Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Honda

 
 
Honda mění generálního ředitele
25.únor 2021

Nejvyšší šéf Hondy Takahiro Hačigo po šesti letech odstupuje. Do funkce nastoupí šéf vývoje a výzkumu, jeho úkolem bude protlačit Hondu mezi významné výrobce elektroaut.

Honda CB500F – naháč pro streetovou zábavu
18.únor 2020

Dvouválcové pětikilo montuje Honda do motocyklů ve třech řadách. Adventure a Super Sport a Street&Touring. Ve všech verzích je zábavný, ale jako naháč se streetovým posazem do města vede.  

Honda CBR650R – na okruh i silnici
12.leden 2020

Subtilní supersport nadchne každého milovníka vysokých otáček čtyřválců. S šestikilem si v porovnání s litrovými supersporty mnohem více užijete řazení a zvuku výfuku na plný plyn.  Skvělé je, že kvůli tomu ani nemusíte na okruh. 

Honda CB1000R – Minimalistický sporťák
4.červen 2019

Výrobce na svých stránkách říká, že tahle motorka je retro. Nějak jsem nemohl přijít na to čím. Má to být kulatým světlem, náznakem kulatého budíku nebo leštěným hliníkem? Možná, ale jinak je to skvělý současný stroj.

Honda CBR500R – polovina Fireblade
8.květen 2019

Letošní novinka v modelové řadě supersport u Hondy vypadá jako CBR1000RR Fireblade a má přesně poloviční obsah a počet válců. Má ovšem 80 procent agresivity vzhledu její větší sestřičky.

Honda ukázala palubní desku elektromobilu
13.únor 2019

Provedení interiéru má za cíl vytvořit vřelou a příjemnou atmosféru a je inspirováno modelem Urban EV Concept, který byl představen na frankfurtském autosalonu v roce 2017. Prototyp elektromobilu bude představen 5. března 2019 na ženevském autosalonu.

Honda má novou verzi skútru PCX125
6.duben 2018

Skútr PCX125 vstupuje do roku 2018 s novým vzhledem a obrysy, jež zdůrazňují dynamické designové linie charakteristické pro řadu PCX. Inovovaný model získal nový dvoukolébkový trubkový ocelový rám, nová kola i pneumatiky, či vylepšené zadní odpružení.

Japonci vybudují síť vodíkových stanic
13.prosinec 2017

Jedenáct velkých japonských firem se dohodlo, že na jaře 2018 založí společnost zaměřenou na budování plnohodnotné sítě vodíkových čerpacích stanic pro auta poháněná palivovými články (FCV). Cílem je urychlit tempo budování vodíkových čerpacích stanic v Japonsku.

Honda investuje do revolučního simulátoru
6.prosinec 2017

Honda se stane prvním výrobcem automobilů na světě, který bude využívat novou technologii silničního simulátoru, jež je založena na revoluční architektuře nazvané DiM250 (Driver-in-Motion).

Honda Civic Type R zvítězil v BBC TopGear
1.prosinec 2017

Honda Civic Type R triumfoval v prestižní anketě o nejlepší auto roku Car of the Year magazínu BBC TopGear a získal pro sebe trojici ocenění. Byl vyhlášen nejlepším sportovním hatchbackem roku, autem roku podle mezinárodních redaktorů, a poté získal také celkovou cenu pro nejlepší auto roku.

Honda Civic s motorem podle Kajitaniho
27.listopad 2017

Japonská Honda začala v roce 1972 nabízet model Civic a prodala ho již více než 18 milionů kusů. Letos nabídla jeho další generaci s novým benzínovým čtyřválcem 1,5 Turbo VTEC se speciální úpravou japonského konstruktéra. Jaký je vůz v praxi?