2018

E.ON otevřel 14. prosince první rychlodobíjecí stanici pro elektromobily v Českých Budějovicích, která stojí u obchodního domu Globus. Elektromobilisté si mohou zdarma dobít vozy na nabíječce ABB Terra 53 CJT, jež je celkově 20.veřejnou rychlodobíjecí stanici E.ON v ČR.

Energie pro budoucnost XXIII
25.březen 2018

Na otázku, jaká bude budoucí role distributora na trhu s elektřinou, se ve svém příspěvku na konferenci Energie pro budoucnost XXIII v rámci veletrhu AMPER 2018 pokusí odpovědět Jiří Pařízek ze společnosti E.ON.

Video
E.ON má kampaň na podporu elektromobility
6.listopad 2017

E.ON odstartoval kampaň na propagaci e-mobility založenou na příběhu vozů, od kterých by nikdo nečekal, že jezdí na elektřinu. Reklamní spot z dílny kreativní agentury Engine se točil přímo u vyschlého jezera El Mirage v Mohavské poušti v Kalifornii a dle reklamního sloganu při něm nebyla prolita ani kapka benzínu.

E.ON staví ultrarychlou nabíjecí stanici v Německu
1.září 2017

Koncem letošního roku by mohli řidiči elektromobilů nabít baterii svého vozu na odpočívadle Autohof Strohofer u dálnice A3 mezi Frankfurtem a Norimberkem. Společnost E.ON zde postaví první ultrarychlou nabíjecí stanici.