Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Generali

 
 
Počet srážek vozidel se zvířaty meziročně klesl
5.květen 2021

Generali Česká pojišťovna vydala, spolu s Centrem dopravního výzkumu, IV. vydání SRNA indexu, který vždy na jaře (a na podzim) informuje o výši škod i přehledu rizikových míst ve vztahu ke střetům vozidel se zvěří v Česku.

Generali Česká modernizuje asistenční služby
20.září 2020

Generali Česká pojišťovna obměnila své asistenční služby pro vozidla. Hlavním motivem nových asistencí je jejich zpřehlednění a výrazné navýšení základního rozsahu shodného pro všechny varianty.

Generali Česká ocenila 200. Gentlemana silnic
31.srpen 2020

Stačilo málo a dálnice D5 by si toho večera připsala na konto další smrtelnou nehodu. U havarovaného auta však naštěstí zastavil Hynek Černý. Statečný muž, kterému bylo pouhých 18 let, nezaváhal, zakročil, zraněnému řidiči pomohl a zachránil mu tím život. Za tento obětavý čin byl 21. srpna oceněn jubilejním 200. titulem Gentleman silnic.

Generali Česká spustila videoprohlídky škod
23.duben 2020

Generali Česká pojišťovna spustila technologické řešení při dokumentaci škod – tzv. videoprohlídky. Asistovaný videohovor umožní mobilním technikům pojišťovny zmapovat a vyfotografovat škody na motorových vozidlech i na majetku, bez nutnosti osobního setkání.

Vybitá autobaterie už někdy potrápila 85 % řidičů
5.prosinec 2019

Průzkum pojišťovny Generali ukázal, že vybití autobaterie zažilo 85 % českých řidičů, 53 procent řidičů dokonce opakovaně. Řidiči si nejčastěji baterie sami dobijí, asistenci si na pomoc volají jen zřídka. 

Průzkum Generali: Češi holdují vodáctví
10.červenec 2019

Každý druhý Čech jede alespoň jednou za pár let na vodu, nejčastěji na české toky. Řeky jsou plné ztracených věcí: jeden z pěti vodáků na vodě utopil brýle nebo boty, jeden z deseti přišel o mobilní telefon. Pětina vodáků se na vodě zraní, téměř v 80 procentech jde o odřeniny a modřiny.

Generali a FAB radí jak zabezpečit kolo
9.květen 2019

Každý čtvrtý Čech má zkušenost s tím, že mu zloději ukradli jízdní kolo, 5 % lidí se tato událost dokonce stala opakovaně. Vyplývá to z průzkumu pojišťovny Generali.

UniCredit prodává pojistky Allianz a Generali
6.červen 2018

UniCredit oznámila podepsání dvou exkluzivních dohod o partnerství s pojišťovnami Allianz a Generali („partneři“) pro distribuci pojistných produktů pro fyzické osoby a malé podniky v Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, České republice, Maďarsku, Rumunsku, Srbsku, na Slovensku a v Slovinsku.