Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Ford

 
 
Nový Ford Focus ST bude v ČR v červnu
19.únor 2019

Ford představil nový Focus ST, vyvinutý divizí Ford Performance. Je to stylový, komfortní a praktický rodinný vůz, přitom však nabízí vysoký dynamický potenciál a intenzivní zážitky ze sportovní jízdy. Nový Focus ST se v České republice objeví během června 2019.

Prodejci Fordu nabídli Mondeo Hybrid kombi
5.únor 2019

Na trhu se objevuje modernizovaný Ford Mondeo s novými designovými detaily a zejména s novou variantou Mondeo Hybrid kombi, která nabízí přednosti hybridního pohonu i zákazníkům, kteří potřebují větší přepravní kapacitu.

Výkonnější Ford Ranger bude v Česku na jaře
28.leden 2019

Ford představil nový pick-up Ford Ranger. Podle výrobce ještě výkonnější, úspornější, kultivovanější a technicky vyspělejší. V České republice se inovovaný model Ranger objeví ve druhém čtvrtletí roku 2019.

Westfalia přestaví Ford Transit Custom Nugget
21.leden 2019

Nový obytný Ford se začne na vybraných evropských trzích prodávat během jarních měsíců. Vychází z užitkového modelu Ford Transit Custom. Přestavbu na obytný automobil vyvinula specializovaná společnost Westfalia.

Volkswagen a Ford uzavřely v Detroitu alianci
16.leden 2019

Automobilky Volkswagen a Ford vyjádřily na tiskovce v Detroitu odhodlání zkoumat možnosti spolupráce v oblastech elektromobilů, autonomních vozů a služeb osobní mobility. Budou také pokračovat ve společné produkci užitkových vozidel.

Detroit: VW a Ford mají ohlásit partnerství
14.leden 2019

Koncerny Ford a Volkswagen plánují v americkém Detroitu ohlásit užší spolupráci ve světle zpomalování největších automobilových trhů, které ústí v tlak na snižování nákladů. Spolupracují už na užitkových vozech.

Autosalon Detroit začíná novinářským dnem
14.leden 2019

V americkém Detroitu začíná novinářským dnem autosalon (NAIAS – North American International Auto Show). Letos naposledy se koná v lednovém termínu a příští rok jej můžeme čekat až v červnu.

Ford Focus letos pobral 12 cen v anketách
28.prosinec 2018

Nově navržený Ford Focus získal od zahájení prodeje letos v létě 12 ocenění různých anketách včetně dvou titulů „auto roku“. Ke konci listopadu má na kontě již více než 42 100 prodaných kusů. Model je také ve finále českého Auta roku 2019.

Ford vymyslel boudu, v níž psi zůstávají klidní
20.prosinec 2018

Jestli si někdo myslí, že se automobilky starají pouze o vývoj a prodej vozidel, pak je na omylu. Například technici Fordu vymysleli psí boudu, která dovede potlačit hluk a ochránit tak čtyřnohého miláčka.

SUV Fordy trhají prodejní rekordy
17.prosinec 2018

Modely SUV značky Ford dosahují v Evropě nových prodejních rekordů. Od začátku roku se prodalo bezmála 259 200 vozů EcoSport, Kuga a Edge. Z hlediska prodejních výsledků kategorie SUV je rok 2018 pro Ford nejlepší v historii, pochlubila se značka.

Nový Ford Edge zdobí řada jízdních asistentů
8.prosinec 2018

Nový model Edge je podle výrobce technicky nejvyspělejší SUV v nabídce značky Ford. Nabízí vyšší úroveň komfortu i dynamiky a také paletu asistenčních technologií, z nichž některé mohou zabránit nehodě nebo zmírnit její následky.

Ford předvedl nový Focus ve Vulkánu
25.listopad 2018

Český Ford si pro předvedení nejnovější generace modelu Focus porotcům ankety Auto roku 2019 zvolil Volcano komplex v pražských Stodůlkách.

Ford začal nabízet crossover Focus Active
23.listopad 2018

Nový crossover Ford Focus Active přidává k přednostem nového Focusu také všestrannost inspirovanou vozy SUV. Nabízí lepší průchodnost na nezpevněných komunikacích a zvýšenou pozici za volantem.

Ford rozjíždí objednávky na GT Carbon Series
30.říjen 2018

Ford GT Carbon Series je nejlehčí ze všech homologovaných variant supersportovního Fordu GT. A na rozdíl od závodního protějšku může po projížďce na závodním okruhu zamířit domů po vlastní ose.

Premiéra Fordu Focus v rezidenci velvyslance USA
19.říjen 2018

Ford představil čtvrtou generaci Fordu Focus v novobarokní rezidenci Velvyslanectví Spojených států amerických v Praze. Vůz hostům osobně představil Amko Leenarts, šéfdesignér evropského Fordu.

Ford: Trumpova cla nás budou stát miliardu
3.říjen 2018

Americký automobilový koncern Ford ztratí jednu miliardu dolarů kvůli americkým clům na dovoz oceli a hliníku. S takovým prohlášením vystoupil generální ředitel společnosti Ford Motor Company James Hackett.

K dealerům Fordu dorazil nový Focus
22.srpen 2018

Ford Focus čtvrté generace dorazil k autorizovaným prodejcům v České republice. V současné době je k dispozici několik set vozů v různých specifikacích. Ceny přiblížil marketingový ředitel FMC Libor Beneš.

Ford slaví 10 milionů vyrobených Mustangů
15.srpen 2018

Ford slaví 10 milionů vyrobených Mustangů. Model je nejprodávanějším sportovním vozem v Americe za posledních 50 let a v posledních třech letech rovněž nejprodávanějším sportovním vozem na světě.