Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Gefco

 
 
GEFCO zajišťuje urgentní přepravy testovacích sad pro COVID-19
24.duben 2020

GEFCO přepravilo 30 tun zdravotnického vybavení pro nadnárodního poskytovatele zdravotní péče. Zásilky, které urgentně putovaly z Francie do destinací v Alžírsku, Tunisu a Antilách, obsahovaly testovací sady COVID-19. Ty byly dopraveny do laboratoří, které registrovaly poptávku po testování a v nichž hrozil nedostatek testovacích setů.

GEFCO přepraví 1000 nemocničních lůžek týdně
20.duben 2020

GEFCO zajišťuje přepravy cca tisíce nemocničních lůžek týdně do různých destinací napříč celou Evropou. Přepravy jsou realizovány pro firmu Hillrom, výrobce zdravotnických prostředků a chirurgického vybavení.

GEFCO zvládá přepravu za všech teplot
8.listopad 2019

Komplexní logistické služby, včetně individuálních řešení s oborovými specifiky, zajišťuje GEFCO nejen pro sektor automotive, ale je stejně tak expert na přepravy zboží pro segment farmaceutických výrobků a produktů péče o zdraví.

GEFCO slaví 30 let s vratnými obaly
12.červenec 2019

GEFCO dosahuje milníku – již 30 let zajišťuje přepravu a dodávky materiálu předním výrobcům z oblasti automobilového průmyslu a letectví ve vratných obalech.  Ve 26 evropských centrech specializovaných na vratné obaly zajišťuje skupina denně přepravu 130 000 kontejnerů a pomáhá tak budovat ekologicky šetrné dodavatelské řetězce zhruba dvou tisíců zákazníků.

GEFCO oznámilo akvizici Chronotrucku
10.červenec 2019

Skupina GEFCO, globální expert na řešení dodavatelského řetězce, oznámila akvizici Chronotrucku, společnosti spojující přepravce a dopravce pomocí inovativní digitální platformy.

GEFCO: Hrbek vede obchod divize Forwarding
19.červen 2019

Obchodní oddělení divize Forwarding GEFCO je od května 2019 v rukou Martina Hrbka. Ten bude ve své nové pozici Sales Managera zodpovědný zaportfolio klientů i obchodní výsledky divize Forwarding společnosti v České republice.

GEFCO pomáhá obnově lesa po kalamitě
3.červen 2019

Zaměstnanci divize Forwarding GEFCO Slovakia obnovují lesy po kalamitě. V rámci svých CSR aktivit vysadil osmičlenný tým během květnového dne celkem 1 000 mladých stromků v lokalitě Malých Karpat.

Logistiku pro RunCzech zajišťuje GEFCO
5.květen 2019

Logistiku seriálu RunCzech zajistí v roce 2019 opět GEFCO. Eventům se věnuje již více než 20 let a v celosvětovém měřítku obslouží více než 100 eventů.

GEFCO založilo nadační fond Gefcares
27.březen 2019

GEFCO má první nadační fond GEFCARES. Společnost fond založila s cílem poskytnout lidskou, finanční i materiální podporu vybraným charitativním organizacím.

GEFCO upravilo flotilu 460 užitkových peugeotů
28.únor 2019

České GEFCO upravilo flotilu 460 užitkových Peugeotů Boxer a Expert. Od října 2018 do února 2019 připravila společnost v rámci postprodukčních operací výztuhy nákladního prostoru celé flotily i další individuální úpravy a dodala vozy do depa klienta.

Gefco začalo dodávat železniční vagóny PSA
30.leden 2019

Společnost GEFCO zajistila v prosinci 2018 pro Skupinu PSA přepravu prvních dvou železničních vagonů do nového závodu v marockém městě Kenitra. Dalších 45 železničních vagonů vypraví postupně z francouzského přístavu Saint-Nazaire do přístavu Tangier v průběhu roku 2019.

GEFCO držitelem Happy Trainees 2018
6.listopad 2018

Skupina GEFCO, globální poskytovatel služeb pro průmyslový dodavatelský řetězec a hráč v oblasti logistiky hotových vozidel, získala ocenění Happy Trainees 2019 v kategoriích Svět i Evropa.

PSA prodloužila smlouvu s GEFCO
22.říjen 2018

Automobilka Groupe PSA prodloužila čtyřletý exkluzivní kontrakt společnosti GEFCO. Podpis smlouvy  s ročním objemem 550 milion eur stvrzuje služby  v oblasti four-party automobilové logistiky (4PL).

GEFCO: logistiku hotových vozů řídí Mrázek
12.říjen 2018

Logistické toky hotových vozů v GEFCO Česká republika vede od října 2018 nový manažer. Kromě rozvoje komplexních služeb se bude věnovat také konceptu budování příměstských skladovacích ploch pro nové vozy.

GEFCO dokončilo akvizici GLT
11.září 2018

Skupina GEFCO oznámila dokončení akvizice společnosti GLT. Ta se specializuje na přepravu mezi Evropou a Marokem. O akvizici společnost informovala 1. ledna 2018, koupě byla schválena Evropských regulačním úřadem.

GEFCO otevírá sklad vozů v Hostivaři
10.srpen 2018

GEFCO otvírá pobočku v Praze- Hostivaři. Na prostoru o rozloze 3 ha nabídne parkovací plochu pro 1500 vozidel, u nichž během doby skladovaní zajistí také přípravu i postprodukční úpravy. O investici hovořil pro časopis Automakers generální ředitel pro ČR a Slovensko Aleksander Raczynski.

GEFCO je Inovačním lídrem roku 2018
23.červenec 2018

Skupina GEFCO, poskytovatel služeb pro průmyslový dodavatelský řetězec a evropský lídr v oblasti logistiky pro automobilový průmysl je Inovačním lídrem roku. Ocenění získala 12. června 2018 na konferenci Automotive Logistics Europe 2018 v německém Bonnu za projekt My Car is There.

GEFCO vozí auta ze Španělska s Berge
10.červenec 2018

Skupina GEFCO, poskytovatel služeb pro průmyslový dodavatelský řetězec a logistiky pro automobilový průmysl a společnost BERGE, hráč v oblasti multimodální logistiky na španělském trhu se dohodli, že spojí své síly za účelem vytvořit společnost v oblasti logistiky hotových vozů ve Španělsku.

GEFCO a TALAN vytvoří společný podnik
15.červen 2018

Skupina GEFCO, poskytovatel služeb v oblasti dodavatelských řetězců a poskytovatel logistických služeb pro automobilový průmysl se spojuje se společností TALAN, evropským hráčem v oblasti transformačního poradenství. Společně budou navrhovat a nabízet řešení pro automobilový trh.