Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Ford

 
 
Ford rozjíždí objednávky na GT Carbon Series
30.říjen 2018

Ford GT Carbon Series je nejlehčí ze všech homologovaných variant supersportovního Fordu GT. A na rozdíl od závodního protějšku může po projížďce na závodním okruhu zamířit domů po vlastní ose.

Premiéra Fordu Focus v rezidenci velvyslance USA
19.říjen 2018

Ford představil čtvrtou generaci Fordu Focus v novobarokní rezidenci Velvyslanectví Spojených států amerických v Praze. Vůz hostům osobně představil Amko Leenarts, šéfdesignér evropského Fordu.

Ford: Trumpova cla nás budou stát miliardu
3.říjen 2018

Americký automobilový koncern Ford ztratí jednu miliardu dolarů kvůli americkým clům na dovoz oceli a hliníku. S takovým prohlášením vystoupil generální ředitel společnosti Ford Motor Company James Hackett.

K dealerům Fordu dorazil nový Focus
22.srpen 2018

Ford Focus čtvrté generace dorazil k autorizovaným prodejcům v České republice. V současné době je k dispozici několik set vozů v různých specifikacích. Ceny přiblížil marketingový ředitel FMC Libor Beneš.

Ford slaví 10 milionů vyrobených Mustangů
15.srpen 2018

Ford slaví 10 milionů vyrobených Mustangů. Model je nejprodávanějším sportovním vozem v Americe za posledních 50 let a v posledních třech letech rovněž nejprodávanějším sportovním vozem na světě.

„Driving Skills for Life“ přichází do Česka
7.srpen 2018

Nejčastější příčinou úmrtí mladých lidí v Evropě jsou dopravní nehody. Program bezplatných zdokonalovacích kurzů Ford Driving Skills for Life pomáhá řidičům ve věku 18 až 24 let vypěstovat si bezpečné návyky za volantem.

Video
Cyklisté týmu Sky odpočinou ve Fordu Tourneo
27.červenec 2018

Poražení na Tour de France mohou hned začít s obnovou sil na palubě luxusního autobusu s televizemi a sprchami, vítězové se dostanou do hotelu až několik hodin po poražených. Ford nyní tento problém vyřešil, když přenesl komfort týmového autobusu do velkoprostorového Tournea Custom.

Dejdar novou tváří českého Fordu
13.červenec 2018

Martin Dejdar, jeden z nejznámějších českých herců, dabérů a moderátorů, se stal novým partnerem českého Fordu. Bude mu pomáhat s propagací na sociálních sítích, ale také při zájezdových představeních souboru Pánská šatna anebo při rozsáhlých aktivitách hokejového klubu HC Olymp Praha.

Prodejci Fordu začali nabízet nový KA+
2.červenec 2018

Ford Motor Company uvádí v těchto dnech na český trh inovovaný kompaktní Model KA+, a to hned ve dvou provedeních – Ultimate a Active. Obě verze přijíždějí se změnami v exteriéru i interiéru.

Novináři vyzkoušeli Ford Raptor v Pístově
27.červen 2018

Šéf českého Fordu Jan Laube pozval 26. června novináře ke kulatému stolu, který byl věnován spolupráci značky se soutěžním jezdcem Martinem Prokopem a jeho úspěchům v letošní Dakar Rally i v podnicích Světového poháru FIA v offroadových soutěžích.

VW a Ford chystají strategickou alianci
26.červen 2018

Německý koncern Volkswagen a jeho americký konkurent Ford Motor zvažují vytvoření strategické aliance. Zkoumají několik potenciálních společných projektů, včetně společného vývoje užitkových vozů. Aliance by nezahrnovala vlastnické propojení podniků.

Nadace Fordu investuje v Rumunsku
18.červen 2018

Ford Motor Company oznámila, že v Rumunsku otevře první evropské středisko FREC. FREC Craiova vznikne ve spolupráci s místní neziskovou organizací Asociatia Pentry Educatie SV Oltenia (EDUCOL) a Magistrátem města Craiova, který poskytl prostory.

Ford školí v Letňanech dealery i novináře
16.březen 2018

Ford Motor Company v úterý 13. března slavnostně a za přítomnosti novinářů zahájila činnost svého nového školicícho centra v Toužimské ulici v pražských Letňanech. Kromě premiéry nového Transitu Custom, o které jsme již informovali, zde padly také informace o využití lokality.

Ford chce v Česku prodávat nákladní auta
7.únor 2018

Ford Trucks International oznámila na tiskové konferenci v hotelu Corinthia Praha vstup do České republiky. Nákladní vozy Ford Trucks bude distribuovat společnost F TRUCKS, importér pro ČR.

Ford chce letos prodat v ČR 19 tisíc aut
23.prosinec 2017

K historickému registračnímu rekordu míří ke konci prosince značka Ford. Chce překonat hranici 19 000 registrací. Letošek a plány pro 2018 komentovali na tiskovce manažeři importu Martin Linhart a Libor Beneš.

Trafikanti z Geco převzali jubilejní Transit
22.listopad 2017

Generální ředitel české FMC Jan Laube předal zákazníkovi 300 000. Ford prodaný v České republice prostřednictvím oficiální dealerské sítě od roku 1991. Jubilejním vozem byl Transit, který šéf importu předal 22. listopadu zástupcům společnosti Geco v dealerství K+K ve Vestci u Prahy.

BMW, Ford, Daimler a VW budují síť nabíječek
6.listopad 2017

BMW Group, Daimler AG, Ford Motor Company aVolkswagen Group se značkami Audi a Porsche oznámily vznik IONITY, společného podniku typu joint venture, jehož cílem je vybudovat a provozovat v Evropě síť vysokovýkonných nabíjecích stanic pro automobily poháněné elektřinou.

Ford má v Londýně kancelář na řešení mobility
19.říjen 2017

Prezident a generální ředitel Ford Motor Company Jim Hackett v Londýně otevřel novou Ford Smart Mobility Innovation Office, která se zaměří na vývoj technologií chytré mobility s přihlédnutím ke specifickým potřebám evropských velkoměst.

Ford v Craiově zahájil výrobu SUV EcoSport
12.říjen 2017

Ford ve svém montážním závodu v rumunské Craiově zahájil výrobu nového kompaktního SUV EcoSport. Jedná se o výsledek investice ve výši 200 milionů eur (v přepočtu přibližně 5,17 mld. Kč).