Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Essox

 
 
ESSOX má novou online hotovostní půjčku
17.únor 2021

ESSOX uvedl na trh hotovostní půjčku pro spotřebitele. Žádost o půjčku, její schválení i podpis probíhají kompletně online na stránce www.CashShop.cz. Půjčka je bez poplatků a díky garanci maximální úrokové sazby spotřebitel již při prvním kliknutí ví, že za půjčku zaplatí maximálně 4,9 % p.a.

Essox: pětina Čechů sní o elektromobilu
4.prosinec 2020

Ačkoli si Češi nejčastěji pořizují automobily s benzinovým pohonem, v případě neomezeného rozpočtu by téměř polovina oslovených dala přednost ekologičtější variantě a pořídila si buď elektromobil (20 %) nebo vůz s hybridním pohonem (25 %).

Essox investuje do Caroliny od Cebie
24.listopad 2020

Od 1. ledna 2021 se začne ESSOX podílet na dalším rozvoji aplikace Carolina, kterou vyvinula Cebia. Mobilní aplikace dává uživatelům kompletní přehled o vozovém parku. Upozorní je na důležité termíny, jako je technická kontrola, úhrada povinného a havarijního pojištění, výměny zelené karty, roční garanční prohlídky či přezutí pneumatik.

Med ze střechy ESSOXu prošel testem v Brémách
19.listopad 2020

ESSOX se může pochlubit vysokou kvalitou firemního medu, kterou potvrdila akreditovaná laboratoř QSI v německých Brémách. Laboratorní testy neprokázaly přítomnost ani jednoho z více než 600 nejčastějších pesticidů a zároveň vyloučily i přítomnost těžkých kovů, polychlorovaných bifenylů a aromatických uhlovodíků.

ESSOX má digitální novinku: Receeve
2.listopad 2020

ESSOX se spojil s německým FinTech start–upem Receeve na unikátním řešení, které se zaměřuje na zlepšení klientské spokojenosti a úsporu času, který klient věnuje provádění plateb.

ESSOX nově financuje pronájmy vozidel
29.říjen 2020

S novou službou ESSOX Rent mohou klienti Creditmall.cz získat bezúročný úvěr na financování dlouhodobého pronájmu vozidel. ESSOX uhradí předem cenu pronájmu na celou dobu zapůjčení a klient následně splácí uhrazenou částku formou splátek úvěru.

ESSOX předal šek na 73 500 Kč spolku HAIMA
20.červenec 2020

Společnost ESSOX předala šek na 73 500 Kč spolku HAIMA v Českých Budějovicích. Spolek pomáhá rodinám s dětmi s onkologickým nebo hematoonkologickým onemocněním.

ESSOX: v karanténě nakupovalo 71 % Čechů online
10.červen 2020

Koronavirus posílil chuť Čechů nakupovat online. Podle výzkumu agentury IPSOS, realizovaného pro ESSOX, přivedlo uzavření prodejen do online obchodů 14 % lidí, kteří nikdy předtím online nenakupovali.  Necelá pětina z těchto nových zákazníků přitom patří do věkové kategorie 54 až 65 let.

Essox odložil splátky více než 5200 klientům
4.květen 2020

O odklad splátek požádalo u společnosti ESSOX od 13. března více než 5 200 klientů. Největší podíl žadatelů (74 %) je z řad spotřebitelů, 15 % žádostí připadá na právnické osoby a 11 % žádostí přišlo od drobných podnikatelů a živnostníků.

ESSOX profinancoval 286 aut prodaných online
20.duben 2020

ESSOX v uplynulých týdnech, v čase omezení provozoven autobazarů a autosalonů, profinancoval bezmála 530 automobilů. Z toho bylo téměř 290 prodáno prostřednictvím online kanálů. 

ESSOX umožní odklad splátek na 3 měsíce
16.březen 2020

Klienti ESSOXu, dceřiné společnosti Komerční banky, mohou požádat o odklad splátek až na 3 měsíce, a to v případě, že úvěr uzavřeli jako fyzická osoba nebo fyzická osoba podnikatel.

ESSOX spustil mobilní aplikaci ES-KLÍČ
11.březen 2020

Společnost ESSOX spustila pro klienty, kteří využívají její platební karty, novou aplikaci ES-KLÍČ s cílem chránit a ověřovat 3D Secure platby na internetu.

ESSOX: autobazary odmítnou více než polovinu vozů
12.listopad 2019

Průměrné stáří nabízených vozů v autobazarech je 7 let. Seriózní autobazary nabízené automobily prověřují a poskytují garance a záruky včetně možnosti výměny vozu bez udání důvodu. Kolik jich vrátí majitelům?

ESSOX přispěl studentce na studia v Cambridge
25.červen 2019

Společnost ESSOX letos podpořila akci Běh jihočeských nadějí, na jehož organizaci věnovala 100 000 Kč. Z této částky navíc podpořila přímo 30 000 Kč talentovanou studentku Elišku Andršovou. Voucher jí slavnostně předal zástupce společnosti, provozní a finanční ředitel Igor Krejčí.

ESSOX uzavřel smlouvy v rekordním objemu
29.duben 2019

Skupina ESSOX uzavřela na českém a slovenském trhu v roce 2018 více než 84 000 smluv v celkovém objemu 8,77 miliard korun a profinancovala více než 24 000 vozidel.  V meziročním srovnání se jedná o navýšení 14 %.

ESSOX: Češi by uvítali výuku finanční gramotnosti
4.březen 2019

Zkušenost s některým z úvěrových produktů mají více než dvě třetiny českých spotřebitelů. Nejčastěji si půjčujeme na bydlení (32,2 %) a na vybavení domácnosti (28,1 %). Pomyslnou třetí příčku s téměř 19 % zaujímá nákup automobilu. Dokládá to výzkum agentury IPSOS, který si nechal zpracovat ESSOX, jeden z hráčů na trhu spotřebitelského financování .

ESSOX má medaili od dobrovolných hasičů
20.únor 2019

 Generální ředitelka společnosti ESSOX Jana Hanušová a obchodní ředitel Luděk Čermák převzali z rukou starosty dobrovolných hasičů Jiřího Žižky pamětní medaili ke 100. výročí založení Československé republiky.

ESSOX má licenci ČNB k poskytování úvěrů
13.duben 2018

Společnost ESSOX získala od České národní banky licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů. Potvrdila tak svůj zájem poskytovat spotřebitelům i podnikatelům bezpečné úvěry v souladu se všemi požadavky legislativy.