Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

Honda

 
 
Honda má novou verzi skútru PCX125
6.duben 2018

Skútr PCX125 vstupuje do roku 2018 s novým vzhledem a obrysy, jež zdůrazňují dynamické designové linie charakteristické pro řadu PCX. Inovovaný model získal nový dvoukolébkový trubkový ocelový rám, nová kola i pneumatiky, či vylepšené zadní odpružení.

Japonci vybudují síť vodíkových stanic
13.prosinec 2017

Jedenáct velkých japonských firem se dohodlo, že na jaře 2018 založí společnost zaměřenou na budování plnohodnotné sítě vodíkových čerpacích stanic pro auta poháněná palivovými články (FCV). Cílem je urychlit tempo budování vodíkových čerpacích stanic v Japonsku.

Honda investuje do revolučního simulátoru
6.prosinec 2017

Honda se stane prvním výrobcem automobilů na světě, který bude využívat novou technologii silničního simulátoru, jež je založena na revoluční architektuře nazvané DiM250 (Driver-in-Motion).

Honda Civic Type R zvítězil v BBC TopGear
1.prosinec 2017

Honda Civic Type R triumfoval v prestižní anketě o nejlepší auto roku Car of the Year magazínu BBC TopGear a získal pro sebe trojici ocenění. Byl vyhlášen nejlepším sportovním hatchbackem roku, autem roku podle mezinárodních redaktorů, a poté získal také celkovou cenu pro nejlepší auto roku.

Honda Civic s motorem podle Kajitaniho
27.listopad 2017

Japonská Honda začala v roce 1972 nabízet model Civic a prodala ho již více než 18 milionů kusů. Letos nabídla jeho další generaci s novým benzínovým čtyřválcem 1,5 Turbo VTEC se speciální úpravou japonského konstruktéra. Jaký je vůz v praxi?