Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Gefco

 
 
BERGÉ GEFCO zajistí logistiku pro Maxus
16.červen 2021

Maxus, dceřiná společnost čínské firmy SAIC Motor a sedmý největší výrobce vozidel na světě, svěřuje lokálnímu španělskému distributorovi Automax a společnosti BERGÉ GEFCO řízení přepravy a logistiky ve Španělsku pro novou řadu komerčních vozidel, která budou v prodeji od června.

GEFCO má cenu za environmentální strategii
1.únor 2021

GEFCO i v roce 2020 obhájilo hodnocení B v celosvětovém šetření společnosti CDP. To potvrzuje dlouhodobý závazek skupiny intenzivně pracovat na efektivních opatřeních v oblasti minimalizace uhlíkové stopy.

GEFCO zajistí distribuci Fordu ve Francii
4.srpen 2020

GEFCO France, dceřiná společnost GEFCO Group, jež je světovou jedničkou na poli multimodálních dodavatelských řetězců a předním evropským poskytovatelem logistiky pro automobilový průmysl, se stala distributorem nových vozů značky Ford do sítě autorizovaných prodejců po celé zemi.

Trh ojetin projde největší změnou za 20 let
8.červenec 2020

Jen desetinu vozů oproti minulému roku prodávaly české autobazary v průběhu omezení spojených s koronavirovou epidemií. V přepočtu na celkové tržby znamenalo toto tříměsíční období meziroční propad o zhruba 25 miliard korun. Trh ojetin začal nyní opět posilovat, ale ještě koncem roku se podle prognóz bude pohybovat jen asi na 80 % výkonu před koronakrizí.

Toyota pokračuje s českou pobočkou GEFCO
29.červen 2020

GEFCO Česká republika zajistí i v dalších letech pro Toyotu distribuci nových vozů k dealerům na českém, slovenském a maďarském trhu. Smlouva o distribuci hotových vozů byla uzavřena na další tři roky, předpokládaný objem přepravených aut je 120 000.

GEFCO zajišťuje urgentní přepravy testovacích sad pro COVID-19
24.duben 2020

GEFCO přepravilo 30 tun zdravotnického vybavení pro nadnárodního poskytovatele zdravotní péče. Zásilky, které urgentně putovaly z Francie do destinací v Alžírsku, Tunisu a Antilách, obsahovaly testovací sady COVID-19. Ty byly dopraveny do laboratoří, které registrovaly poptávku po testování a v nichž hrozil nedostatek testovacích setů.

GEFCO přepraví 1000 nemocničních lůžek týdně
20.duben 2020

GEFCO zajišťuje přepravy cca tisíce nemocničních lůžek týdně do různých destinací napříč celou Evropou. Přepravy jsou realizovány pro firmu Hillrom, výrobce zdravotnických prostředků a chirurgického vybavení.

GEFCO zvládá přepravu za všech teplot
8.listopad 2019

Komplexní logistické služby, včetně individuálních řešení s oborovými specifiky, zajišťuje GEFCO nejen pro sektor automotive, ale je stejně tak expert na přepravy zboží pro segment farmaceutických výrobků a produktů péče o zdraví.

GEFCO slaví 30 let s vratnými obaly
12.červenec 2019

GEFCO dosahuje milníku – již 30 let zajišťuje přepravu a dodávky materiálu předním výrobcům z oblasti automobilového průmyslu a letectví ve vratných obalech.  Ve 26 evropských centrech specializovaných na vratné obaly zajišťuje skupina denně přepravu 130 000 kontejnerů a pomáhá tak budovat ekologicky šetrné dodavatelské řetězce zhruba dvou tisíců zákazníků.

GEFCO oznámilo akvizici Chronotrucku
10.červenec 2019

Skupina GEFCO, globální expert na řešení dodavatelského řetězce, oznámila akvizici Chronotrucku, společnosti spojující přepravce a dopravce pomocí inovativní digitální platformy.

GEFCO: Hrbek vede obchod divize Forwarding
19.červen 2019

Obchodní oddělení divize Forwarding GEFCO je od května 2019 v rukou Martina Hrbka. Ten bude ve své nové pozici Sales Managera zodpovědný zaportfolio klientů i obchodní výsledky divize Forwarding společnosti v České republice.

GEFCO pomáhá obnově lesa po kalamitě
3.červen 2019

Zaměstnanci divize Forwarding GEFCO Slovakia obnovují lesy po kalamitě. V rámci svých CSR aktivit vysadil osmičlenný tým během květnového dne celkem 1 000 mladých stromků v lokalitě Malých Karpat.

Logistiku pro RunCzech zajišťuje GEFCO
5.květen 2019

Logistiku seriálu RunCzech zajistí v roce 2019 opět GEFCO. Eventům se věnuje již více než 20 let a v celosvětovém měřítku obslouží více než 100 eventů.

GEFCO založilo nadační fond Gefcares
27.březen 2019

GEFCO má první nadační fond GEFCARES. Společnost fond založila s cílem poskytnout lidskou, finanční i materiální podporu vybraným charitativním organizacím.

GEFCO upravilo flotilu 460 užitkových peugeotů
28.únor 2019

České GEFCO upravilo flotilu 460 užitkových Peugeotů Boxer a Expert. Od října 2018 do února 2019 připravila společnost v rámci postprodukčních operací výztuhy nákladního prostoru celé flotily i další individuální úpravy a dodala vozy do depa klienta.

Gefco začalo dodávat železniční vagóny PSA
30.leden 2019

Společnost GEFCO zajistila v prosinci 2018 pro Skupinu PSA přepravu prvních dvou železničních vagonů do nového závodu v marockém městě Kenitra. Dalších 45 železničních vagonů vypraví postupně z francouzského přístavu Saint-Nazaire do přístavu Tangier v průběhu roku 2019.

GEFCO držitelem Happy Trainees 2018
6.listopad 2018

Skupina GEFCO, globální poskytovatel služeb pro průmyslový dodavatelský řetězec a hráč v oblasti logistiky hotových vozidel, získala ocenění Happy Trainees 2019 v kategoriích Svět i Evropa.