Kategorie
Značky
Regiony
 
 
 

HoppyGo

 
 
HoppyGo vysílá Škodu Enyaq iV do Brna
5.září 2021

Jízdu prvním českým elektrickým SUV si mohou užít řidiči na platformě HoppyGo i v Brně. ŠKODA ENYAQ iV, kterou do flotily sdílených aut zařadila automobilka ŠKODA AUTO, se nyní z rukou převážně pražských šoférů přesouvá na silnice regionu jižní Moravy.

Carsharing HoppyGo jde na Slovensko a do Polska
19.květen 2021

Služba sdílení automobilů HoppyGo, vyvinutá a provozovaná inovačním centrem ŠKODA AUTO DigiLab, vstupuje po České republice i na slovenský a polský trh. Na Slovensku je služba k dispozici v Bratislavě a okolí. V Polsku zastává s konceptem platformy peer-topeer roli průkopníka a už teď funguje ve všech větších městech.

HoppyGo začala půjčovat Škodu ENYAQ iV
18.květen 2021

Platforma pro sdílení aut HoppyGo nabídla SUV elektromobil ŠKODA ENYAQ iV – jedná se o variantu 80 s 82kWh baterií a výkonem 150 kW. Pronájem vyjde na 2 099 Kč na den včetně pojištění a čipu pro dobíjení elektřiny zdarma.

HoppyGo zahajuje spolupráci s Woltem
18.březen 2021

P2P carsharing HoppyGo startuje spolupráci se službou Wolt, která svým kurýrům umožňuje zápůjčku vozů z platformy HoppyGo. Kurýři Woltu díky tomu nepotřebují na rozvoz vlastní auto, navíc mohou čerpat i jednorázový bonus a slevu na každou další zápůjčku včetně standardních dlouhodobých zvýhodnění.

HoppyGo nabízí bezplatnou dezinfekci auta
15.říjen 2020

Platforma pro sdílení aut HoppyGo posílila tým preventivní hygienické stanice, kde nabízí pronajímatelům možnost bezplatného vyčištění vozidla. Služb, která trvá 30 minut, zahrnuje dezinfekci interiéru včetně kritických ploch zvenčí. Preventivní hygienická stanice sídlí v pražských Holešovicích, kde mohou uživatelé také předat či vrátit zapůjčený vůz.

HoppyGo láká na dovolenou v obytném voze
17.srpen 2020

Platforma pro sdílení aut HoppyGo nedávno rozšířila kapacitu vozového parku na 2 500 vozů, ve kterém nechybí ani pojízdný “rodinný hotel” Fiat Ducato. Oproti vozům s obytnou vestavbou slibuje vyšší komfort a „kempování bez kompromisů“.

HoppyGo zavádí bezkontaktní předání vozu
21.červenec 2020

Česká platforma pro sdílení aut HoppyGo zahájila spolupráci se sítí samoobslužných boxů Keyguru. Díky této novince je předání i vrácení klíčů od vozidla možné i bez nutnosti osobního setkání. Služba bezkontaktního předání je zdarma a uživatelé ji mohou využít v Praze a Brně.

HoppyGo nabízí flotilu elektromobilů Tesla
15.červenec 2020

Česká platforma pro sdílení aut HoppyGo začala nabízet celkem 18 elektrifikovaných vozů, včetně 14 modelů s čistě elektrickým pohonem. Kromě ostatních značek sdílí majitelé kompletní produktovou řadu Tesly, která je na evropském trhu k dispozici.