Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Gefco

 
 
GEFCO držitelem Happy Trainees 2018
6.listopad 2018

Skupina GEFCO, globální poskytovatel služeb pro průmyslový dodavatelský řetězec a hráč v oblasti logistiky hotových vozidel, získala ocenění Happy Trainees 2019 v kategoriích Svět i Evropa.

PSA prodloužila smlouvu s GEFCO
22.říjen 2018

Automobilka Groupe PSA prodloužila čtyřletý exkluzivní kontrakt společnosti GEFCO. Podpis smlouvy  s ročním objemem 550 milion eur stvrzuje služby  v oblasti four-party automobilové logistiky (4PL).

GEFCO: logistiku hotových vozů řídí Mrázek
12.říjen 2018

Logistické toky hotových vozů v GEFCO Česká republika vede od října 2018 nový manažer. Kromě rozvoje komplexních služeb se bude věnovat také konceptu budování příměstských skladovacích ploch pro nové vozy.

GEFCO dokončilo akvizici GLT
11.září 2018

Skupina GEFCO oznámila dokončení akvizice společnosti GLT. Ta se specializuje na přepravu mezi Evropou a Marokem. O akvizici společnost informovala 1. ledna 2018, koupě byla schválena Evropských regulačním úřadem.

GEFCO otevírá sklad vozů v Hostivaři
10.srpen 2018

GEFCO otvírá pobočku v Praze- Hostivaři. Na prostoru o rozloze 3 ha nabídne parkovací plochu pro 1500 vozidel, u nichž během doby skladovaní zajistí také přípravu i postprodukční úpravy. O investici hovořil pro časopis Automakers generální ředitel pro ČR a Slovensko Aleksander Raczynski.

GEFCO je Inovačním lídrem roku 2018
23.červenec 2018

Skupina GEFCO, poskytovatel služeb pro průmyslový dodavatelský řetězec a evropský lídr v oblasti logistiky pro automobilový průmysl je Inovačním lídrem roku. Ocenění získala 12. června 2018 na konferenci Automotive Logistics Europe 2018 v německém Bonnu za projekt My Car is There.

GEFCO vozí auta ze Španělska s Berge
10.červenec 2018

Skupina GEFCO, poskytovatel služeb pro průmyslový dodavatelský řetězec a logistiky pro automobilový průmysl a společnost BERGE, hráč v oblasti multimodální logistiky na španělském trhu se dohodli, že spojí své síly za účelem vytvořit společnost v oblasti logistiky hotových vozů ve Španělsku.

GEFCO a TALAN vytvoří společný podnik
15.červen 2018

Skupina GEFCO, poskytovatel služeb v oblasti dodavatelských řetězců a poskytovatel logistických služeb pro automobilový průmysl se spojuje se společností TALAN, evropským hráčem v oblasti transformačního poradenství. Společně budou navrhovat a nabízet řešení pro automobilový trh.

Logistiku seriálu RunCzech zajistí GEFCO
6.duben 2018

Logistiku seriálu RunCzech zajistí v roce 2018 společnost GEFCO. Logistice eventů se věnuje již více než 20 let a v celosvětovém měřítku obslouží více než 100 eventů, v Česku jsou ale služby pro RunCzech její premiérou.

GEFCO otevírá v ČR devátou pobočku
24.leden 2018

Mezinárodní logistická společnost GEFCO otevírá po patnácti letech působení v České republice svou devátou pobočku. Dlouhodobě rostoucí trend potvrzuje GEFCO pronájmem nového moderního skladu v Divišově.