Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Ford

 
 
Video
Ford měl premiéru nového Rangera
30.listopad 2021

Ford Motor Company předvedla v mezinárodní premiéře novou generaci pick-upu Ranger. V Evropě zahájí automobilka příjem objednávek ve druhé polovině roku 2022 s tím, že první vozy budou zákazníkům dodány začátkem roku 2023.

Beecam nabízí prověření ojetých Fordů
13.říjen 2021

Bývalý šéf českého FMC Jan Laube a jeho Beecam Solutions přichází s novou službou nazvanou Prověření vozidla před koupí, jejímž cílem je profesionálně realizovaná kontrola stavu celého vozidla včetně diagnostiky Ford s dodáním výsledků měření.

Ford ukáže v Mnichově budoucnost parkování
5.září 2021

Hledání parkovacího místa může být někdy na dlouhé lokte. Řešení? Nechat to na samotném automobilu. Na autosalonu IAA, který se koná v Mnichově ve dnech 6. až 12. září, předvede Ford automatizované parkování v praxi.

Evropské firmy testují Ford E-Transit
29.srpen 2021

Elektrické provedení Fordu Transit vyzkouší s předstihem několika měsíců před plánovaným zahájením prodeje na vybraných trzích (jaro 2022) vybraní firemní zákazníci v Německu, Norsku, a Velké Británii.

Jakub Vágner osedlal nový Ford Ranger
13.srpen 2021

Sportovní rybář, moderátor, cestovatel a „profesionální dobrodruh“ Jakub Vágner vyměnil svůj Ford Ranger Wildtrak za nejnovější model, poháněný motorem 2.0 EcoBlue Bi-Turbo o výkonu 157 kW (213 koní).

Video
Série Fordu „Lifesavers“ ukazuje hrdinství záchranářů
4.červen 2021

Tisíce profesionálů i dobrovolníků po celé Evropě jsou připraveny vyslyšet volání o pomoc – ať už to znamená pátrat po lidech v horách, vběhnout do hořící budovy nebo uhánět městem v houkající sanitce. Na ducha záchranářů se zaměřila filmová série evropského Fordu, nazvaná „Lifesavers“ (zachránci životů).

Ford testuje E-Transit přímo u zákazníků
16.květen 2021

Ford Motor Company zahajuje první zákaznické zkoušky nového E-Transitu, elektrické verze nejprodávanější dodávky na světě. Prototypy vozů se začlení do vozových parků supermarketů, doručovacích služeb a energetických společností z Německa, Norska a Velké Británie.

Mustang opět nejprodávanějším sportovním vozem světa
20.duben 2021

Podruhé za sebou se Ford Mustang  – který v sobotu 17. dubna oslavil 57. narozeniny – stal nejprodávanějším sportovním vozem světa. Mezi sportovními kupé mu pozice bestselleru náleží dokonce už šestým rokem v řadě.

Ford chce uhlíkovou neutralitu do roku 2050
6.duben 2021

Ford oznámil plány na další výrazné snížení svých emisí skleníkových plynů. Učinil tak ve shrnující zprávě 2021 Integrated Sustainability and Financial Report. Do roku 2050 chce společnost dosáhnout uhlíkové neutrality.

Pirelli vyrobí pneumatiky pro Ford F-150
21.březen 2021

Pirelli vyvinula nové pneumatiky Scorpion ATR na míru pro novou generaci Fordu F-150. Ten náleží k řadě F-série a je nejprodávanějším americkým vozem již 38 let. ATR představuje část řady Pirelli Scorpion pro SUV a lehké dodávky.

Ford sdílí data s ostatními výrobci
24.leden 2021

Ford bude poskytovat řidičům automobilů několika různých značek předběžné varování před potenciálním nebezpečím. Vyplývá to z přelomové smlouvy o sdílení dat souvisejících s bezpečností silničního provozu.

Ford Mustang Mach 1 míří na český trh
19.listopad 2020

Ford uspořádal evropskou premiéru Mustangu Mach 1 v britském Goodwoodu. Česká cena vozu s manuální převodovkou je 1 649 900 Kč, s desetistupňovým automatem pak 1 719 900 Kč. Objednávky přijímají showroomy FordStore v ČR a první vozy by se tu měly objevit od května příštího roku.

Auto Kruml buduje nové servisní centrum
12.říjen 2020

Společnost Auto Kruml buduje v Brandýse nad Labem nově koncipovaný autoservis pro vozy značek Ford a Škoda, který bude vybavený nejmodernější diagnostikou, karosářskou dílnou a autolakovnou. Samozřejmostí jsou špičkoví odborníci.

Ford žádá Německo o půl miliardy eur
5.říjen 2020

Ford Motor žádá německou  vládu o státní pomoc ve výši půl miliardy eur (13,6 miliardy Kč) ve formě záruk. Hodlá tak využít programu, který Berlín vytvořil pro záchranu domácích firem před dopady koronaviru.

Ford má akci na Kugu, Pumu a Focus
1.říjen 2020

FORD MOTOR COMPANY snížila ceny u klíčových modelů svých osobních vozů. Nejnovější akční nabídka s cenami nižšími až o 50 000 Kč se vztahuje na modely Ford Kuga, Ford Puma a Ford Focus a platí do konce roku 2020.

Český Ford mění leasingového partnera
2.září 2020

Český Ford vyměnil klíčového partnera pro financování svých vozů, které bude nově zajišťovat UniCredit Leasing CZ. Dosud tuto službu zajišťovala FCE Credit, jež nabízela značkové finanční produkty a řešení financování pro dealery. FCE Credit bude nadále zajišťovat wholesalové financování pro autorizované partnery značky.

Ford slaví 10 let spolupráce s Martinem Prokopem
20.srpen 2020

Martin Prokop, český reprezentant v automobilových rallye, dálkových soutěžích a partner českého Fordu, si v dealerství Ford AMB v Praze převzal zbrusu nový Ford Transit Van 350 s motorem 2.0 EcoBlue o výkonu 170 koní a samočinnou převodovkou.

Ford ukázal utajená místa a silnice v ČR
19.srpen 2020

Česká republika je zemí pestrou. Na malém prostoru se zde střídají různé typy krajiny, která je zdobena tisícovkami kulturních i přírodních zajímavostí. Jenže ve vozech Ford nemusí být cílem cestování jen jedno konkrétní místo, ale i samotná cesta.